Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Paul »

Za sebou 30 hodin, teď jsem byl v Sázavě, dělal vylomeniny s šarlatánem a vyšetřoval vraždu, je to fakt strašná pecka, nejimersivnější hra od STALKERa a RDR2, zvlášť s tím hardcore modem.
A vypadá to prostě nádherně, fakt mě to do toho světa hodí:

https://abload.de/img/379430_20190818235610osj7y.png
https://abload.de/img/379430_201908182142028rjov.png
https://abload.de/img/379430_20190817094745zxjef.png
https://abload.de/img/379430_20190817122434kok64.png
https://abload.de/img/379430_20190815141403jnkv8.png

Na tý plazmě je to krása..
Swat píše: vyběhne asi pět, nebo šest a i když se mi zpočátku daří bránit a následně i útočit, tak mě stejně po chvíli nějak rozeberou, s těma vícero protivníkama jsou ty souboje strašně nepřehledný a musím říct, že i dost nasírací, no.
.
Otázka je jestli tohle je chyba, ono 1 vs 5 by mělo bejt tak nějak docela nemožný a nepřehledný taky :)
Já se zatím větším bitkám vyhejbám, ještě musím potrénovat s Bernardem.

Jinak co se výkonu týče, já mám ty slidery na max, taky very high všechno kromě stínů (ty high) a 1440p a 60 to taky drží. Jasně že bych chtěl aby to jelo 4K ultra, ale dokud to vypadá tak krásně jak to vypadá a přitom to jede na 60ti, tak jsem spokojen.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Swat »

Drží ti to 60 i v Ratajích? Jako ono to odpovídá, že ta tvoje Ti to utlačí na 60, zatímco moje no-Ti bude potřebovat ubrat. Resp. Jak jsem psal, mě to se sliderama jede 60 i v Ratajích, ale trhá se to. Dropne to třeba na 55 a zase to doleze na 60, ale ten drop prostě naruší atmosféru, no.

Dej vědět, jak se to chová v Ratajích u tebe, zdaleka nejnáročnější oblast na mapě.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Xnovic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. zář 2007
Bydliště: Plzeň

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Xnovic »

Jakej setting doporučíte pro GTX1080, abych měl 60fps+, při 1080p?
Díky :)
CPU:Ryzen 7 5800xMB:ASUS ROG Strix X570 - F GamingChladič:Noctua NH-D14 RAM:Kingston HyperX Black 2x16Gb 3600MHzVGA:Asus RTX 3080 TUFCase:ASUS ROG Strix HeliosHDD:Samsung 960 Evo 500GB+2TB WD Red+2TB SSD AData+4TB Seagate Zdroj:EVGA Supernova P2 1000W
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Swat »

V 1080p s touhle sestavou bych klidně zkusil very high, stíny dej high.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Paul »

Swat píše:Drží ti to 60 i v Ratajích? Jako ono to odpovídá, že ta tvoje Ti to utlačí na 60, zatímco moje no-Ti bude potřebovat ubrat. Resp. Jak jsem psal, mě to se sliderama jede 60 i v Ratajích, ale trhá se to. Dropne to třeba na 55 a zase to doleze na 60, ale ten drop prostě naruší atmosféru, no.

Dej vědět, jak se to chová v Ratajích u tebe, zdaleka nejnáročnější oblast na mapě.
Kupodivu je to jak kdy, někdy to v ratajích drží 60 a někdy to dropne do padesátek, ale grafika jede na 60%, protože ten bottleneck je pomalej Ryzen.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Swat »

Hm, takže stejný, jak u mě. Podle mě to ani nebude Ryzen, ale horší optimalizace. A to počkej, až půjdeš v noci s pochodní a na tý návsi bude dalších 5-10 lidí taky s pochodní....
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od HEAD »

V ratajich to bezi blbe na vsem :)
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Riku »

Bottleneck je prostě KCD samo o sobě (cryengine) , stejně jako dodnes Crysis dá kouř každému CPU.
PS5 | LG OLED CX55
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Paul »

Podle mě by to 9700 a lepší v ratajích na 60 dávalo bez dropů :)

Ale jako jo, je to prostě střílečkovej levelovej engine kolem kterýho udělali obří open world RPG s asi nejhlubšíma mechanikama co jsem viděl a ještě tam dali několik set AI paňáců co si tam žije svým životem. Skoro zázrak že se to vůbec hejbe :)

Každopádně jsem rád, že to hraju až teď se všemi updates, DLC a hlavně s upgradem PC. Zatím to vidím na desítku, chybky se najdou ale ten zážitek je zcela unikátní. A fakt doporučuju ten hardcore. Je úžasnej zážitek se prostě ztratit v noci v lese a snažit se zorientovat :)
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od HEAD »

CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Xnovic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. zář 2007
Bydliště: Plzeň

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Xnovic »

Tak jsem si konečně našel chvilku času a začal jsem hrát :).. Hra se mi líbí, ale nevím jestli se že mě, jako z občasného hráče, nestal dementní hráč.. Po tom, co mě Tereza z mlynářem zachránili život, jsem šel na "školení" používání luku a meče.. Vypadalo to celkem snadně, ale pak jsem vyzval toho vola Ptáčka a absolutně se nechystám.. Ale vůbec! Zajímalo by mě, kde dělám chybu.. Z luku se netrefim, pač luk se pajtluje, jak při absťáku, ale při boji mečem s ním nestíhám uhnout, blokovat, ani pořádně zaútočit.. Jestli to takhle bude celou hru, tak mě čekají těžký časy..
CPU:Ryzen 7 5800xMB:ASUS ROG Strix X570 - F GamingChladič:Noctua NH-D14 RAM:Kingston HyperX Black 2x16Gb 3600MHzVGA:Asus RTX 3080 TUFCase:ASUS ROG Strix HeliosHDD:Samsung 960 Evo 500GB+2TB WD Red+2TB SSD AData+4TB Seagate Zdroj:EVGA Supernova P2 1000W
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od madPav3L »

@Xnovic
Není to tak celou hru, chce to trénink a ještě pokročilý trénink, pokud ho už nemáš za sebou. Naučíš se další komba s mečem, "parýrování", protiútoky a já nevím co ještě. Ptáček mně také porazil, když jsem to hrál poprvé, když jsem to pak rozehrál znovu, tak jsem ho porazil a i tak mi to dalo hodně zabrat. Prostě jsi zatím "zelenáč" :D
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
Chalpe00
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. led 2019

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Chalpe00 »

Neboj je to o cviku. Ze začátku to nedává skoro nikdo. Mě skoro zabili když jsem se vracel do Skalice pohřbít rodiče. Ani jsem nevěděl čím vykrejvat. Ale musím souhlasit, že taky si občas připadám jako "dementní" hráč. Poslední dobou mi připadá, že hry spíš vodí za ruku než aby ti daly pořádnou výzvu a tady to tak není.
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Paul »

Xnovic píše:Tak jsem si konečně našel chvilku času a začal jsem hrát :).. Hra se mi líbí, ale nevím jestli se že mě, jako z občasného hráče, nestal dementní hráč.. Po tom, co mě Tereza z mlynářem zachránili život, jsem šel na "školení" používání luku a meče.. Vypadalo to celkem snadně, ale pak jsem vyzval toho vola Ptáčka a absolutně se nechystám.. Ale vůbec! Zajímalo by mě, kde dělám chybu.. Z luku se netrefim, pač luk se pajtluje, jak při absťáku, ale při boji mečem s ním nestíhám uhnout, blokovat, ani pořádně zaútočit.. Jestli to takhle bude celou hru, tak mě čekají těžký časy..
Tahle hra je pravý RPG, takže když hraješ za 18letýho peasanta co nikdy pořádně meč ani luk v ruce nedržel, tak ti to ta hra dá na začátku sežrat. Ale postupně se zlepšuješ, hodí se navštěvovat Bernarda pro trénink. Má to podobnou difficulty progresi jako Gothic, což je imho nejlepší systém progrese.

Jinak já mám čerstvě nahráno 62 hodin, level 12, už vcelku solidní meč a armor, ale stejně si mě grupa nepřátel povodí jak nic a tak je to správně :mrgreen:

Jinak chlastačka v Úžicích se vyrovnala, ne-li překonala chlastačce na Kaer Morhen :-D
Chalpe00 píše:Neboj je to o cviku. Ze začátku to nedává skoro nikdo. Mě skoro zabili když jsem se vracel do Skalice pohřbít rodiče. Ani jsem nevěděl čím vykrejvat. Ale musím souhlasit, že taky si občas připadám jako "dementní" hráč. Poslední dobou mi připadá, že hry spíš vodí za ruku než aby ti daly pořádnou výzvu a tady to tak není.
Před KCD jsem hrál AC Odyssey...ten rozdíl v kvalitě, designu, imerzi, výzvě je neuvěřitelnej. Odyssey mě samozřejmě bavilo, mám tam kolem 130 hodin, ale KCD je prostě prakticky ve všem lepší a ambicióznější.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Riku »

No nevím, jakmile jsem se dostal k solidní zbroji a průměrnýmu meči (což bylo po pár hodinách hraní, jen jsem chodil na lov, přivezl vždycky 2 tuny masa na koni "jak reálné", prodal to a za chvíli mě peněz, že jsem nevěděl co s tím) tak jsem byl schopnej vysekat komplet města nebo skupiny s hodně nepřáteli levou zadní, aniž bych ten souboják nějak uměl. To je teda imerze jak bagr...

A v lukostřelbě jsem taky vyhrál když jsem to hrál poprvé a pak už ne :D
PS5 | LG OLED CX55
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od rbclass »

Paul píše:
Před KCD jsem hrál AC Odyssey...ten rozdíl v kvalitě, designu, imerzi, výzvě je neuvěřitelnej. Odyssey mě samozřejmě bavilo, mám tam kolem 130 hodin, ale KCD je prostě prakticky ve všem lepší a ambicióznější.
mozem ti odprisahat pravy opak
KDC je casom hrozne nudne..nepoznam cloveka co tu hru dohralo
Naposledy upravil(a) rbclass dne čtv 22. srp 2019, 22:47, celkem upraveno 5 x.
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Paul »

Riku píše:No nevím, jakmile jsem se dostal k solidní zbroji a průměrnýmu meči (což bylo po pár hodinách hraní, jen jsem chodil na lov, přivezl vždycky 2 tuny masa na koni "jak reálné", prodal to a za chvíli mě peněz, že jsem nevěděl co s tím) tak jsem byl schopnej vysekat komplet města nebo skupiny s hodně nepřáteli levou zadní, aniž bych ten souboják nějak uměl. To je teda imerze jak bagr...

A v lukostřelbě jsem taky vyhrál když jsem to hrál poprvé a pak už ne :D
Tak já nevozim dvě tuny masa, negrinduju - a když jsem konečně něco našetřil (přes 3K), tak jsem to teď utratil za novýho koně. Plus možná to nějak ovlivňuje i hardcore mode, nevim. Ale když jsem potkal partu asi šesti kumánů, tak si mě podali bez větších problémů.
rbclass píše: mozem ti odprisahat pravy opak
KDC je casom hrozne nudne..nepoznam cloveka co tu hru dohralo
Tak poznáš prvního až to dohraju, ikdyž to ještě nějakou dobu zabere, tolik questů, plus DLC.

Odyssey je takovej mekáč, arkáda..KCD je mnohem víc simulace, samozřejmě to není pro každýho, ale spousta lidí to docení.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od rbclass »

ja by som to neformuloval velmi tak,ze Odyssey je mekac..ta hra je robena so srdcom,co KDC nie je..tam to je ciste racio..co je vidiet po case..

z KDC som bol prvych 50-70 Hodin tiez uneseny..potom ani neviem ako ma som to jedneho dna uz proste dalej nehral. Pred par mesiacmi som si to dal odznova,ale nedohral som to pre rovnaky dovod. Chyba tomu srdce.

Hardcore rpg ako System shock 2 a Deus ex su moj top..takze to nebude v tom,ze je KDC nie pre mna kvoli tomu ze je privelmi sofistikovana.Skor je casom stereotypna a nudna.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Swat »

Já bych si teda taky dovolil nesouhlasit s tvrzením, že KCD není 'srdcovka'... Samozřejmě je v tom velkej byznys a spousta peněz, ale jak se v jednom z bezpočtu videí nechal Vávra slyšet, je to jedna z her, kterou chtěl už roky udělat, protože ho prostě středověk jako takovej baví a zajímá. Myslím, že o tom, že by to nebyla jeho srdcová záležitost tady nemůže být řeč.

Co se týče srovnání s AC, tam jsme, myslím, zcela mimo. V Origins ani Odyssey se dá těžko mluvit o rpg systému, celej ten rpg strom je tam jen na oko a ta hra neustále předhazuje zbroj a zbraně na ten konkrétní level, na kterym se hráč nachází. Ani v Odyssey, ani v Origins jsem nezažil jedinkrát pocit satisfakce z toho, že jsem našel něco fakt unikátního. Vždycky to bylo plus mínus totéž, akorát to mělo jinej tvar, barvu, nebo se to jinak jmenovalo... předesílám, že uPlay mi v obou hrách hlásí přes 200 hodin, u obou progres 100% plus 100% objevený mapy, obě ty mapy jsem prolez skrz naskrz a bavil jsem se, ale rpg to fakt není.

KCD cílí na úplně jiný hráče. Nazval bych to medieval life simulator. Do tohohle se člověk fakt musí zanořit a mít radost z každý prkotiny, která se mu ve hře povede, jelikož spousta těch herních mechanizmů je hlavně zezačátku poměrně těžká, než člověk trochu naskiluje. Já fakt neznám moc her, ve kterejch se dá jít třeba na houby. Někdo může nabídnout, k čemu to vlastně je? Jde prostě o to, že v tý hře to jde a je to právě pro hráče, který se do toho uměj ponořit tím stylem, že nechaj koně v Ratajích a půjdou pěšky přes údplí do lesa natrhat houby, který pak prodaj, uvařej, nebo nevim co... a tu procházku do toho lesa si užijou.

Tohle dneska podle mě moc lidí nedává. Lidi sednou k AC, od začátku kácej zástupy panáků a pak suše prohlásej, že AC je zábavnější. Mě bavily oba poslední díly, ale teď jsem se po roce vrátil ke KCD i díky tomu, že místní diskuze ožila a musím říct, že je to geniální hra, která je potřeba zkoumat a hlavně jí věřit, že se člověku odvděčí. Tomu jsem zezačátku moc nevěřil, abych se přiznal, ale pak se začaly dostavovat první úspěchy v kapsářství, lockpickingu, lukostřelbě, šermu a nakoplo mě to. Najednou jsem zmlátil tři kumány a myslel si, že jsem to zlomil a už můžu jít do všeho. A najednou mě celý KCD zase hezky uzemnilo, když si mě banda čtyř pěti lapků podala v lese. Hodně tu záleží na tom, v jakym je hráč postavení, co má za zbraň, jak to s ní umí, jaký si pamatuje komba atd. Ta hra od člověka vyžaduje si zapamatovat a naučit se určitý věci a v tom drtí všechny ty 'pseudo' rpg. A v tom právě spočívá ta zábava, i když ne pro každýho.

Mě Steam hlásí 120 hodin ve hře, level 16, zezačátku jsem hodně vybíjel tábory lapků, obíral je o hadry a zbraně, který jsem následně prodával... díky tomu mám teda 22k, ale jinak jsem furt středověká nula...
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Paul »

rbclass píše:ja by som to neformuloval velmi tak,ze Odyssey je mekac..ta hra je robena so srdcom,co KDC nie je..tam to je ciste racio..co je vidiet po case..

z KDC som bol prvych 50-70 Hodin tiez uneseny..potom ani neviem ako ma som to jedneho dna uz proste dalej nehral. Pred par mesiacmi som si to dal odznova,ale nedohral som to pre rovnaky dovod. Chyba tomu srdce.
KCD je jedna z největších srdcovek co jsem kdy hrál, ta láska k tématu z toho stříká z každýho pixelu. Už jen ten kodex napěchovanej infem, ty nádherný mapy, středověce laděný UI včetně prkotin typu fonty, ten smysl pro detail všude, ty detailní mechaniky, skvěle napsaný a zrežírovaný questy..
Samozřejmě, právo na svůj názor máš a neberu ti ho, jen s ním holt absolutně nesouhlasím, stane se.
Swat píše:wall of text
Skvěle popsáno..v KCD ta radost když najdu pořádnej vercajk, v AC nic takovýho. Zatím nejvíc prachů co jsem měl (level 13) byly 3.3K, ale teď jsem si za 2.2K koupil koníčka Sleipnira :)
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“