Stránka 1 z 1

Flash 16gb Corsair - hlasí se pouze jako RICHIP co s tim ?

Napsal: pon 2. pro 2013, 17:00
od Dredr1
Zdravim,
po odpojení flashky se mi hlasi uz jen jako RICHIP... ve správci zařízení, ovladače jsou nainstalované správně, ale prostě se neobjeví jako disk nic ... nevíte co s tim ? nějaký program na oživení ?
... nejde ani naformátovat jak nemá "oddíl"

Díky