Rozpad RAID 1 po reinstallu
Napsal: ned 9. bře 2014, 20:22
Ahoj,
reinstaloval jsem PC, na starém OS jsem měl Intel Rapid Storage Technology, v biosu prepnuto na RAID 1, který se skládal z 2x 3TB WD RED. Ale po reinstallu, se mi nezobrazují disky jako jeden, nýbrž jako dva... Co teď ? V biosu jsem nastavení neměnil... Takže systém je v RAIDU, není v AHCI ani IDE.
reinstaloval jsem PC, na starém OS jsem měl Intel Rapid Storage Technology, v biosu prepnuto na RAID 1, který se skládal z 2x 3TB WD RED. Ale po reinstallu, se mi nezobrazují disky jako jeden, nýbrž jako dva... Co teď ? V biosu jsem nastavení neměnil... Takže systém je v RAIDU, není v AHCI ani IDE.