Flash 16gb Corsair - hlasí se pouze jako RICHIP co s tim ?
Napsal: pon 2. pro 2013, 17:00
Zdravim,
po odpojení flashky se mi hlasi uz jen jako RICHIP... ve správci zařízení, ovladače jsou nainstalované správně, ale prostě se neobjeví jako disk nic ... nevíte co s tim ? nějaký program na oživení ?
... nejde ani naformátovat jak nemá "oddíl"
Díky
po odpojení flashky se mi hlasi uz jen jako RICHIP... ve správci zařízení, ovladače jsou nainstalované správně, ale prostě se neobjeví jako disk nic ... nevíte co s tim ? nějaký program na oživení ?
... nejde ani naformátovat jak nemá "oddíl"
Díky