Stránka 1 z 1

UBNT NanoBeam NBE M5 16 má to WEP ??

Napsal: pon 9. úno 2015, 21:47
od 1-Honza
Zdravím, protože poslední dobou mi dost zlobí připojení k internetu, rozhodl jsem si pořídit lepší zařízení a to UBNT NanoBeam NBE M5 16, ale provider požaduje aby to umělo WEP. Nikde se mi to nepodařilo najít. Má tedy toto zařízení WEP ?

Díky

Re: UBNT NanoBeam NBE M5 16 má to WEP ??

Napsal: úte 10. úno 2015, 06:56
od SpeedyGT
Podle toho co jsem rozkliknul, tak u Nanobeamu lze pouze WPAčko, ale WEP ne. U staršího Nanobridge WEP je za cenu nižších rate. Vypadá to tak, že starší firmwary XM to umí, XWečka ne. Problém je, že XM nenarveš do Nanobeamu, tak odpověď z ní ne, neumí.

Re: UBNT NanoBeam NBE M5 16 má to WEP ??

Napsal: úte 10. úno 2015, 07:33
od Brázda.l
Řekni providerovi ať tu wifi rovnou otevře a neotravuje s nějakým WEP :-D

Re: UBNT NanoBeam NBE M5 16 má to WEP ??

Napsal: úte 10. úno 2015, 22:39
od 1-Honza
Díky za info, takže budu muset pořídit Nanobridge.

Re: UBNT NanoBeam NBE M5 16 má to WEP ??

Napsal: pon 16. úno 2015, 19:20
od SpeedyGT
Jenže ono to není tak jednoduché najednou otevřít sektor. Všechny klientské antény by se musely přenastavit a kdoví jakou má strukturu sítě - jestli tam třeba nemá DHCP a podobně.
Stejně ho to ale jednou čeká, protože Nanobridge už se moc neprodávají a když se nějaké najdou, tak už jen doprodávají sklady a nahrazují je Nanobeamy.

Re: UBNT NanoBeam NBE M5 16 má to WEP ??

Napsal: čtv 19. úno 2015, 11:44
od Vokys
ma to nechat otevreny a ma klid a muze pouzit cokoliv