Disk s notebooku
Napsal: ned 30. bře 2014, 13:17
Zdravím chtěl sem se zeptat vytáhl sem z rozbitého notebooku hardisk zapojil ho do pc počítač ho našel nainstaloval ovladač ale hardisk se mi nezobrazil myslím jako třeba svazek F nebo tak ale naistalovaný je jak to? Jinak je to WDC WD3200BEVT 22ZCT0 ATA Device