Obermaier

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Obermaier

Příspěvek od Kamikadze »

maltra píše:Priznal sa na sukromnom blogu ze ukradol 80 milionov ceskych korun a dalej si veselo blaboli pre PC magazin. V zaludku mne osobne nelezi, ale tebe to pride normalne? Viem, zijeme v pokrivenej dobe, ale predsa...
Fascinuje mě, že mu to všechno věříte... On si z vás dělá srandu a tahá vás (nejen) tímto způsobem za nos, vy mu na to skáčete, on z toho má děsnou radost a takto se to točí už několik let v kuse.


//edit Wilik - upraveno + promaz
zumpar1234

Re: Obermaier

Příspěvek od zumpar1234 »

Inak clanky od Obra tu na PCT snad ani nevidam, osobne registujem od neho len sem tam nejaku novinku o grafickych kartach a podobne... ale inak co tak vsimam tak su to hlavne clanky od autorov Tomas Sulc, Jirkova, Rybka...
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Obermaier

Příspěvek od kotas »

co proti nemu mate bez neho by uiz to nebylo vubec nic co ke cteni :mrgreen:
Mimochodem kde se podela Jirikova, ma porad jeste ty prujmy? :D
maltra
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. říj 2010
Bydliště: Západná Stredozem

Re: Obermaier

Příspěvek od maltra »

Kamikadze píše:Fascinuje mě, že mu to všechno věříte... On si z vás dělá srandu a tahá vás (nejen) tímto způsobem za nos, vy mu na to skáčete, on z toho má děsnou radost a takto se to točí už několik let v kuse.
To co tam kedysi nahadzal na svoj blog sa len tak vymysliet neda. Mne je jedno comu veris ty, nakoniec kradol u vas nie u nas.
blaho píše:a ja nejak redaktorov PCT neobhajujem,
ved za prispevok pod obrovym člankom mam ban :-D
Ale aky prispevok, kretensky troliaci tak ako aj 90% tvojich ostatnych prispevkov. Tak sa netvar prekvapene.
PC: R9 5900X | 32 GB DDR4 | X570 Aorus Master | ASUS RTX 4070 Ti TUF | WD_BLACK SN850X 2TB | Phanteks Enthoo Pro M Glass | AX860 | Alienware AW3423DWF
Retro PC: PIII 650E Slot 1 | GA-6BXE Rev 1.9 | 128MB DDR | V4 4500 32MB AGP | SB 32 PnP CT3670 | SpinPoint 80GB>32GB
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Obermaier

Příspěvek od blaho »

kotas píše:co proti nemu mate bez neho by uz to nebylo vubec nic co ke cteni :mrgreen:
jiste :D Obr je pan
Sak komu sa nepaci staci ignorovat, ele viem ktoru skupinu najviac
rozculuju jeho clanky :) . Mna aspon casto aj pobavia, narozdiel od Lucie,
kde uz clovek mal nervy. No ale na Stacha nema ani Obr :D
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Obermaier

Příspěvek od kotas »

U OBRa je to tak 50/50, ale většinu si přečtu a baví mě, kdežto u Ji*íkové jsou to všechno děsné sra*ky


//edit Wilik - promaz
gregorius
Nováček
Nováček
Registrován: 29. črc 2003
Bydliště: Ostrava

Re: Obermaier

Příspěvek od gregorius »

Však co se řeší? Komu vadí, číst ho nemusí. Není na Zemi člověk ten, jenž by se zavděčil lidem všem....
Já ho vždy četl celkem rád.
Intel Core2Quad Extreme QX6700@3,3GHz, 2*2GB DDR2 800, Radeon HD5850, atd...
Taky se Vám zdá, že život stojí za exkrement?
Znedlob
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2012
Bydliště: České Budějovice

Re: Obermaier

Příspěvek od Znedlob »

A komedie jménem Zdeněk Obermaier pokračuje.
Adam ho slušně setřel v diskuzi :D. Jsem zvedavý, jak tenhle souboj v testech dopadne.
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Obermaier

Příspěvek od CageJ »

link?
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
Znedlob
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2012
Bydliště: České Budějovice

Re: Obermaier

Příspěvek od Znedlob »

http://pctuning.tyden.cz/index.php?opti ... ommentMenu

Dole v komentářích je link na obrázek z testu v Crysis 3 od Vágnera, který tak trochu nesedí s Obrovo tvrzením, že FE drží takty a nedropuje. Nehledě na to, že si někteří všimli i na celkem zvláštně ořízlé obrázky. (něco tam asi schválně chybí) :D

Jinak k těm testům... měl jsem pocit, že redakci Mironet zapůjčil kartu na testy, kterou dělal Vágner a Obr si jí sehnal jinde a bude mít vlastní recenzi. Pokud jsem to pochopil špatně, tak mě prosím opravte. Děkuji :)
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: Obermaier

Příspěvek od Banana »

hele ten člověk pctuning vlastní?nebo má na majitele kompromitující materiál?
hodně lidí si ted před vydáním RX480 stěžuje tady na foru, že ten magor vyloženě lže, edituje si zpětně články, prý se některé jeho splašky radši i mažou at to nikdo nevidí...
jak je možné že může být redaktorem takový člověk? v jaké to zemi vlastně žijeme?
zumpar1234

Re: Obermaier

Příspěvek od zumpar1234 »

Banana píše:hele ten člověk pctuning vlastní?nebo má na majitele kompromitující materiál?
hodně lidí si ted před vydáním RX480 stěžuje tady na foru, že ten magor vyloženě lže, edituje si zpětně články, prý se některé jeho splašky radši i mažou at to nikdo nevidí...
jak je možné že může být redaktorem takový člověk? v jaké to zemi vlastně žijeme?

Neviem kde konkretne klame?
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: Obermaier

Příspěvek od Banana »

zumpar1234 píše:Neviem kde konkretne klame?
vše již bylo smazáno či editováno
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: Obermaier

Příspěvek od morke »

Opravdu maximální ubohost Vlčka a spol. Napsaný dotaz na nekorektnost Obra pod jeho testem grafiky smazán. žádná odpověď nebo reakce. Lži a podvody Obermaiera jsou v pořádku, narážka na ně potom špatně? Myslím, že jste se za totality měli dobře.


//edit Wilik - promaz
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
fobos
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006

Re: Obermaier

Příspěvek od fobos »

všetko to je peniazoch, že to niekoho udivuje :roll: ma tam 420 komentarov a čítanosť asi takú ako posledné 4 pseudo-recenzie na PCT dokopy...

žiaľbohu sa z PCT stala žumpa.. objektivitu treba hľadať inde a nepozastavovať sa nad týmito článkami ala Oberhauser :wink:
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Obermaier

Příspěvek od ArgCZ »

TVL

3 dni dozadu:

"nedostatek extrémně předražených GeForce 10 není prý nedostatečnou výrobou, ale extrémním zájmem. Například známý komentátor Gibbo z OC.UK tvrdí, že prodal více GeForce GTX 1080 než GeForce GTX 970 (nejoblíbenější karta své doby). Konkrétně tisíce kusů. Situaci také potvrdila v těchto dnech Fudzilla, která také tvrdí to samé - všechny GeForce 10, které se naskladní, okamžitě zmizí."


Teraz:

Nakonec jen poznámka k dostupnosti, kterou očekávám špatnou. Zdali Nvidia uspěchá opět launch jako u GTX 1080/1070 a karty nebudou k mání..
:lol: :lol: :lol: :lol:
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
flanker
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 13. pro 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Obermaier

Příspěvek od flanker »

Mně se teď nelíbí, že tlačí Nvidi doslova cíleně, že je to tak okaté "za každou cenu"...To je myslím dost špatný tah od něj a působí to už trapně ve vším respektu k jeho znalostem. Už jen i toto mě úplně znechucuje značku nvidia jako takovou :)
ROG Power PC1:AMD Ryzen 7 5700X, Crosshair VII Hero, ROG Ryuo II 360, 512GB NVMe+500GB Samsung SSD, 2x 16GB GSkill TridentZ Neo RGB 3600 MHz, Dual RTX 2060,CM V750, Lian Li O11 Dynamic XL. PC2:AMD FX-8370, Silentium Fera, Asus 970 Pro Gaming/Aura, 240GB SSD HyperX 3K, R9-270X OC, 2x 4GB GSkill RipjawsX 2400 MHz, Corsair AX750, Bitfenix Pandora
zumpar1234

Re: Obermaier

Příspěvek od zumpar1234 »

flanker píše:Mně se teď nelíbí, že tlačí Nvidi doslova cíleně, že je to tak okaté "za každou cenu"...To je myslím dost špatný tah od něj a působí to už trapně ve vším respektu k jeho znalostem. Už jen i toto mě úplně znechucuje značku nvidia jako takovou :)

Ako ti moze znechutit znacku nVIDIA postoj nejakeho jednotlivca? :roll: Zdenek nie je oficialny zastupca nVIDIE.
maltra
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. říj 2010
Bydliště: Západná Stredozem

Re: Obermaier

Příspěvek od maltra »

Oficialne nie je, ale jeho chovanie tomu nenasvedcuje. Presne ako pise flanker (ktory ma svojim prispevkom prekvapil), je to arogantnost nvidiotov ktora ma od tej znacky odpudzuje.
PC: R9 5900X | 32 GB DDR4 | X570 Aorus Master | ASUS RTX 4070 Ti TUF | WD_BLACK SN850X 2TB | Phanteks Enthoo Pro M Glass | AX860 | Alienware AW3423DWF
Retro PC: PIII 650E Slot 1 | GA-6BXE Rev 1.9 | 128MB DDR | V4 4500 32MB AGP | SB 32 PnP CT3670 | SpinPoint 80GB>32GB
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: Obermaier

Příspěvek od Banana »

Hladis píše:// OBR se slusne bavi. Je opravdu zajimavy, kolik lidi mu na to neustale skace.
a já myslel, že pctuning je tu pro čtenáře a vono je to naopak, na účet čtenářů se baví redaktoři :shock:


//edit Wilik - promaz
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“