Po instalaci systému odstraněn jumper omezující rychlost.
Napsal: ned 16. úno 2014, 19:35
Zdravím.
Vyhledávání mi tu nějak nefunguje tak zakládám nové téma. Nainstaloval jsem windows7 na sata3 HDD s omezovacím jumperem na 1,5GB/s. Po nainstalování jsem zjistil, že disk je takto omezen a jumper jsem odstranil. Bude to mít nějaký negativní vliv na běh systému? Ještě doplním, že systém byl instalován v režimu AHCI a po odstranění toho jumperu se to v BIOSU nějak automaticky přeplo do IDE. Tak jsem to dal zpátky na AHCI a šlape to. Desku mám GA-ep45t UD3LR se SATA2
Předem dík za rady.
Vyhledávání mi tu nějak nefunguje tak zakládám nové téma. Nainstaloval jsem windows7 na sata3 HDD s omezovacím jumperem na 1,5GB/s. Po nainstalování jsem zjistil, že disk je takto omezen a jumper jsem odstranil. Bude to mít nějaký negativní vliv na běh systému? Ještě doplním, že systém byl instalován v režimu AHCI a po odstranění toho jumperu se to v BIOSU nějak automaticky přeplo do IDE. Tak jsem to dal zpátky na AHCI a šlape to. Desku mám GA-ep45t UD3LR se SATA2
Předem dík za rady.