powerbank - rady a tipy

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Craukoth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2017

Re: powerbank - rady a tipy

Příspěvek od Craukoth »

On je rozdíl mezi fast charge a quickcharge? Já myslel, že je to stejný.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: powerbank - rady a tipy

Příspěvek od zombux »

Craukoth píše: čtv 3. úno 2022, 11:43 On je rozdíl mezi fast charge a quickcharge? Já myslel, že je to stejný.
sorry za špatně zvolenou terminologii - nemyslel jsem tímhle konkrétní verzi rychlonabíjení, ale tak nějak obecně "cokoliv co nabíjí rychle" :)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
anarkii
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2008
Bydliště: Brno

Re: powerbank - rady a tipy

Příspěvek od anarkii »

Třeba tahle powerbanka nevypadá za ty peníze úplně zle:
https://powerbanky.heureka.cz/xiaomi-mi ... /#prehled/

Jediná škoda je, že USB-C port, přes kterej jde poslat nejvíc W zároveň slouží pro nabíjení powerbanky. Takže na to třeba přes noc nejde pověsit současně telefon a notebook - což dělám třeba v zemích, kde je elektrická síť řekněme poněkud "nestandardní" (spolehlivost / provedení). Takže se nestane, že se ráno vzbudím a tel. + notebook jsou vybitý protože přes noc nefungovala elektřina - pokryje to powerbanka která zároveň slouží i jako takovej filtr mezi rozvodnou sítí a jednotl. zařízeními.
Dell Precision 5570 | AMD Ryzen 5 5600G | PNY GeForce RTX 3060 12GB | CoolerMaster Centurion Silencio 450 | Noctua NH-U12P SE2 | Noctua NF-S12B ULN (2x) | Gigabyte A520M DS3H | PATRIOT Viper 4 Blackout Series 2x8GB DDR4 3200 MHz CL16 | be quiet! Pure Power 11 400W | WD Blue SSD SN570 1TB NVMe | SSD Intel 330 Series | Gigabyte G32QC | Cherry Stream Wireless | Logitech G502 | Klipsch R-15PM | Sony WH-1000XM4
Craukoth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2017

Re: powerbank - rady a tipy

Příspěvek od Craukoth »

zombux píše: čtv 3. úno 2022, 13:57
sorry za špatně zvolenou terminologii - nemyslel jsem tímhle konkrétní verzi rychlonabíjení, ale tak nějak obecně "cokoliv co nabíjí rychle" :)
Já právě myslel, že to rychlonabíjení se teď docela rozšiřuje a využívá. Co myslíš, že je na tom špatnýho?
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: powerbank - rady a tipy

Příspěvek od zombux »

Craukoth píše: pát 4. úno 2022, 11:26
zombux píše: čtv 3. úno 2022, 13:57
sorry za špatně zvolenou terminologii - nemyslel jsem tímhle konkrétní verzi rychlonabíjení, ale tak nějak obecně "cokoliv co nabíjí rychle" :)
Já právě myslel, že to rychlonabíjení se teď docela rozšiřuje a využívá. Co myslíš, že je na tom špatnýho?
ne, naopak, myslel jsem to tak, že to chce brát nějakou powerbanku která rychlonabíjení umí, protože obvykle powerbanku člověk potřebuje rychle. takže samozřejmě čím rychlejc dokáže dodat šťávu, tím líp :)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Craukoth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2017

Re: powerbank - rady a tipy

Příspěvek od Craukoth »

Trochu jsem se v tom pak už ztratil. Určitě čím rychleji tím líp, hlavně mimo domov.
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“