Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Sekce věnovaná tabletům.

Moderátor: CageJ

Zamčeno
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od Still.Lord »

:-D :-D
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od wietter »

tady vam ukazu jeden novy vynalez co se nedavno zacal prodavat .

Jedna se o teleskopicky gamepad IPEGA 9023 ,ktery se da pripevnit na ruzne sirky tabletu:

http://www.dx.com/p/ipega-9023-bluetoot ... -akcqOuq38

Vypada to fakt dobre ,ale ted mi reknete jak s tim chcete hrat strilecky ,strategie ?
Nebo mam snad kurzor mysi ovladat analogovou packou? :-(

Proste ten muj gamepad ma specialni ergonomii pro hry ktere vyzaduji rychlou a presnou reakci kurzoru mysi a rychle mireni a v tom je lepsi nez ty ostatni ,na to uz nikdo nemysli ze vlastne vetsina her s temi jinymy gamepady na trhu jsou prakticky nehratelne.

Tady na tom gamepadu by se dali hrat podle me jedine nejake konzolove hry ,nejaky ten tony hawk ,nebo nejaky arkadovky, mozna i tomb raider.
nebo asi takhle nejak: muj vynalez = vsechny zanry, klasicky gamepad = Racing, Sport, Stealth, TPS.

A navic zase je tady ten IPEGA 9023 neskladny a ja odloupnu z patentu dve maly krabicky a hotovo.
Shakall605
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2011
Bydliště: Vidíte ten palác? Tak tam ne. (Ostrava)

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od Shakall605 »

Chlape, fandím ti a možná to někdo někde koupí, ale český trh malý a teďkom si dostal "ochutnávku" od některých zdejších gamerů co si o tom myslí. Pokud máš jinak kapitál několik milionů, můžeš si dovolit testování, vývoj a produkci pak je to jiná (musí to být blbům vzdorné - pro takové zákazníky to bude určeno, jinak za jakoukoliv kravinu tě budou žalovat a tobě nakonec zbude jen holý zadek).
Tohle je vpodstatě tvůj vynález, ale na mnohem vyšším lvlu a dokáži si i teďkom představit že tu násadu moc lidi nekupují. Kdo by taky chtěl takové "heblo" nosit stále u sebe a čekat na příležitost kdy si bude moct zahrát. Nic proti, ale si radši vzít knihu.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od AllowedCry »

Vypada to fakt dobre ,ale ted mi reknete jak s tim chcete hrat strilecky ,strategie ?
Nebo mam snad kurzor mysi ovladat analogovou packou? :-(
100x lepší a efektivnější, než si patlat display...

Už si sakra uvědom, že hraní na páčkách není nic těžkého např. po týdnu hraní FPS i bez nějakých aim blbostí.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od wietter »

pro urcity typ her ano, ale FPS na gamepadu nebude nikdy tak intuitivni jako na mysi ,u me jezdeni palcem pres cast displeje. Bez automatickeho mireni ,ktery ti zamerovaci kriz vycentruje na emzaka je hrani ciste utrpeni.
Klasicky gamepad je na dve veci, na hrani na konzolich a hrani emulovanych retro veci na PC.
proste Gamepad je nejlepsi na hry ktere maji puvod v konzolich.

A fakt to proste nejde s packou :( jinak bych si ten gamepad nevyrabel ,ja jsem predtim pouzival normalne analogovou packu misto mysi a fakt se to neda to mi ver. Hral jsem napr. Max Payne 2 a jako jo slo to ale jen diky tomu jak se da spomalit ten cas, ale posledni misi jsem uz proste nedal jak pobihas na tom lešení a musiš rychle a presně zameřit ,a treba Unreal 2 coz je hodne rychly FPS tam jsem byl uplne v pasti kdyz jsi zabijel šmejdy a vylezli dalši zatebou ,to bylo utrpeni nez jsem se otocil o 180 stupnu :(.

Jako rad bych se podival jak nekdo projde PC hru bez aim blbosti.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od LoCo99 »

no zatim si tu PC hru neprošel na tom tvym patentu hlavně ty, to je ten vtip
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od wietter »

tady je zajimavy clanek: http://doupe.zive.cz/clanek/strilecky-na-handheldech

tak se treba mrkni na to Soldier of Fortune 2 ,strelba ze snajperky: http://youtu.be/LWZoF4W1RCA?t=1m10s

normalne to v pohode prochazim ,tohle je teda teprve druhy level ,a zatim bez problemu

s analogovou packou bych to nikdy takhle nezameril ,ani toho Max Payne 2 bych bez myho vynalezu nedohral :(

a tady bych jeste rad ukazal Unreal 2 jak na tom hraji: http://youtu.be/4XnNStOUz00
-jde tu dobre videt ta rychlost ,presnost a tak ,lepsi nez s analogovou packou:)
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od CageJ »

ale !
Mass Effect sa natom da zahrat, je tam auto AIM.
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od wietter »

kolik tech her je na PC co maji auto aim ? Tim se nechci zabyvat ,hledanim her ktery by fungovali s klasickym gamepadem. Proste chci aby byla hratelna jakakoliv hra kterou nainstaluji :)
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od Hladis »

Dam ti radu do života.
Studuj a uc se jazyky, hlavne angličtinu mluvenou i psanou. Pokud chces podnikat, nauc se zpracovávat business plan a průzkumy trhu. Nauc se zakladum obchodu a toku penez. Nauc se komunikaci a vystupovani s prezentaci a to klidne mluvenim na sebe před zrcadlem. Bez toho vseho nikdy nedostanes ani floka jak od banky, tak od investora. Soustred se na perspektivni trhy. Je dobře ze mas takového ducha a nejak se zacit musí, ale pocitej s tim, ze si nameles mnohokrat pusu. Hlavne se neupnout na nejakou blbost a tu prosazovat do konce života, jako třeba kauza Hejluv "Hlodac". Pak ze sebe skutecne udelas jen exota a pitomce.

S timle ovladacem asi moc diru do zdejšího regionu neudelas a ber tohle jako jistou část pruzkumu trhu, kdy ti to parmeni strhali. V Cesku jsi s timhle bez sance. Kazdopadne jako start dobry a nebudu ti rikat ze jsi blbec a co to tu zkousis. Podnikavost a napady jsou potřeba a je třeba povzbudit a ne hned strhat. Kazdopadne budes na sobe muset ještě hodne zapracovat a nedostat se do egoisticky spiraly viry ve vlastní neomylnost.
Obrázek
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od AllowedCry »

,ja jsem predtim pouzival normalne analogovou packu misto mysi a fakt se to neda to mi ver
To ti nevěřím.

PS1- 4 roky hraní.
PS2- 4 roky hraní.
Xbox 360 2 roky hraní.

Žádné FPS pro mě nebylo problém i bez těch tvých aim nesmyslů, na xbox ovladač sem si zvykal týden, pak už sem hrál jak "profík"...
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od wietter »

PS1, PS2, Xbox 360 jsou konzole, tak tam je to jasne ze to ovladani je v pohode, sam jsem hral treba Killzone nebo Resistance na PS Vite a dohral uplne v pohode,ale ja resim hry ktere jsou urcene pro PC a hraji se na klavesnici s myší .Ty hry z konzoli jsou prizpusobene pro hrani na gamepadu .Ja hraju jen pocitacove hry na tom tabletu a ne konzolove. Pocitacove FPS se nedaji hrat s gamepadem a ovladat mys pomoci analogove packy ,konzolove ano. Proto jsem si musel vynaleznout tento gamepad presne na míru ,protoze jinak by se ty hry nedali ovladat no.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od AllowedCry »

Samozřejmě, že dají...

Nehledě na to, že zastávám já, i většina lidí na fóru názor, že mobilní zařízení prostě na hry není, což si sám dokázal na svém videu, je to slabá srajda, která sotva ten crysis rozjede.

E// Spousta konzolových FPS je i na PC :roll:
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od Bez_n1ck »

Hlavně na co s myší vyplýtváš 8 nábojů na 8 hedshotů, ty vysypeš 4 zásobníky.
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od wietter »

tady jsem natocil video srovnani ,jak se hraje s analogovou packou oproti dotykovemu ovladani: http://youtu.be/wJJSiA_bk9M ..(kdyz hraju s analogem nedotykam se displeje) .Rozdil je velky ,na konci videa je pak jeste ukazka jaky je rozdil v rychlosti reakce. A proto jsem si musel vyrobit svuj vlastni gamepad :-)
Ad3san
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. úno 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od Ad3san »

Je mi jasný že tu budu za blba ale mě se ten nápad líbí :D
Notebook:Asus N61Vn
Mobil:Samsung galaxy S4
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od LoCo99 »

možná že to bylo tim že místo míření běháš do stran ale asi tomu nerozumim :D :D
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od wietter »

LoCo99:

jo to beham protoze se jinak mirit neda ,kdyz bych chtel mirit tak nikdy se netrifis rychle na cil .Pokazde to nekam uskoci z toho cile. Muzes jen zhruba namirit a pak tim pobihanim nejak cil zlikvidujes ,a to teprve se snajperky je sranda mirit.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od AllowedCry »

Si prostě neschopný, nic víc :lol: :roll:
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od wietter »

jasny no :D ,proste bezva vynalez ,hodne hráču by to podle me uvitalo :)
Zamčeno

Zpět na „Tablety“