Stránka 1 z 3

Nový design

Napsal: čtv 15. srp 2013, 12:49
od Tomson
Dnes jsem zkusil udělat návrh designu pro pctf. Co na to říkáte? http://www.stormcloud.cz/pctf.html

Re: Nový design

Napsal: čtv 15. srp 2013, 13:05
od Atapi
Připomíná to trochu styl dlaždic od Microsoftu... Každopádně součásný je lepší. :twisted:

Re: Nový design

Napsal: čtv 15. srp 2013, 13:26
od Tomson
Tady je další verze http://img69.imageshack.us/img69/5553/15s2.jpg

Večer ještě zkusím zapracovat na detailech.

Re: Nový design

Napsal: čtv 15. srp 2013, 13:26
od Thellwin
Mě se to líbí, je to jednoduché a přehledné. Ta druhá verze asi o trochu víc.

Re: Nový design

Napsal: čtv 15. srp 2013, 13:44
od Atapi
Ta druhá se mi taky líbí víc, jediný co mi tam vlastně chybí, je nějaký oddělení v rámci jedný sekce, aby se to neslilo dohromady. Buď jak je to tady jen linkou, nebo lehce jiným odstínem, pak by to bylo pro mě akorát. :D
A pak položky "Zobrazit nové příspěvky, Zobrazit moje příspěvky,..." Musí tam bejt to slovo zobrazit? Už jen pocitově tam je tak nějak navíc, když se opakuje 4x v jednom řádku.
Ale ber to jako kritiku v oboru absolutně neznalého člověka. 8-)

Re: Nový design

Napsal: čtv 15. srp 2013, 13:49
od Tomson
Beru naprosto všechno, protože bych rád vytvořil kompromis :) Většina těch textu, které jsem použil je odtud z fóra, nic nového jsem obsahově nevymýšlel. Večer si s tím zkusím trochu víc pohrát a promyslet víc do detailu.

Jenom dotaz na adminy: Je vůbec reálné, že by se předělal design a pár detailů v uspořádání kvůli přehlednosti?

Re: Nový design

Napsal: čtv 15. srp 2013, 14:14
od oneill_sx1
"Metro" verze se mi líbí víc. Jinak podle mě tam je nadbytečný popis "Sekce:". Jinak super a kdyby fungovalo automatické přihlášení a vyhledávání...

Re: Nový design

Napsal: čtv 15. srp 2013, 14:32
od Mr Lucas
Za mě tedy ne. Je to jak z doby kamenné :(

Re: Nový design

Napsal: čtv 15. srp 2013, 15:18
od zombux
to značně připomíná tzv. "staré fórum" před červnem 2003 :)

Re: Nový design

Napsal: čtv 15. srp 2013, 23:15
od pm74
urcite krok spravnym smerem. jednodussi, prehlednejsi a citelnejsi nez aktualni verze. bez urazky - tu soucasnou podobu fora delal graficky analfabet.

Re: Nový design

Napsal: čtv 15. srp 2013, 23:17
od Tomson
Děkuji za feedback. Zatím to je zhruba 50/50. Nyní jdu zapracovat na detailech a uvidíme, co se dá dělat... :)

Re: Nový design

Napsal: pát 16. srp 2013, 00:41
od Tomson
Další update: http://img856.imageshack.us/img856/3927/2de9.jpg

//btw. ta legenda tam "nepatří"

Re: Nový design

Napsal: pát 16. srp 2013, 01:03
od Bez_n1ck
To už vypadá trochu kloudně, ale potřebuje to zásadně ROZŠÍŘIT!!! Už to stávající je nudle a ten tvuj návrh je ještě užší (udělej to alespoň 1366px na šířku). Každopádně jak se tu před deseti lety vybodli na tmavej skin, to tvoje nebude nikdy :lol:

Re: Nový design

Napsal: pát 16. srp 2013, 01:15
od Tomson
Ideální by bylo responsive theme, ale to by bylo asi složité. A pokud je někdo "emař", tak to není vůbec problém :mrgreen: http://img855.imageshack.us/img855/9237/u47o.jpg

Re: Nový design

Napsal: pát 16. srp 2013, 12:23
od pm74
Bez_n1ck píše:To už vypadá trochu kloudně, ale potřebuje to zásadně ROZŠÍŘIT!!! Už to stávající je nudle a ten tvuj návrh je ještě užší (udělej to alespoň 1366px na šířku). Každopádně jak se tu před deseti lety vybodli na tmavej skin, to tvoje nebude nikdy :lol:
pro me spis naopak. je to krok zpet. vykaslal bych se na podruznosti jako jsou formalni hratky s barevnosti, gay gradienty atd. a soustredil bych se na podstatne veci. pokud ladit barvu, tak jako informacni prostredek (zvyrazneni informace). vytvorit co nejjednodussi, nejcitelnejsi prostredi s minimem prostredku. legenda je zbytecna - piktogramy musi byt jednoznacne a popis dostanes po najeti mysi na ikonu. minimalizovat jejich pocet (zadne nove, nove, lock plus mozna neco navic). pomer mezi prostorem pro thready a statistiku je v nepomeru (chapu, ze je to jen nastrel, ale koho statistika zajima?). nejvetsi pozitivum je strucna a prehledna hlavicka.

nejdriv musis vytvorit fungujici jednoduche a uzivatelsky privetive univerzum - a to je neskutecna drina.

Re: Nový design

Napsal: pát 16. srp 2013, 12:33
od Tomson
http://img707.imageshack.us/img707/7113/umig.jpg

Ještě tam chybí pár věcí, ale řekl bych, že to je o dost přehlednější

Re: Nový design

Napsal: pát 16. srp 2013, 12:47
od pm74
bohuzel neni. graficke odliseni sousednich prispevku (aktualne barvou, ale muzes vymyslet i jinak) chybi. vetsina oddelujicich linek v aktualni i tvoji verzi zbytecna. zacinas ulitavat na blbinach - gradient u linek, k cemu??? ruzne velike avatary - asi nedopatreni ale rusi to. nechci prudit, ale takhle to dohromady nedas. soustred se na podstatu a drz system.

Re: Nový design

Napsal: pát 16. srp 2013, 12:59
od Tomson
1) http://imageshack.us/a/img15/820/80ws.jpg
2) http://imageshack.us/a/img827/2116/tb6a.jpg

btw. na avatar je vzdy vyhrazeno 100x100px a rekl bych, ze zbytecnosti resis ty, protoze tohle je jenom navrh, ne finání stránka

Re: Nový design

Napsal: pát 16. srp 2013, 13:14
od Atapi
Hodnej. :-D
Btw proč jsou místo větráčků pod avatarem malý zadky? Větráčky bych nechal. :P

Re: Nový design

Napsal: pát 16. srp 2013, 13:19
od Tomson
Zadky tam jsou protože jsem nenašel větráčky :D