Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Sekce věnovaná tabletům.

Moderátor: CageJ

Zamčeno
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od wietter »

Dobry den,

Chtel bych Vam predstavit svuj vynalez.
Herni tablet s 8 mi palcovym displejem a systemem Windows 8.1
Hrani vsech pocitacovych her vcetne strilecek uz neni problem a nepotrebujete ani zadnou mys k zamerovani cile ,vse je prerfektne vymysleno a prizpusobeno k co nejlepsi mozne mobilite.

Nejnarocnejsi hru kterou si muzete zahrat je Crysis 1 nebo GTA4.
Vydrz baterie az 7hodin.
Dalši info pripadně napišu pozdeji :-)

Zde jeste videoukazky:

mala ukazka celeho zarizeni: + 3 minuta Stalker: Clear Sky
http://youtu.be/-IfgGiBgNVM
Soldier of Fortune 2:
http://youtu.be/LWZoF4W1RCA
Need for Speed: Most Wanted
http://youtu.be/FmuZB3
http://youtu.be/PMCH5H5iB48

Budu rad za Vase nazory :-)


//edit Wilik - presun z her
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od Alfajk »

znam jen jednu vetsi zhovadilost,nez hrat FPS na gamepade,a to je hrat to na dotykovym displeji,mrsknul bych s tim o zem do peti minut...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od Bez_n1ck »

Takže jsi na koupené koženkové pouzdro ke koupenému hotovému windows tabletu přicvaknul patentkama ten nejsráčtější vynález od geniusu - myšogamepad? Tak to seš fakt borec. Něco takhle zmatlanýho jsem viděl naposled, když v sekci casemodding nějaká mánička prosazovala svou bednu od banánů jako super case pro počítač s vodním chlazením.
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od Blue Storm »

To je konkurence Shieldu jak pr*se... až na to, že Shield je úplně o něčem jiném, ale nevadí. Každopádně souhlasím s Alfajkem... nehledě na to, že je to extrémně hnusné, nepraktické. Nebylo by mnohem jednodušší si k tomu připojit gamepad? :oha:
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od Still.Lord »

Pošli to Igoru Staňkovi na zasmání :)))))
Herpes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 23. kvě 2013
Bydliště: Mikulov

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od Herpes »

Budeš rád za naše názory? :D Nikde už to prosím nepostuj...
CPU// AMD FX-6300 with GELID Tranquillo rev.3, MB// ASUS M5A78L-USB3, RAM// 12 Gb Kingston Hyperx Blue 1600 Mhz (CL9), GPU// ASUS HD7770 1GD5, PSU// EVGA 600 BQ - 600W, HDD// WD WD10EAVS 1 TB + Intel 520 120 Gb SSD
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od wietter »

Alfajk:
vubec nevis ,ja jsem predtim mel pripojeny klasicky gamepad s dvema analogy ,a zamerovani dost na hovno ,tak jasny kdyz hrajes klasicky PC hry s vlastnim namapovanim. Konzole maji samozrejmne nejaky ten auto-aim nebo aim assist .Shield je sracka ,protoze co to je android hry ? Neni nad poradnou klasickou PC hru. Vsadim se stebou ze se otocim o 180 stupnu rychleji skrz muj dotykovy displej nez ty na mysi. A navic shield ,takovy neskladny zarizeni ,kde musis tahat navic obri gamepad ,ale to moje zarizeni je porad placka i s gamepadem .Proste pro lidi co si radi zahraji na cestach nebo maji radi mobilitu je to idealni zarizeni. Uz jsem oslovil i nejake firmy aby to zacaly vyrabet ve velkym a ja bych z toho neco mel .Tohle je zatim prototyp ,takze to vypada vzhledove docela nic moc ,ale me osobne se s tim perfektne hraje :-)

Bez_n1ck:
to neni zadny mysogamepad od Geniusu ty chytraku ,jedna se o skladaci gamepad od Dicoty ktery jsem musel cely predelat ,ruzně prepajet atd. Jeste bysis rad zahral ,uz vidim jak hrajes na Shieldu nejaky androidacky sracky ,a mas tablet opreny v nejakym stojanku ,proste traparna a vydrz baterie pri hrani prej 2 az 3 hodiny.
Ja vymyslel jak hrat hry na tabletu ,hlavne teda FPS hry. A vyresil jsem problem s mobilitou. NVidia Shield je sice krasna vec ,ale fakt nebudu hrat ,ze budu mit tablet nekde opreny a zvlast drzet gamepad navic to vse zabere moc mista v batohu ,tenhle muj handheld je porad placka i s gamepadem.

Blue Storm:
pripojit gamepad ,samozrejmne muzu ale tim tu vzniknout nevyhody jak jsem psal vyse ,a muzes mi rict jak by jsi asi hral FPSka nebo hry kde pouzivas mys? Co ja vim treba Call of DUty 4 ? Budu zamerovat jako analogovou packou nebo co ? :D .Jsou to pocitacove hry takze zadny autoaiming ,takze vyresit to lze jen pomoci meho vynalezu :)

Herpes:
vy jste tady sami konzervativci no :D
jako jinde s tim sklizim uspech ,jestli chcete dejte mi nejaky tip na nejakou poradnou parbu (jen ne moc velkou at to dlouho neztahuju) a ukazu vam poradne jak se na tom hraje.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od LoCo99 »

jo ukaž mi jak na tom projdeš to crysis to by mě fakt zajímalo :D
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od wietter »

LoCo99:
jo klidne , pak dam vedet :-)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od Alfajk »

s timhle muzes sklizet uspech tak mozna nekde na konzoloista.cz, ne nekde,kde to myslej s hardware a hranim alespon trochu vazne...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od wietter »

Alfajk:
jj vsak v pohode. Jen jsem chtel ukazat ze je tohle mozny ,ja mam rad proste tu mobilitu.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od LoCo99 »

já mam rád těch 15 fps v tý mafii 2 :D
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od wietter »

LoCo99:
tak jasny nemuzes zase cekat nejaky zazrak od 1cm placky s 8 palcovym displejem a navic bez aktivniho chlazeni. Ja jsem teda jeste nevidel zadnou takovou placku kde by jsi vubec tu Mafii 2 rozjel. Ale treba takovy Half-Life 2 tam jede na plny detaily a rozliseni 1:1 se slusnym fps ,lepsi nez nejaka osekana verze na shieldu a jeste beztak nehratelny kvuli zamerovani na analogove pacce :-) Proste na tomhle si muzes zahrat milion her ,lepsi teda hrat spis ty starsi protoze graficky narocnejsi hry jen na nizke detaily a rozliseni .
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od Blue Storm »

Víš, ty jsi nepochopil jednu podstatnou věc a to tu, že Shield je úplně něco jiného. Na Shieldu si buď zahraješ Android věci, nebo další funkce je ta (a to je ta hlavní), že ze stolního PC (a v budoucnu ze streamingových serverů Nvidie) streamuješ na Shield, který můžeš třeba ve vedlejší místnosti připojit na velkou televizi. A jestli se nepletu, tak se k Shieldu dá připojit i klávesnice a myš (minimálně přes Bluetooth). Takže mi řekni, jak to chceš porovnat. A když potom porovnám kvalitu tvého hraní a hraní na Shieldu, tak je Shield úplně někde jinde, protože výkon obstarává PC a podle něj je taky dána výsledná kvalita.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od TankGeorge »

wietter píše:...ja mam rad proste tu mobilitu.
Naprostej souhlas. Mám doma situovaný monitor tak, že na něj z koupelny vidím, když sedím na trůně. Akorát se musím předklonit a nechat otevřené dvoje dveře. Když jdu pokládat kabel, vezmu s sebou myš a jezdím s ní po pračce. Kdyžtak to natočím a postnu sem, budu rád za veškeré názory.
Naposledy upravil(a) TankGeorge dne čtv 7. srp 2014, 18:36, celkem upraveno 1 x.
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od blaho »

Omfg :mrgreen:

To chce video na youtube
sebas12358
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2012
Bydliště: v Nedakonicách

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od sebas12358 »

wietter píše:Alfajk:
Vsadim se stebou ze se otocim o 180 stupnu rychleji skrz muj dotykovy displej nez ty na mysi.
Tak zrovna tohle bych chtěl strašně ale strašně moc vidět. :wink:
CPU: i5 4690k, GPU: Gigabyte 970, MB: MSI Z97 GAMING 5, ZDROJ: Seasonic S12II-620 620W , RAMky: Crucial Ballistix Sport 8GB, SKŘÍŇ: Nanoxia Deep Silence 3
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od wietter »

Blue Storm:
ja si muzu zahrat na svym zarizeni kdykoliv a kdekoliv
A uz jsi nekdy videl Call of Duty 4 ,Crysis 1, Mafii 2 nebo GTA4 na 1cm placce s 8 palcovym displejem a vydrzi baterie az 7 hodin ? :-) a navic vse dobre hratelny diky memu vynalezu :-) ? A navic nejsem zavisly na zadnem streamingu. Do NVidia Shiteld neni mozne tyto hry nainstalovat ,maximalne nejaky porty a pak akorat ten streaming ale to jsi proste zase zavisly na jinym zarizeni .Ja mam tablet pekne s plnohodnotnyma Windows 8.1 s hdmi a pres otg ,bluetooth nebo wifi pripojim cokoliv .Tablet NVidii Shield na hry by si koupil jen blazen. Rekni mi jak by jsi na Shieldu hral strilecky ? Pomoci analogu ? Nebo pripojit mys? Fakt luxusni mobilita ;) Ja mam vsechno v jednom a a hratelnost je uplne vyborna :)
Herpes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 23. kvě 2013
Bydliště: Mikulov

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od Herpes »

Tak okej, až si to od tebe někdo koupí, tak to bude úspěch... kolik si budeš účtovat? Shield je docela dostupný, tak bacha ať nenasadíš vyšší cenu, než je Shield.. :D :D
CPU// AMD FX-6300 with GELID Tranquillo rev.3, MB// ASUS M5A78L-USB3, RAM// 12 Gb Kingston Hyperx Blue 1600 Mhz (CL9), GPU// ASUS HD7770 1GD5, PSU// EVGA 600 BQ - 600W, HDD// WD WD10EAVS 1 TB + Intel 520 120 Gb SSD
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ-konkurence NVIDIA Shield Tabl

Příspěvek od wietter »

Herpes:

tak tablet stoji kolem 7 tisic a gamepad bych prodaval tak okolo 500kč .

Proste ja to vyrobil hlavne pro sve potreby ,a chtel jsem to i hlavne ukazat ostatnim ,a zajem by docela byl. Ty Windows tablety s Intel Atom Z3740 asi moc lidi nezna, je to na trhu teprve necely rok. Proste ta NVidia Shield to je jen marketingovy tah podle me ,rekni mi nejakou poradnou hru na Androidu?

Zachvilku poslu odkaz jak hraju Crysis 1 :-)
Zamčeno

Zpět na „Tablety“