-=World of Warcraft=-

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Leon_ »

Ale battlechest už neexistuje. Možno iba ten zvyšok čo sa rozpredá po eshopoch a koniec. Existuje už iba Complete edition kde dostaneš všetky datadisky vrátane najnovšieho a 30 day gametime. Tomu kto si Complete edition nechce kúpiť stačí iba vytvoriť battle.net učet a za 12 eur môže hrať komplet všetko okrem BFA. Blizz to dáva zadarmo každému. Ale zase aký zmysel má klikať sám jak šulín na predošlom datáči ktorý už nikto nehraje že :D
.
Mr_Trollfan
Červená karta
Červená karta
Registrován: 28. lis 2016

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Mr_Trollfan »

Mozem odporucit kupit battlechest zaujemcom ktory chcu zacat namiesto iba prveho mesacneho 12.5€ subscriptionu, za to date 8€ resp. 199kc a mate krabicu, dvd, prirucky etc vratane rovnakeho mesacneho predplatneho. Aktivuje to hned aj legion.
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od racecar »

Radsej online key za cca 7€. Krabicu, dvd(?), navod a bordel nikomu netreba. :)
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Mr_Trollfan
Červená karta
Červená karta
Registrován: 28. lis 2016

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Mr_Trollfan »

Prosim vas. Presiel som asi 3 lokacie na Kalimdore a cely cas som pozeral cez pokemon go na obrazovku, avsak nenasiel som ani jedneho pokemona. Robim nieco zle?
smht
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. pro 2013

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od smht »

Pani mam otazku.Moj ucet na wow..mi ukazuje...uz v appke ze si mozem vybrat ktory server spustit...server 1, server 2, server 3.

Pri zakupeni BFA som si to neuvedomil a potvrdil som kupu na server 1. ja hravam ale cez server 2 na Drak'thul.
Neviete ci sa to da nejako prehodit? BFA mam zakupene..ale na server 1,potrebujem to hodit na server 2..Za kazdu radu dakujem
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Leon_ »

napis normalne ticket na support ze si sa zmylil a chces prehodit, jedine oni to bud spravia alebo nie
.
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Vesel »

Nemyslis server ale spis wow1,2,3 tj uplne jedno jaky wow si upgradl. Bfa se neupgraduje server ale cely ucet
smht
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. pro 2013

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od smht »

Vesel píše:Nemyslis server ale spis wow1,2,3 tj uplne jedno jaky wow si upgradl. Bfa se neupgraduje server ale cely ucet

Prave to...neni to jedno...ked zapnem wow 1 mam tam sovje postavy..atd...ale stale legion a moznost upgrade na BFA....ked zapnem wow 2 spusti sa mi BFA...s moznostou up na 110lvl a nemam tam svoje postavy...dal som si ticket...tak mi vratia peniaze 7-10dni a pak si kupim bfa znova
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Leon_ »

jj datace su na jednotlivé účty a nie na celý battlenet. on to napisal zle, lebo pisal server, ale myslel cisla uctov.
.
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Vesel »

ale vsak je to uplne jedno co upgradl... na DT se dostane klidne z wow uctu 150 milion pokud je prihlasen na stejnej user pak je to jedno
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Leon_ »

Tak ešte raz ...

Máš battle.net účet a tam si môžeš vytvoriť účty na hry. Na WoW, na SC, Diablo atď. Ale tých účtov na hry si môžeš vytvoriť koľko chceš. Vytvoríš si WoW účet č.1, WoW účet č.2, WoW účet č.3. VŠETKY hry a účty majú rovnaký BATTLE.NET login (tvoj mail), ale po prihlásení do WoW ti vyskoši na aký WoW účet sa chceš lognúť. Ak máš iba jeden tak Ťa logne hneď. A na každý WoW účet potrebuješ kúpiť datadisk. A on si omylom aktivoval datadisk na účet na ktorý nechcel. Tzn na DT sa logne cez hocijaký účet, ale na tom kde nemá aktivované BFA si BFA nezahraje !

Zabudni nato že písal o servery, on sa iba pomýlil ! Myslel WoW účty. Jasne, že keby mal jeden WoW účet a na ňom aktivované BFA tak si može logovať na aký server chce.

Snáď to chápeš konečne ...
.
smht
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. pro 2013

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od smht »

Presne ako pise Leon,zle som sa vyjadril, moja chyba.Ale je to tak ako to opisal Leon.
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Vesel »

jop chapu uz...kdyz sem kdysi chtel smazat ucet abych nemel wow 1 - 4 tak sem se docetl ze musim napsat rucne psany dopis nekam do francie tak sem se na to vykaslal nechapu proc ale toto sem bud nasel nebo mi blizz napsal... takze doufam ze nebudes mit stejny problem :D
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Leon_ »

Ja som pred 2 tyzdnami mazal 2 trial ucty bo mi tam vadili, a normálne som napisal ticket a zmazali to do 2 minut.

On problémy mat nebude, ved pisal ze to uz vyriesil a vratia mu peniaze.
.
smht
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. pro 2013

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od smht »

Vratia mi peniaze lebo vraj do uctu zasahovat taktok nemozu,najskor pravidla.Tak 7-10dni a zmazu mo bfa a nasledne si ho dam na spravnu wow ucet.Este sa mi to teda nestalo,ale tak budem uz davat lepsi pozor
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Vesel »

Leon_ píše:Ja som pred 2 tyzdnami mazal 2 trial ucty bo mi tam vadili, a normálne som napisal ticket a zmazali to do 2 minut.

On problémy mat nebude, ved pisal ze to uz vyriesil a vratia mu peniaze.
jop ja to resil tak 2 roky zpet :)
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Mac302 »

Leon_ píše:Ja som pred 2 tyzdnami mazal 2 trial ucty bo mi tam vadili, a normálne som napisal ticket a zmazali to do 2 minut.

On problémy mat nebude, ved pisal ze to uz vyriesil a vratia mu peniaze.
Dokonce už ani nemusíš psát ticket, trial účty si lze mazat sám přímo v supportu. :-D
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Mac302 »

smht píše:Pani mam otazku.Moj ucet na wow..mi ukazuje...uz v appke ze si mozem vybrat ktory server spustit...server 1, server 2, server 3.

Pri zakupeni BFA som si to neuvedomil a potvrdil som kupu na server 1. ja hravam ale cez server 2 na Drak'thul.
Neviete ci sa to da nejako prehodit? BFA mam zakupene..ale na server 1,potrebujem to hodit na server 2..Za kazdu radu dakujem
Doporučuji ostatní trial (starter) účty smazat zde:

https://us.battle.net/support/en/article/10446

vyhneš se tak případným dalším ,,miss clicků". Jinak rozhodně co nejrychleji kontaktuj support (doporučuji online chat) s tím, že tvůj hlavní account je WoW2 a omylem jsi si koupil BFA na jiný account, myslim si, že to nebude problém ať už pokud to budou schopni přehodit a nebo ti vrátí peníze za BFA a ty si ho koupíš znovu na ten druhý account. :)
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
smht
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. pro 2013

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od smht »

Mac302 píše:
smht píše:Pani mam otazku.Moj ucet na wow..mi ukazuje...uz v appke ze si mozem vybrat ktory server spustit...server 1, server 2, server 3.

Pri zakupeni BFA som si to neuvedomil a potvrdil som kupu na server 1. ja hravam ale cez server 2 na Drak'thul.
Neviete ci sa to da nejako prehodit? BFA mam zakupene..ale na server 1,potrebujem to hodit na server 2..Za kazdu radu dakujem
Doporučuji ostatní trial (starter) účty smazat zde:

https://us.battle.net/support/en/article/10446

vyhneš se tak případným dalším ,,miss clicků". Jinak rozhodně co nejrychleji kontaktuj support (doporučuji online chat) s tím, že tvůj hlavní account je WoW2 a omylem jsi si koupil BFA na jiný account, myslim si, že to nebude problém ať už pokud to budou schopni přehodit a nebo ti vrátí peníze za BFA a ty si ho koupíš znovu na ten druhý account. :)

Vratia mi peniaze..pak zakupim novy BFA...kazdopadne 7-10 dni mi pride dost dlho...Hlavne to je 10 dni dole s herneho time...ktory vlastne nemam ako vyuzit...kedze nemozem hrat BFA :D
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Vesel »

expi alty :-)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“