OT na PC tuningu webmagazinu

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Fireboy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od Fireboy »

Chtěl bych vám jen říct jednu věc. Já jsem před 13 lety tento server založil. To že byl problém s monetizací jsem věděl už tehdy. A proto jsem 12 let pracoval na to jak tenhle problém vyřešit, aby docházelo k největší monetizaci. Dostal jsem se tak daleko, že jsem vymyslel něco co se dá nazvat crowded media social network. Co to je na poměrně dlouhé vyprávění, ale řekněme, že vím jak monetizavat tak, aby taový časopis jako PCtuning dokázal vydělat třeba až milion měsíčně při dané návštěvnosti. Pracoval jsem na tom opravdu dlouhou dobu, a mohl bych o tom dělat fakt dlouhé přednášky.

Sociální media jsou dneska nutná, upřimně, je víc sociálních médií než si lidé uvědomují. A hlavně je třeba se na to dívat ve více dimenzích. Sociální médium je v podstatě určitá vrstva internetu, která propojuje s hlavním médiem. Každé to sociální medium je specifické. Je to fakt na dlouhé povídání. Ale je to jen jedna z možností.
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od Behemot »

Spousta lidí ty krátké omáčky preferuje a pokud se tam dá dostatek informací z velkýho obsahu, tak na ten velkej obsah už spousta lidí nepůjde. Jsou tam zaměstnaní zveřejňovaním pravidelnejch informací o své stolici, tak nemaj čas na nic jinýho…

Co konkrétně tady jako má být prémiovýho? Jiříková to asi nebude, Obrovy výmysly si taky nikdo platit nebude. Recenze grafik a procesorů jsou všude a že to píše flanker tomu nepomůže. Kvůli Rybkově blogu si to nikdo taky platit nebude a ten zbytek je to všechno totéž. Prostě tady není nic výjimečnýho co nedělají jiný český a slovenský weby (pominu moje zdroje, což na téhle úrovni nedělá nikdo jinej, ale současně toho taky není tolik aby to někdo platil) a desítky anglicky píšících (víc a líp).

Fireboy: kolik webů už na tu možnost zázračného vydělávání milionů skočilo? Když je to tak supr, tak to už přece dávno měl někdo koupit, to by do půl roku potopil konkurenci a stal se monopolem. Hádám že realita bude trošku horší než představa jak by to mohlo být bezva…před chvílí to byly statisíce, teď je to milion, za další půl hodiny to bude deset? Oh, wait… :roll:
Elkim
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 01. lis 2014
Bydliště: Olomouc

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od Elkim »

A na CTTL jsi už zapommněl? V tom smyslu, kdyby byl prémiovej obsah, tak vydělává. Nakonec to radši někdo sežral, aby se mohlo v noci v klidu spát.

Fireboy: Cool, tak to uveď jako službu do provozu. Ačkoliv nesnáším, když někdo říká, že něco nejde/nepůjde tak tady se mi objevuje ta zdravá skepse, ale držím ti palce a myslím to upřímně.
Fireboy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od Fireboy »

Za text nikdo platit nebude. Proto je třeba dělat fotky a video. A za co budou ale lidi opravdu platit? No přece za interaktivitu. Ono na PCtuning se to aplikuje celkem blbě, ale i ten mohl vydělávat hromady peněz na affilatech třeba. Uděláš recenzi a je tam vždycky Affilate link. Placená sekce by měla být u každého časopisu. A co by se mělo platit přece videa jak se co recenzuje atp. Možností je mnoho. Uvidíte. Právě startuju nový magazín a všechny tyto funkce tam jsou. Abych si to ulehčil, tak to je hlavně o holkách. V podstatě prodávám české holky. Loni jsem už to testoval na jednom serveru a měl jsem v podstatě RPV (revenue per visitor) kolem 1 Kč. To znamená 1 Kč za každého návštěvníka. Teďka už rozjíždím už finální verzi a doufám v ještě lepší výsledky.
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od Behemot »

Takže děláš svýho druhu pasáka (je celkem jedno co, baby se prostě prodávaj, různejm lidem stačí různý věci) a překvapuje tě, že to nese prachy? Ouh yeah, takhle jednoduchej život bych chtěl mít taky.
A co by se mělo platit přece videa jak se co recenzuje atp.
Člověče kdybych takhle každýmu dával svoje know-how na talíři a eště u toho měl sraní s videem apod. (protože už tak je to pakárna úplně strašná) tak 10k za článek je málo. A na to by ani ten tvůj milion nestačil.

Elkim: CTTL, to bylo to jak tam Highlander v každé verzi měnil výpočty aby to bylo úpa super přesný (a stejně tam měl místy zásadní chyby kvůli kterejm šla přesnost do kopru), všude prodával hromady chladičů a bloků co dostával a stejně brečel jak do toho lije deseitisíce ze svýho a nic z toho nemá? Von to někdo koupil? A mění to něco? Stejně by to časem zaniklo, protože by toho nakonec nechal.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od AllowedCry »

Kdy už se PCTm zbaví té ***????


//edit Wilik - upraveno, viz Pravidla
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od kotas »

Viz muj podpis :mrgreen:
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od AllowedCry »

Kdyby si aspoň četla komentáře a něco si z toho vzala, ale to co předvádí je jak z tn.cz..
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od morke »

Myslíš tuto? Obrázek Možná by byla dobrá na testování produktů sex shopu, ale na PCT je mi ji až líto, jak je na tom špatně.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
oneb1t
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2010

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od oneb1t »

Okopirujte financování tek syndicate a vyhodte tu paní :-)
i7-12700K, 2x16GB DDR5-4800MHz, ASUS B660-I, 1TB WDS100T1X0E
i5-12400F@5.5GHz, 4x8GB DDR5-4800MHz CL40, Asrock B760M PG riptide, A-data 1TB XPG SX8200, Radeon MI25@WX9100 16GB, NZXT S340 Elite, X4071UHSU
HP ENVY x360 13" Ryzen 3 4300U
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od kotas »

- Jaký jste z reklam na Firefox měli pocit vy?
- Přechod z Early Access přístupu pak britští mistři závodních her ještě okořenili zajímavou slevou
- Huawei Mate 8 je přerostlý smartphone - Tělo smartphonu je tvořeno jedním kusem detailně opracovaného hliníku a vypadá prostě pěkně.
- Jak se na nový díl Far Cry těšíte?
- Jak se na Dark Souls III těšíte?
- Co si o problémech Just Cause 3 myslíte?
- Zatím není známo, co přesně nová aktualizace přináší. Víme jenom to, že je velmi rychlá
- Jak se vám grafika Just Cause 3 líbí?
"samozřejmě, verze pro počítače je o několik řádů vypiplanější"
..neda se po ni nic cist, pise vlastne porad stejne blbe a bez fantazie, jen vse tupe okopiruje a "okoreni" to svyma pubertalnima hlaskama jako by ji bylo snad patnact :| a nejlepsi je jak dela ze necemu rozumi, nema tam co delat vazne to neumi, mela by delat jinou praci, na tohle nema
WOB
Červená karta
Červená karta
Registrován: 05. říj 2015

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od WOB »

pojď založíme si vlastní pc tuning na druhou a budeme tam mít jen odoborníky, ju? :)
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od kotas »

Tady vůbec nejde o odbornost, ať tam je od každého "něco", když už i shopy co prodávali několik let jen PC začli prodávat vysavače, tomu se prostě nevyhneme a jsem jedině pro.. Ale ať to píše někdo s rozumem a taky ať se tom dá v klidu číst, né louskat pořád dokola opakující se blbosti, Jiříková to NEumí a NEměla by to dělat ale dělá to a je to špatně :| Stylem mi přijde na věkovou skupinu 16-20let a tam asi taky míří :-D
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od AllowedCry »

Skandál, apple zařízení hoří!!!. A pak se v "článku" dozvíme, že hoří, když se zapálí.

Její styl psaní je tak otřesný a bulvární, že by mne zajímalo, jestli je psychicky v pořádku. Na druhou stranu Kočí tomu taky moc nepomáhá, až by si jeden myslel, že v tom pečou společně.

Když se na to podívám s nadhledem, tak ta pct žumpa krásně zapadá mezi běžné české pseudoweby, které jsou mířené nevím na koho.

Je jednoduché říct ať čtu jiné weby, ale pár let zpět to zapotřebí nebylo. Kdyby aspoň ti žumpáci dokázali brát kritiku od ctenaru, ale to je zjevně scifi.


//edit Don: Mala kosmetika
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od Ache »

Jinak na PCT magu už nic také nečtu... tedy kromě rozborů her. :D ...a jednu kapitolu v recenzích grafik - test boostu/powerlimitu v Crysis.

Jinak Jiříková mě už dávno odnaučila klikat na novinky (to je opravdu těžké OT). :-D


//edit Wilik - upraveno + promaz
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od kotas »

Majitelům produktů od Applu se tyto praktiky pochopitelně nelíbí. Co si o tom myslíte vy?

Dnešní NEWska :-D to je jako kdybych napsal...dnes jsem byl na WC dvakrát a smrdělo to, co si myslíte o tom vy :lol:

To je v každé druhé novince :-D já mám na ni a na její příspěvky takovou alergii, že už ji nemůžu vystát a ode dneška už taky nečtu a raději neotevírám novinky, nebo mě zhrozí..na PCT už nikdy novinky, dokud ji nevyhodí
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od Shaquille »

Je to jinymi slovy "o sve nazory se podelte v diskuzi" co je na tom spatneho?
Klikate, ctete to... Prestante to cist, to jedine neco muze zmenit.

Nevadi mi tolik jako to, ze tady uz skoro vymizely zajimave clanky, ne jen "translaty" od jinud. Nezaznamenal jsem, nebo mozna prehledl, treba velmi zajimave srovnani prace s pameti u Win 10/8
http://www.svethardware.cz/recenze-wind ... arty/41026
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od Behemot »

Tak málokdo píše aktuality už tak možná deset let, teda tady u nás…ještě tak z tiskovek, ale jinak jsme konec světa, tady se nikdo nic nedozví první aby mohl být primárním zdrojem nějaké informace :-D
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od Shaquille »

Tady nejde o to mit to prvni, jde o to mit to cesky. Lide rozumejici anglictine asi tezko budou hledat novinky na pct. Proc by to delali?

Aktuality z tiskovek tomu nerozumim. Tiskovka je tiskovka. Je na ne v magazinu i sekce.
Vezme se tiskovka, k ni se napise vlastni nazor/domenky a jako zdroj se uvede TZ. Dle me uplny ulet.
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: OT na PC tuningu webmagazinu

Příspěvek od Behemot »

Proč? Je lepší to nechat přežvejkat někoho jinýho a pak to teprve přeložit?
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“