Zaklínač 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od rbclass »

radsej budem normalne hrat,ako by som mal sledovat toto..ale dik
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od rbclass »

Poradite mi,kde a ako povysim zbroj/zbran na velmistrovsku uroven ?
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Sobo »

http://bfy.tw/MCXZ

Na to uz se fakt neda jinak. Aneb proc bych se snazil, kdyz muzu zkusit plytvat casem ostatnich, ze? :roll: Ted uz si jenom pockam na nejakou prudce inteligentni odpoved, to bude stat za to...
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Shaquille »

Sobo +1
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od rbclass »

Sobo píše:http://bfy.tw/MCXZ

Na to uz se fakt neda jinak. Aneb proc bych se snazil, kdyz muzu zkusit plytvat casem ostatnich, ze? :roll: Ted uz si jenom pockam na nejakou prudce inteligentni odpoved, to bude stat za to...
ja som to hladal a nenasiel som to,preto sa pytam
hram to v cestine

nemam cas sa dohadovat kto je inteligentnejsi..ci podobne blbosti
polozil som otazku..odpovie kto chce..a ten kto neche pomoct,nech radsej drzi hubu..

otazka stale plati
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od J X P »

Ja nevim, ale napsal jsem tvuj dotaz do googlu a vyplivlo mi to oidpoved na prvnich radkach.

V cem je tedy tebou zminovane zdrzeni?

zaklinac 3 velmistrovska uroven zbroje
---
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od rbclass »

toto som nasiel aj ja..ale nezdalo sa mi to,ved predsa je to az v DLC a mne sa jedna o uplne prvy grify zbroj
tj myslel som,ze toto je nieco,co mozem upgradovat uz v levly 12 co som teraz..kedze mi to tam pri tej zbroji pise
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od J X P »

Mam dojem, ze Velmistrovska uroven byla pridana prave az s datadisky, aby jsi se mohl zlepsovat.

https://www.facebook.com/Zaklinac3/phot ... 012066164/
https://www.youtube.com/watch?v=QlTJBmL40xs
---
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od rbclass »

Mam problem. Dal som si na hru par modov a odrazu mi nejde nahrat ulozena pozicia.
Nejde to ani po vypnuti modov.
Nestretol sa s tym niekto ?
https://1drv.ms/u/s!AvV6xW22pYeChIVuI0DQGgq_-bq0Rw
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Alfajk »

stalo se me to taky, bylo to tim, ze nektery mody modifikuji zakladni hru primo v jejich souborech, takze snad neni poskozenej save, ale samotna hra - pouzij https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/484/ pripadne toto https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/629 a modli se :)
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od rbclass »

ako pisem..mody som dal prec..cize tie veci co si mi poradil som stiahil,ale nenaslo ziadne konflikty :/ fuck..a to som chcel len odstranit ten blby distance fog

pri odinstalovani hry savy ostavaju vsak ? ze by som skusil reinstal
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Alfajk »

tak repair souboru? pokud ani ten nezabere, tak pak jeste cloud save, pokud neni starsi, tak bych zkusil mody vratit a nejak setrne to rozchodit, po reinstalu hry savy zustanou, takze muzes zkusit i to
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od rbclass »

pomohol repair
problem bol mod volumetric clouds,takze ho velmi neopdorucam isntalovat..
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Alfajk »

ten mam a funguje me, nevim kde se stala chyba, nejspis si nesedl s jinym modem
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od rbclass »

nevem,ked som Volumetric clouds for Skelige nainstaloval,tak sa nespustila ani hra. Vypisalo chybu skriptu.Ked som ho potom odisntaloval,hra sa spustila,ale uz nesli nacitat savy..
ketos
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. bře 2010
Bydliště: Bruntál

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od ketos »

Nezkoušeli jste někdo Witcher 3 - Enhanced Edition mod ? Přemyšlím,že si to zahraju znova a hledám nějaké zajimavé mody.Kdyžtak dejte nějaké tipy :P
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od *obelix* »

kluci dotaz - nikdy jsem nedohrál zaklínače jedničku, má význam hrát jedničku a dvojku než začnu trojku? Je tam nějaké příběhové navázání nebo podobně?:...
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Frostys »

Nemusíš. Místama možná pomůže, protože se tam občas zmiňují události, které asi byly v minulých dílech, ale není to nutné.
A co se týče samotného příběhu, tak tam bych klidně přeskočil základní hru a šel rovnou na Hearts of stone a Blood and Wine :lol: Ba ne... hra je to výborná, ale ta hlavní dějová linka není nic moc. Víc mě bavily vedlejší questy.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od *obelix* »

ještě poddotaz mám zatím jen základní witcher 3 má význam už teď schánět dlc (resp. datadisky) ?... je nějaký rozdíl si je koupi ttřeba až dodatečně až dohraju základní hru?
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Alfajk »

je moznost datace hrat v prubehu samotny hry, stejne tak je moznost je klidne hrat az po dohrani, ja zkusil obe moznosti a moc rozdil v tom neni
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“