Jak funguji komentare pod clanky?

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
Mtss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. lis 2006
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Jak funguji komentare pod clanky?

Příspěvek od Mtss »

Zdravim,
chtel jsem se zeptat jak funguje pridavani komentaru pod clanky (jde mi o technickou cast).

Funguje to tak ze se clovek prihlasi, neco napise a po nejake dobe je to citelne, doba je fixni, nebo nahodna? Nebo prispevek nekdo musi schvalit? Probiha manualni schvalovani, nebo je tam nejaky robot, ktery to hlida?

Napsal jsem ted prispevek a kdyz jsem se prihlasil na jine pc, pres vzdalenou plochu tak prispevek tam neni. Z domu tam ale je. Pokud jsem se prihlasil i v praci, tak jej tam najednou vidim take. Tak jsem se z prace zase odhlasil a nyni tam prispevek vidim i bez prihlaseni.

Takze jak to je? Mam ban?
PC:Intel Core i7 3770k, AS-Rock P67 Professional, Kingston HyperX 2x4GB Ram DDR3 1600 dual channel, 240GB HyperX, R9 290, Seasonic X-660W, 3x Acer 22", LG BD-RE GGW-H20L, Harman/Kardon AVR2000, Inifinity Kappa 7.2i
NAS + KODI: A4-5300, 6GB Ram, 4x4TB WD Green via Adaptec 3405 Raid 5
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Jak funguji komentare pod clanky?

Příspěvek od Atapi »

Kdybys měl zablokovaný přidávání komentářů, tak ti to napíše už místo přidání fail. Tak velká odezva tam je asi běžná. Schvalováním, si dovolím odpovědět za adminy, to neprochází. Nevím kdo by příspěvky typu "jebe ti?", který tam občas jsou, schválil. :-D A navíc ještě schvalovat takový množství příspěvků tak rychle není ani možný...
Obrázek
Mtss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. lis 2006
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak funguji komentare pod clanky?

Příspěvek od Mtss »

tak uz jsem videl i formy blokovani ze prispevky co clovek napsal videl jen on a dle cookies to rozlisovalo na jakem je pc a podle toho je videl i v neprihlasenem stavu. Je to velmi ucinna forma proti ruznym spammerum. Jen nevim jestli se to pouziva i zde, pripadne zda v te skupine jsem...
PC:Intel Core i7 3770k, AS-Rock P67 Professional, Kingston HyperX 2x4GB Ram DDR3 1600 dual channel, 240GB HyperX, R9 290, Seasonic X-660W, 3x Acer 22", LG BD-RE GGW-H20L, Harman/Kardon AVR2000, Inifinity Kappa 7.2i
NAS + KODI: A4-5300, 6GB Ram, 4x4TB WD Green via Adaptec 3405 Raid 5
cameroncz
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2012

Re: Jak funguji komentare pod clanky?

Příspěvek od cameroncz »

PCtuning je s jeho komentářema asi tak 100let za opicema a neprokazuje (aspoň veřejně, nevim jestli něco kutí) žádnou ochotu něco s tím dělat, takže bohužel ne, nic takového tu neni.
CPU: 9900k @ 5Ghz @ D15 GPU: EVGA 980ti SC+ MB:ASUS ROG STRIX Z390-H RAM: 32GB HDD: WD Red 2TB SSD: 970 EVO 500GB, 850 PRO 1TB CASE: CM Storm Stryker Monitor: 27" PG279Q PSU: Corsair RM750i
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“