Stránka 1 z 1
vysoke teploty pevneho disku?
Napsal: sob 15. bře 2014, 15:40
od primax
Ahoj chci se zeptat zda-li teplota 42 stupnů je dost v notebooku dell precision M90. Disk je občas hlučný při sledování filmů.
Re: vysoke teploty pevneho disku?
Napsal: sob 15. bře 2014, 15:45
od Mr Lucas
Dle mě je teplota OK.
Re: vysoke teploty pevneho disku?
Napsal: sob 15. bře 2014, 15:50
od primax
A co se týče toho hluku - jak bych ho mohl zkrotit?
Re: vysoke teploty pevneho disku?
Napsal: sob 15. bře 2014, 15:56
od dexterav
v NB vlastne nijak
poprípade vymeniť za SSD
Re: vysoke teploty pevneho disku?
Napsal: sob 15. bře 2014, 16:00
od Mr Lucas
Napadá mě jedině softwarově pomocí AAM, jestli to ale disk podporuje.
Re: vysoke teploty pevneho disku?
Napsal: sob 15. bře 2014, 16:03
od dexterav
pokiaľ tam nemá 10000 hdd...
nb hdd niesú zrovna dobré na tieto veci kôli výkonu ktorý je beztak nízky