Dafuq

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Dafuq

Příspěvek od Riku »

Co sakra v tý redakci hulíte, že necháte Jiříkovou pořád psát takový sra*ky? :lol: To je naprostý odpad a dost to shazuje úroveň magazínu (jestli ještě nějakou má)... poslední článek o Titanfall to opět potvrdil.
PS5 | LG OLED CX55
esfilip
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. bře 2007
Bydliště: Praha

Re: Dafuq

Příspěvek od esfilip »

Souhlasím, i můj bratr kterému je 16 píše lepší recenze pro Zing.cz
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Dafuq

Příspěvek od kotas »

stejny nazor na slečnu/paní Jiříkovou
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: Dafuq

Příspěvek od Flegy »

k tomu se pripojim. to neni ani recenze :(
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Dafuq

Příspěvek od AllowedCry »

Ono jde spíše o to, že pokud to má velkou čtenost, tak není potřeba nic měnit, někomu takové "recenze" vyhovovat můžou, málo psaní a hodně obrázků je pro většinu ideál, ať už z důvodu, že nemají čas, nebo jsou líní, já osobně její recenze nečtu, už z důvodu, že nic moc nehraju, jenom občas letmo proletím nějakou její "recenzi", ale jelikož je to web o HW, tak mě když už, zajímají jen ty testy hry na určitém HW.

E// Ale rozhodně ji nijak nezatracuji, co mě nezajímá, tak to prostě nečtu a už vůbec si nechci stěžovat na obsah v magazínu, už jen kvůli tomu, že adblock :)
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
N_o_c_l_a_f
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2005

Re: Dafuq

Příspěvek od N_o_c_l_a_f »

Jako ja jsem taky pro clanek "hodne obrazku min slov" - ale ne od Jirikovy, ale s Jirikovou. At vidime co je to za HW. :-D
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Dafuq

Příspěvek od rbclass »

mne sa reckyod slecny pacia..su ine,ale urcite nie sracky
beardie
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 10. srp 2005

Re: Dafuq

Příspěvek od beardie »

nestacilo by miesto toho stazovania sa nelozit na titulku?
ja som tam teda nebol uz asi rok a pol, takze ani netusim, kto je alebo nie je nejaka Jirikova

na x inych strankach sa nachadzaju ine lepsie testy, staci otvorit google

ach ta lenost...
¿ʇı ʇ,usı 'ƃuıʎouuɐ ʎʇʇǝɹd sı uʍop ǝpısdn ƃuıpɐǝɹ
komancero
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2008
Bydliště: Holešov

Re: Dafuq

Příspěvek od komancero »

ale tady sou vetsinou fanousci pctuningu a ty jim doporucujes jine stranky ,misto reseni jejich stiznosti (o tom jestli je nebo neni opravnena ted neresim ),jsi si jisty tim co delas ? jako moderator pctuning fora ,jak se rika v biznisu "asi mas smlouvu i jinde"
edit : mimochodem jsi inspirujici tip ,s tim ze moderujes pctuning a na jejich strankach jsi byl .............. ,pozdrav na slovensko
edit : dalsi tvuj nesmyslny prizpevek v sekci hledani ,misto hledani doporucujes scroll ,po letech oprav tehle funkce to opravdu svedci o tvem iq ,no je lepsi to zamknout a me urcite neco naparit, preji hezky den
7700k (4,7/4,5 1,296v),noctua nh-d15,asus IX hero,gskill tridentz 3,6 cl16,gigabyte 1080 aorus 2050/12000,samsung 850evo 500gb,toshiba p300 2tb,evga sup. p2 750w,be quiet! pro900,logitech g510s,g500s,logitech z906,hyperx cloud II,msi optix
i5 4690k (4,5ghz 1,165v),noctua nh-d14,asus z97-pro,seasonic platinum 660w,fractal r4,g.skill 2x4gb,intel 530 480gb,3xhdd (9tb),sony bdrw
(ulozenka:i7 3770k (4,6ghz 1,240v),noctua nh-d14,sapphire hd 7950 1050/6300,asus-p8z77-v pro,seasonic platinum 860w,g.skill 1866mhz (2x8gb),cm stacker 830,samsung 840 pro 256gb,plantronics gamecom 777)
Weslo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 19. pro 2005
Bydliště: Nan Curunír

Re: Dafuq

Příspěvek od Weslo »

Tak šéfredaktor vidí, jakou mají návštěvnost (prachy) články Jiříkové, Rybky a podobných gigantů a jaké články pro ty co si tady stěžují. Takže "nápravu" bude čekat jen opravdový naivka.
Se podívejte na nejčtenější, je to jen Jiříková, Rybka s malým přerušením Stoobiho...
AMD Ryzen 5 3600 | Arctic Cooling Liquid Freezer II 120mm | ASUS TUF GAMING B550M PLUS |16GB A-DATA XPG DDR4 3000Mhz | Gigabyte Radeon RX 6600 Eagle 8G | Samsung 980PRO 512GB | CoolerMaster Q300L | Corsair SF-450 | 32" Dell S3222DGM | Synology DS220j + 2x6TB WD Red RAID1 | MAZDA enthusiast
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Dafuq

Příspěvek od Krteq »

komancero píše:ale tady sou vetsinou fanousci pctuningu a ty jim doporucujes jine stranky ,misto reseni jejich stiznosti (o tom jestli je nebo neni opravnena ted neresim ),jsi si jisty tim co delas ? jako moderator pctuning fora ,jak se rika v biznisu "asi mas smlouvu i jinde"
edit : mimochodem jsi inspirujici tip ,s tim ze moderujes pctuning a na jejich strankach jsi byl .............. ,pozdrav na slovensko
edit : dalsi tvuj nesmyslny prizpevek v sekci hledani ,misto hledani doporucujes scroll ,po letech oprav tehle funkce to opravdu svedci o tvem iq ,no je lepsi to zamknout a me urcite neco naparit, preji hezky den
komancero, ty jsi úplně mimo.

PCT magazín a PCT fórum jsou dva úplně jiné subjekty s jiným vedením atd. tak nevím, proč by moderátor fóra nemohl doporučit jiné weby, když PCT magazín jde už pár let do kopru.

Moderátoři moderují ve svém volné čase a nikdo nám za to nic nedává a rozhodně se nevrtáme v phpBB, to mají na starosti jiní.

Takže klidni hormon :x

Mě se ty články o hrách taky moc nezamlouvají (co to má sakra společného s PC tuningem???) ale aspoň mám soudnost a nechodím sem brečet. Prostě je nečtu. :roll: Vlastně na magazín ani nelezu, čtu jen občas to co mě zaujme v RSS.
komancero
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2008
Bydliště: Holešov

Re: Dafuq

Příspěvek od komancero »

o clancich kde hodnoti hry sem nic nepsal , ale jinak si kryjete zada supr a ten vyhledavac bude kdy ?? aby ses trochu rozdychal a u mantlu sem se mylil v cem ,radsi se tam nikdo tyden neobjevi ,ale to sem nepatri ,takze se uklidnim a vy si tu dal honte brouka
edit : ten mantle zminuju proto , ze v sekci o nem chcipl pes a kdyz si tady ctu komentare nebo doporuceni sestav vsichni zminuji mantle jako obrovskou vyhodu ke koupi karty,klidne si to procti a pak mi rekni kdo to tam tak zaslepene propaguje
edit : a stim krytim zad to funguje dokonale ,ted jsem mel sz od administratora jak se pise spravne cesky, v zivote mi nikdo nepsal jak vypada muj sloh ,odkaz od moderatora nize
http://typografie.wz.cz/chyby.html
podelim se s vami o psani slohovych praci na pct foru


//edit Wilik - promaz OT
7700k (4,7/4,5 1,296v),noctua nh-d15,asus IX hero,gskill tridentz 3,6 cl16,gigabyte 1080 aorus 2050/12000,samsung 850evo 500gb,toshiba p300 2tb,evga sup. p2 750w,be quiet! pro900,logitech g510s,g500s,logitech z906,hyperx cloud II,msi optix
i5 4690k (4,5ghz 1,165v),noctua nh-d14,asus z97-pro,seasonic platinum 660w,fractal r4,g.skill 2x4gb,intel 530 480gb,3xhdd (9tb),sony bdrw
(ulozenka:i7 3770k (4,6ghz 1,240v),noctua nh-d14,sapphire hd 7950 1050/6300,asus-p8z77-v pro,seasonic platinum 860w,g.skill 1866mhz (2x8gb),cm stacker 830,samsung 840 pro 256gb,plantronics gamecom 777)
beardie
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 10. srp 2005

Re: Dafuq

Příspěvek od beardie »

komancero píše:ten vyhledavac bude kdy ??
ked pride ta spravna chvila ;-)
¿ʇı ʇ,usı 'ƃuıʎouuɐ ʎʇʇǝɹd sı uʍop ǝpısdn ƃuıpɐǝɹ
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“