HDD je ve správci zařízení vidět, v tento počítač ne.
Napsal: pon 28. dub 2014, 16:45
Zdravím ,
připojil jsem WD Caviar Blue WD 10EZEX 1TB SATA/600 64Mb k desce Intel DG 33BU AAD 799951-407. V tento počítač není vidět, tudíž se s ním nedá pracovat. Ve správci systému vidět je. Dále se mně současně ve správci systému objevila hláška -řadič jednoduché komunikace pro sběrnici PCI ve vykřičníku. Ovladač si windows nenajdou a před tím tam ta hláška nebyla. Systém provozuji s dalšími 2 HDD SATA. Co s tím?
připojil jsem WD Caviar Blue WD 10EZEX 1TB SATA/600 64Mb k desce Intel DG 33BU AAD 799951-407. V tento počítač není vidět, tudíž se s ním nedá pracovat. Ve správci systému vidět je. Dále se mně současně ve správci systému objevila hláška -řadič jednoduché komunikace pro sběrnici PCI ve vykřičníku. Ovladač si windows nenajdou a před tím tam ta hláška nebyla. Systém provozuji s dalšími 2 HDD SATA. Co s tím?