Stránka 1 z 1
Disk neustále hrabe
Napsal: pát 7. úno 2014, 11:26
od GenuineOver
Zdravím, chtěl bych se zeptat, když jsem na pc tak klidně celý den disk hrabe a když pustím film tak záhy přestane a když film stopnu tak zase začne nechápu to.Byl bych rád za radu děkuji.
Re: Disk neustále hrabe
Napsal: pát 7. úno 2014, 11:29
od kotas
..něběží ti tam nějaký proces, třeba defragmentace, nepoužíváš nějaké cool programy na čištění apod.?
Re: Disk neustále hrabe
Napsal: pát 7. úno 2014, 11:32
od GenuineOver
Mám u smart defrag zapnutou Autodefragmentaci a ještě mám v pc Advanced SystemCare 7,CCleaner a windows 7 manager to je všechno
Re: Disk neustále hrabe
Napsal: pát 7. úno 2014, 11:34
od kotas
Tak to bude asi ono> ten smart defrag, vypni tu auto defragmenatci, jinak by mě napadl tak moná nějaký antivir že běží napozadí....
Re: Disk neustále hrabe
Napsal: ned 9. úno 2014, 18:23
od zombux
GenuineOver píše:Mám u smart defrag zapnutou Autodefragmentaci a ještě mám v pc Advanced SystemCare 7,CCleaner a windows 7 manager to je všechno
a to se vyplatí. zas*at systém zbytečnýma "tůnidlama" a pak se divit co se děje, přitom si to tak uživatel sám nastavil

Re: Disk neustále hrabe
Napsal: ned 9. úno 2014, 19:56
od Alonso
Re: Disk neustále hrabe
Napsal: ned 9. úno 2014, 20:03
od tielka
GenuineOver píše:Mám u smart defrag zapnutou Autodefragmentaci a ještě mám v pc Advanced SystemCare 7,CCleaner a windows 7 manager to je všechno
To seš ještě slabý kousek hochu já to těma programama projíždím každou hodinu 24/365 nespím ,nejím,nepiju a čistím a čístím do nekonečna a ještě dááál....

no co kdyby náhodou...
Re: Disk neustále hrabe
Napsal: ned 9. úno 2014, 22:48
od Humr98
A na co defragmentuje tak často ? Já defragmentuju tak 1 za pár měsíců a i tak je toho málo co se opraví. PC je s tím za pár minut hotov. Horší to bylo po 1. kdy to trvalo hodinu a půl

Re: Disk neustále hrabe
Napsal: pon 10. úno 2014, 14:30
od kotas
..kdyz se pracuje neustale denne s velkym objedem dat, kde se porad neco zapisuje a mze tak to chapu, ale pro normalniho uzivatele staci provadet defragmentaci jednou za cas a na SSD treba vubec

Re: Disk neustále hrabe
Napsal: pon 10. úno 2014, 17:27
od D-O-M
vypnout vsechny ty rezidentni nesmysly zminene vyse a taky vypnout indexaci souboru

Re: Disk neustále hrabe
Napsal: pon 10. úno 2014, 21:26
od GenuineOver
a tu indexaci souboru vypnu kde?
Re: Disk neustále hrabe
Napsal: pon 10. úno 2014, 21:32
od GenuineOver
Všechno jsem vypnul a stále hrabe i indexaci bude to nějaký proces asi
Re: Disk neustále hrabe
Napsal: pon 10. úno 2014, 21:32
od GenuineOver
každou sekundu tr tr
Re: Disk neustále hrabe
Napsal: úte 11. úno 2014, 20:54
od D-O-M
vidis ve spravci procesu neco co pouziva procesor? a kdyz treba z pruzkumnika otevres obrazek tak prestane nebo jede porad dal?