Stránka 1 z 1
S.M.A.R.T.
Napsal: stř 25. pro 2013, 16:19
od xy123
Chtěl bych se zeptat jestli je tato statistika v pořádku. Děkuji za případné odpovědi.
Re: S.M.A.R.T.
Napsal: stř 25. pro 2013, 16:59
od DOC_ZENITH
Ne neni to OK.
Re: S.M.A.R.T.
Napsal: stř 25. pro 2013, 17:01
od xy123
Prosím co konkrétně??
Re: S.M.A.R.T.
Napsal: stř 25. pro 2013, 17:13
od DOC_ZENITH
Ughm realokované sektory?
Ty jakmile se na disku začnou kupit a neni to 1 nebo 2 tak už je to prostě dsk na odchodu na kterej se nedá spolehnout.
Re: S.M.A.R.T.
Napsal: stř 25. pro 2013, 17:16
od xy123
Ten disk, ale nemá ani půl roku
Re: S.M.A.R.T.
Napsal: stř 25. pro 2013, 17:19
od xy123
Je to na reklamaci?
Re: S.M.A.R.T.
Napsal: stř 25. pro 2013, 18:12
od CZECHYa
Ano, reklamuj. Ideálně přilož k reklamaci vytisknutej protokol z HDTune.
Re: S.M.A.R.T.
Napsal: stř 1. led 2014, 22:46
od GaGy
http://imgup.cz/images/2014/01/01/S6Hov.jpg
A co já s tímto ??? Taky můžu reklamovat ?
Re: S.M.A.R.T.
Napsal: stř 1. led 2014, 23:07
od PKBO
můžeš