Stránka 1 z 1
GUNNAR Gaming Collection
Napsal: pon 27. led 2014, 14:16
od bruno192
Link na video:
http://youtu.be/p6f0NSrT1zA
Aký máte názor na tieto okuliare, píšte svoje názory a poznatky.
Myslíte si že sú vhodne pre hráčov a prácu s pc.
Ja ich mám doma už od decembra a zatiaľ sa mi hra v nich dobre len som si stále na ne nezvykol
Len jedine negatívum som postrehol sú veľmi náchylné na otlačky
Re: GUNNAR Gaming Collection
Napsal: pon 27. led 2014, 15:26
od SnowManCZ
no tak hlavně, aby splňovaly učel ...

Jinak bych si asi nekoupil podle mého to nepomáhá, ale vzhledově moc pěkné

Re: GUNNAR Gaming Collection
Napsal: pon 27. led 2014, 17:53
od Alfajk
myslim,ze vyjde nastejno kdyz hodis penize do kanalu...
Re: GUNNAR Gaming Collection
Napsal: pon 27. led 2014, 18:16
od LoCo99
placebo
radši si v pokoji rozsviť , oči pak nebudeš mí unavený a nebudeš vypadat jak pošuk
Re: GUNNAR Gaming Collection
Napsal: pon 27. led 2014, 21:02
od SnowManCZ
LoCo99 píše:placebo
radši si v pokoji rozsviť , oči pak nebudeš mí unavený a nebudeš vypadat jak pošuk
přesně tak !

Re: GUNNAR Gaming Collection
Napsal: stř 29. led 2014, 04:05
od davkol
Ty brýle jsou v principu výborná věc, ale za nehoráznou cenu. Samozřejmě to má menší efekt v případě správné kalibrace monitoru nebo použití softwaru jako
Redshift nebo f.lux a
správného osvětlení, ale to by člověk měl mít tak jako tak, přestože ho většina lidí ani omylem nemá.
Re: GUNNAR Gaming Collection
Napsal: stř 29. led 2014, 08:59
od blaho
Chalani prestante blbnut, nebudeme sediet ako buzeranti v okuliaroch pred PC.
Staci poriadny IPS LCD a v noci primerane osvetlenie
Re: GUNNAR Gaming Collection
Napsal: pát 31. led 2014, 14:07
od davkol
Ars Technica
Our advice if you're interested in something along these lines? Go to the Gunnar Optik site and create a pair of glasses with the features you want, and check out the price. Then go to a local optometrist and see if they can beat the price with the same set of features. Buy whichever is cheaper.
Having said that, the product was much more impressive in action that we expected, and with an optometrist vouching that the glasses' features will help with your gaming, we're impressed. How much are your eyes worth? That's a tough question, but if you have the money, this will make your eyes feel better almost immediately.
plus polopatický článek na lifehackeru
Re: GUNNAR Gaming Collection
Napsal: pát 31. led 2014, 16:19
od LoCo99
no i v článku jsem se dověděl to že pokud neumírám z pohledu na monitor tak ty brejle nejsou na mě
oči mě pálí/bolí/cejtim obtíž málo kdy , jednou za měsíc možná tak ? ale rozhodně mi je proti vůli sedět po tmě u monitoru
Re: GUNNAR Gaming Collection
Napsal: pát 31. led 2014, 17:26
od davkol
LoCo99 píše:no i v článku jsem se dověděl to že pokud neumírám z pohledu na monitor tak ty brejle nejsou na mě
To, že se efekt liší člověk od člověka, je jasné, ovšem je to něco jiného než homofobní a jiné komentáře bez jakékoliv argumentace (když pominu, že placebo také objektivně funguje).
Krom toho si ne každý může vydupat např. u zaměstnavatele změnu osvětlení, monitoru aj. Brýle pak můžou být nejvýhodnější řešení.