Cosmos II Silent mod

Hotové nebo rozdělané projekty - úpravy a modifikace počítačových skříní krok za krokem.
V této sekci se nezapočítají příspěvky.

Moderátor: L4mka

Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Cosmos II Silent mod

Příspěvek od Broxik »

Tak to vypada hodne slusne! Pekna prace
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Cosmos II Silent mod

Příspěvek od PKBO »

Už bych se měl do toho svého Cosmose také pustit, je to příšerně hlučný... jenže mám hodně disků, nevyřeším to tak pěkně jako ty, navíc asi budu muset ještě dovnitř dodělat vodu, AIO na 6950 absolutně nedostatečné..
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Cosmos II Silent mod

Příspěvek od Broxik »

Hele mam sice kosmose s cislici I ale voda se tam velze uplne krasne. Mam vymeni na 3x120mm a je prisroubovanej nahore. Skoro to nejde poznat ze tam je. Neni se ceho bat pac predpokladam ze komsmos II bude jeste mirne vychytanejsi. Expanxku mam pres 2x diru pro mechaniku.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
Loki5567
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 25. črc 2011

Re: Cosmos II Silent mod

Příspěvek od Loki5567 »

PKBO píše:Už bych se měl do toho svého Cosmose také pustit, je to příšerně hlučný... jenže mám hodně disků, nevyřeším to tak pěkně jako ty, navíc asi budu muset ještě dovnitř dodělat vodu, AIO na 6950 absolutně nedostatečné..


Podle mě, kdyby si to takhle obložil jako Lucas, ty disky bys taky ztišil :)
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D // MB: MSI MAG X670E Tomahawk // RAM: G.Skill Trident Z5 Neo 4x16GB 6000Mhz@6000 30-38-38-96 // GPU: MSI RTX 3080 Gaming X Trio // Storage: Corsair SP510 480GB + Corsair SP510 960GB + Crucial Opal 1100 2TB // PSU: Corsair HX1000i + CableMod // Case: Phanteks EVOLV X // Cooling: EK Quantum Velocity + EK-Quantum Vector RTX 3080 + SC Protium 150 D5 Polished Silver + Alphacool NeXxXos X-Flow 360 + EK-CoolStream PE 360 + 6x NoiseBlocker NB-Eloop B12-PS PWM //
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Cosmos II Silent mod

Příspěvek od PKBO »

To asi jo, ale v poslední době mě nějak přestává fungovat AIO, prostě mě CPU topěj na 100 C a né jen jedno, tam asi zdechla pumpa, v každém případě už tady sepisuji seznam na vodní okruh a na tohle polstrování nebude místo. Jinak co se disků týče tak zvažuji výměnu těch tří ploten za jednu (mám tu bokem 4+6tb black) ale furt váhám zda ano či ne.. ..
Odpovědět

Zpět na „Projekty“