-=World of Warcraft=-

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Dithius
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2007

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Dithius »

Co mě nejvíce sere je že Aliance utřela....

Lorderon je zamořeny a "odmořit" nepujde. Jedině Red Flight umi tohle změnit a ti už jsou prakticky vyhlazení. Vypada to že minimalně na par Patchu to tak zustane. Horda ma dost naskok imho, vypalila Darnasus a popravila tak velkou řadu lidí, zatímco u Ali při lorderonu stratila meně a samotný lorderon je nepoužitelný.....
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D, IF 2033 MHz; MB: ASROCK B650 PG Lightning; RAM: Trident Z5 Neo 32GB 6033MHz CL30-38-38-28-68-48-1T(GearDown Disabled); GK: AMD Radeon RX 6950 XT; SSD: Kingstone KC3000 2048 GB; PSU: Corsair RM1000; Case: Thermaltake Core P5; Rad: Alphacool NexXxoS Monsta 560mm; Block: EKWTB Quantum Velocity (Fully black Nickel base); Pump: EK-DDC + acetal top; No exp-reservoir; OS: Custom Fedora 39 (installed ground UP from cmd nonGUI).
vavron
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. led 2014
Bydliště: Brno

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od vavron »

Tak první frajer dosáhl lvl 120 po 4 hodinách a 17 minutách, dva jeho kámoši chvíli po něm. Já to pustil hned o půlnoci a byl mile překvapen, že můj server jel bez problému. Ale i tak jich bylo několik nepoužitelných..
PC:MSI VELOX 100P AIRFLOW, B650 TOMAHAWK WIFI, 7800X3D, MSI MEG Coreliquid S360, Kingston FURY Renegade RGB 32GB @ 6000 MHz, MSI RTX 3090, MSI MEG Ai1300P PCIE5
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Butch »

Tesim se na dalsi dojmy, hral jsem wowko do Cataclismu dost casto.
Pandarii, Draenor i Legion uz jsem si jen koupil a kazdy z tech datacu hral maximalne 2 mesice.
Mozna si to zase koupim abych se na chvili podival :-D
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Dithius
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2007

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Dithius »

4 hodiny a 17 minut ? může mi někdo říct jak to nafastovat takovým způsobem ? :D

ja jsem po 12 hodinach 119 lvl.

Jinak chválím příběhy v daných lokacích. Alli like Kul-Tiras je neskutečný, hlavně ona pasáž (nemohu si spomenout na uzemí) s Čarodejňictvím.

dále zasazení PvP like misi je taky skvělé. Chci udělat kultiras celej a pak svičnout na Hard PvP mod a pěkně ty horďaky masit. Azurite armor pro prot warra ma celkem prasacke self -heal/absorb utilitky.
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D, IF 2033 MHz; MB: ASROCK B650 PG Lightning; RAM: Trident Z5 Neo 32GB 6033MHz CL30-38-38-28-68-48-1T(GearDown Disabled); GK: AMD Radeon RX 6950 XT; SSD: Kingstone KC3000 2048 GB; PSU: Corsair RM1000; Case: Thermaltake Core P5; Rad: Alphacool NexXxoS Monsta 560mm; Block: EKWTB Quantum Velocity (Fully black Nickel base); Pump: EK-DDC + acetal top; No exp-reservoir; OS: Custom Fedora 39 (installed ground UP from cmd nonGUI).
Nerdis
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2011

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Nerdis »

První datadisk, do kterýho se musim nutit. Expení mě moc nebaví (a to jsem člověk, kterej miluje expení), lokace mi přijdou takový nějaký jednolitý nezajímavý. Líbí se mi to velký město. Lore je super, ale to si ho můžu přečíst na netu. Gear z toho prvního raidu vypadá fakt hnusně.
Trochu mi začínají tyhle "artifakty" vadit. Vždy to bylo něco unique mít třeba val'anyrku apod. A ikdyž to v realu mělo dost lidí, tak pořád to byl zlomek. Teď je každej člověk ulitmátní zachránce. Poprvý mi to přišlo jako fakt trapas, když člověk dostane od matičky Azeroth Heart of azeroth. To je fakt super a se mnou ho dostane dalších 8 milionu lidí. A ty talenty na equipu nebo jak bych to nazval dopadnou stejně tak jako vždy => budou se používat ty nejvíc op a tudíž ve výsledku je to o ničem.
Nějak se to pokusim překousat a budu doufat, že mě to chytne na full lvlu. Všechny datadisky do teď jsem byl nahypovanej jak malý dítě a pak po půl roce přestal hrát. Tak třeba teď mě to poprvý bude bavit na 120tce.
Jsem ve slušnější mythic guildě, tak třeba se pro to nadchnu. Co mě nejvíc láká tak prej mají bejt nějaký 1v1 a island expeditions.
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Butch »

Daji se nekde vylevelovat postavy s levelem 90-100?
Rychleji nez projizdet Draenor a Legion.
Zatim jsem si datac nekoupil, jen sonduji.

Je mozne ze dostanu odpoved jet pak za rested bonus random dungy ale treba dostanu jinou odpoved :-)
Draenor se mi vyslovene hnusi. Mam jednu postavu na 110lvl a ostatni nizsi prave v tom rozmezi 90-100lvl.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Vesel »

Tested je omezenej levlama hold questit jde to rychle
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od killerek »

Me to zatím hodne bavi, questy, lokace, ale ještě sem jen 116 lvl, ale vypada to po dlouhe době na datac, kdy si to dam za aliky i hordu.
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Mac302 »

BFA jsem měl už předobjednaný, i když jsem nevěděl, co od toho pořádně čekat, protože pokud chcete hrát WoW, tak to beztak musíte koupit. Dostal jsem se i do bety, ale tu jsem nakonec vůbec nehrál z důvodu, aby mě to právě napodruhé třeba neomrzelo, že už to budu tak nějak znát a čekal jsem tedy na LIVE.

Prozatím jsem maximálně spokojený (lvl 117), blizz se vydal dobrým směrem. Za mě určitě doporučuji.
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
Mr_Trollfan
Červená karta
Červená karta
Registrován: 28. lis 2016

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Mr_Trollfan »

Po aktivacii battlechestu by som mal mat 30 dni gametime k tomu, tj kedze novy battlechest s legionom uz nebude aktivuje mi to hned aj s legion tym ze budem mat gametime? Mam kupeny aj BFA, len netusim co s legionom. Battlechest chcem urcite na policku, mesiac gametime stoji 12€ a battlechest s mesiacom gametime 8€. Co je asi lepsie. :D
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Leon_ »

Ideš zakladať nový účet ? K battlechestu dostaneš aj legion. Ale ak si kupoval aj BFA tak čo si nekúpil complete Edition ? tiež k tomu dostaneš aj 30 dní zdarma a je to ešte o 5 eur lacnejšie :P
.
smht
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. pro 2013

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od smht »

Ak zakupim novy datac,musim kupovat aj game time ci tam je ako bonus?
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Leon_ »

iba v datáči nieje.
.
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Vesel »

Ted uz staci koupit bga zbyle datadisky neni treba dokupovat tudis udelas cc koupis bfa game timr a jedes je to nefer vuci lidem co do toho vlozili penize ale co uz
Mr_Trollfan
Červená karta
Červená karta
Registrován: 28. lis 2016

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Mr_Trollfan »

Leon_ píše:Ideš zakladať nový účet ? K battlechestu dostaneš aj legion. Ale ak si kupoval aj BFA tak čo si nekúpil complete Edition ? tiež k tomu dostaneš aj 30 dní zdarma a je to ešte o 5 eur lacnejšie :P
Chcem krabice, wow je proste legenda medzi hrami.
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Mac302 »

Vesel píše:Ted uz staci koupit bga zbyle datadisky neni treba dokupovat tudis udelas cc koupis bfa game timr a jedes je to nefer vuci lidem co do toho vlozili penize ale co uz
Proč by to bylo nefér? Dřív jsi měl k battlechestu zdarma 30 day game time, teĎ si zaplatíš game time a dostaneš battlechest...Vesměs tě to vyjde na stejno. :-D
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od keistown »

On tim imho narazi na to, ze nekteri lidi si postupne vsechny datadisky kupovali za plnou cenu.
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Vesel »

jj presne tak... mohli aspon dat nejaku slevu tem kteri maji vsechny predesle datadisky
smht
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. pro 2013

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od smht »

Ano,zlava by bola fajn.Alebo aspon novy datac +gametime ako bonus na mesiac
Dithius
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2007

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Dithius »

1) jestli je Legion už v Battlechestu, tak je to super protože asi krom 30 dní "zdarma" dostaneš Boost na 100 lvl takté

2) pokud někdo nemá rád expení 90-100 tak ať ho přebuří v Dungeonech (spamovaní dungeon finderu), kde jsou dungeon questy + hairloomy na boost expení a problem solved.

ja osobně když budu expit alta (pravděpodobně Blood DK, prot pala), tak se full naherlomuju a pohjedu takhle až do 120 a pak zpětně budu PvPčkařit. Patchfinding bude na mainovi.
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D, IF 2033 MHz; MB: ASROCK B650 PG Lightning; RAM: Trident Z5 Neo 32GB 6033MHz CL30-38-38-28-68-48-1T(GearDown Disabled); GK: AMD Radeon RX 6950 XT; SSD: Kingstone KC3000 2048 GB; PSU: Corsair RM1000; Case: Thermaltake Core P5; Rad: Alphacool NexXxoS Monsta 560mm; Block: EKWTB Quantum Velocity (Fully black Nickel base); Pump: EK-DDC + acetal top; No exp-reservoir; OS: Custom Fedora 39 (installed ground UP from cmd nonGUI).
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“