Pravidla pro moderátory - aneb "drž se svého"

Zde čtěte zprávy od administrátorů a hlašte problémy nebo návrhy na vylepšení + pravidla fóra.
Pravidelně sledujte tuto sekci.
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Pravidla pro moderátory - aneb "drž se svého"

Příspěvek od Wilik »

Tak jsem to tu promazal, dale k veci...

V obecne rovine - ma moderator pravo zasahovat v jine sekci, pokud dane tema (podle jeho uvazeni) naplnuje jednani mimo pravidla? - ma.

Jak uz tu bylo uvedeno, navic vyplyva i z diskuze - pokud je tema "mimo" (viz Pravidla, prip. muj predchozi prispevek) ma libovolny moderator v cizi obsazene sekci pravo zasahnout ve forme locku, dale pak resi moderatori dane sekci.

Pokud vidim, tak presne to se stalo a tudiz je to plne v souladu s tim, jak se maji moderatori chovat.
===============

Ke konkretnim vecem v konretnich tematech a pristupu konkrenich modu - pokud dostaneme stiznost na praci moda, tak ji budeme standardne resit - dale to nema smysl zde komentovat.
===============

Ciste muj soukromy nazor - co se tyka sekci CPU a GPU - mit vic casu a chuti, tak bych musel vyhodit stavajici moderatory a pozamykat asi 2/3 temat - je tam bordel, ktery by zaslouzil generalni uklid. To, s jakou intenzitou zasahuji nekteri moderatori, je obvykle duvodem k tomu, aby byli ukonceni.
pbjun
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. srp 2012
Bydliště: Dolní Domaslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla pro moderátory - aneb "drž se svého"

Příspěvek od pbjun »

Trosku se vetru s dotazem, vcera jsem daval do sekce hry do temy the elder scrolls reakci k tematu - resil jsem delsi dobu problem s pomerem stran 21:9, nakonec mi byla dana rada zkusit jeste jednu vec ktera nakonec fungovala tak jsem napsal navod kde ten dany soubor najit a nekdo ten prispevek smaznul ani nenapsal proc... Nejaky duvod? Resilo se to, bylo to k tematu, nebylo to vulgarni, nevyvolavalo to flame, proste nic co by odporovalo pravidlum a stejne to NEKDO smazal bez jakychkoliv informaci kdo a proc... Takze ani nemam sanci se dovedet co sem udelal spatne - nemam komu napsat...
Hlavní PC: Core i7 13700K, Asus TUF Z790-PLUS D4 , 128GB DDR4, RX 7900 XTX 24GB, Gigabyte Aorus 500GB NVME, Samsung 2TB NVME, LCD Dell 34"
Garáž PC: Ryzen 9 3900x, 32GB DDR4, RTX 3070 8GB, 1TB NVME Samsung
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla pro moderátory - aneb "drž se svého"

Příspěvek od Don »

pbjun píše:... napsal navod kde ten dany soubor najit a nekdo ten prispevek smaznul ani nenapsal proc... Nejaky duvod? Resilo se to, bylo to k tematu, nebylo to vulgarni, nevyvolavalo to flame, proste nic co by odporovalo pravidlum a stejne to NEKDO smazal bez jakychkoliv informaci kdo a proc... Takze ani nemam sanci se dovedet co sem udelal spatne - nemam komu napsat...
Dival jsem se do moderatorskeho logu tyden zpet a nikdo v tom tematu nic neupravoval ani nemazal.


//edit Wilik - doplneno:
pbjun píše:...nemam komu napsat...
Vzdy primarne moderatorum dane sekce.
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Pravidla pro moderátory - aneb "drž se svého"

Příspěvek od ArgCZ »

Pánové tady se už nedá v sekci grafických karet normálně psát, nezlobte se na mě ale pokud je vlákno nedostupných grafik locknuto a mazáno protože se řeší že jsou karty nedostupný nebo proto že tam napíšou lidi co je nemaj zájem koupit podle názoru moderátora, pokud se zamykaj spekulační vlakna o architekturách protože se tam porovnávaj architerktury a debatuje se o jejich rozdílech tak o čem jako tady chcete do budoucna aby lidi psali, nebude o čem proboha psát ani debatit, to pak nemá smysl takvýhle fórum držet, můžete mít moda co dá rozcestníky a zřídí si vlákno "otázky a odpovědi" kde bude sám odpovídat na to co uzná za vhodný dotaz nebo třeba vybere pár lidí co kartu skutečně maj který tam budou moci psát a zbytek má smůlu. Fakt jako tohle je vize toho jak se má fórum vyvíjet dál?
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Pravidla pro moderátory - aneb "drž se svého"

Příspěvek od Wilik »

Pokud jsi se svym dotazem ci podnetem neuspel u moderatora, ci moderatoru dane sekce - mas stale moznost obratit se s konkretnimi vecmi na adminy v SZ.

Jen dopredu doplnim, ze primarni je psat v ramci naplne (nazvu) tematu.

Mj. tohle neni tema pro reseni nazoru na to, co by melo byt obsahem sekce grafik - ale tema, kde upravit obecne chovani moderatoru.
Odpovědět

Zpět na „Zprávy od a pro administrátory“