Stránka 1 z 1
seagate baraccuda 1T - nepříjemný pískot - odhlučnění ?
Napsal: úte 14. led 2014, 13:16
od Dredr1
Dobrý den, koupil sem tehle disk Seagate baracuda 1T a ikdyz ho mam ve scytec himuro, tak vydává divnej piskavej zvuk, jakobyste přerušovaně pískali na psí píšťalku (proste takovej jemnej pískot, ale cloveka to štve kdyz to dělá písk...písk...písk...písk) ... nekdy to nedělá vůbec ... mam ho reklamovat ? ... nebo Okolo Himura mam jeste dát třeba 3cm odhlučnovacího materiálu, ale nevim jestli by to zachytil ... jinak disk neni slyšet ... jen tohle pískání
Díky
Re: seagate baraccuda 1T - nepříjemný pískot - odhlučnění ?
Napsal: úte 14. led 2014, 13:21
od Suke001
Zkus ho reklamovat, oni to stejně ani netestují

Re: seagate baraccuda 1T - nepříjemný pískot - odhlučnění ?
Napsal: úte 14. led 2014, 13:40
od kotas
reklamace

Re: seagate baraccuda 1T - nepříjemný pískot - odhlučnění ?
Napsal: pát 17. led 2014, 12:09
od Dredr1
a když reklamace ? daj mi hned novej na místě v alze ? potřebuju aby ten PC běžel

Re: seagate baraccuda 1T - nepříjemný pískot - odhlučnění ?
Napsal: pát 17. led 2014, 12:47
od Nagant
To skoro určitě ne, možná ještě tak v jejich centrále.
Zkus ho ještě samotný, bez chladiče, a s jiným zdrojem, máš li možnost.
Některé kombinace HDD a PSU bývaly pískavé, ale to spíš pískal zdroj.
Re: seagate baraccuda 1T - nepříjemný pískot - odhlučnění ?
Napsal: pát 17. led 2014, 14:18
od Suke001
u této závady pochybuji že to vymění
Re: seagate baraccuda 1T - nepříjemný pískot - odhlučnění ?
Napsal: sob 18. led 2014, 09:01
od zombux
vrátit ve 14denní lhůtě, pokud bylo koupeno po internetu. následně vzít něco jiného.
Re: seagate baraccuda 1T - nepříjemný pískot - odhlučnění ?
Napsal: úte 21. led 2014, 14:39
od prd
ahoj, dej pak prosím vědět jak si pochodil u reklamace. Mám ten samej problém, doteď jsem to řešil jen samodomo odhlučnením, ale není to ideální.