Stránka 1 z 1

win.Xp Systém Active Desktop

Napsal: sob 27. lis 2004, 17:31
od vivalin
Mam problem . Chtel jsem si udelat vlastni ikonku. A začal problem AKTIVOVAL Active desktop a nevim jak ho vypnout. (windows XP)
Dela to že mam pod ikonkama na ploše stin (jako u 98) .

Šel jsem hned : počitač ..vlastnosti..upřesnit .. nastaveni.. použit stíny popisků IKON na PLOŠE. Ale bohužel nic.

Jak se deaktivuje Active deskptop ???????????? PROSIM :roll:

Napsal: sob 27. lis 2004, 17:55
od martin_CZ
Active desktop nevim jestli se to tak este menuje/jestli se to da vypnout, ale zkus ovl.panely>system>upresnit a v tom vykon (uplne nahore) mas "nastaveni"... tam si odskrtni co se ti nelibi :wink:

//muzes si pritom i zakazat posilani zprav o chybach, ktery me teda dost s*alo

Napsal: sob 27. lis 2004, 19:14
od vivalin
martin_CZ: tam to bohužel neni.

Napsal: sob 27. lis 2004, 20:03
od Milhauz
Co tak Plocha-Vlatnosti-Systém Active desktop - atd... Nebude to ono?

Napsal: ned 28. lis 2004, 01:23
od Manji
pozri sa do : pravym na plochu -> vlastnosti -> vlastní nastavení plochy -> web -> odškrtni vsetko zaškrtnute. Možno to pomôže.

Viem že jeden čas som mal virus kde mi hodilo html sranku na plochu a tym mi zaplo niečo ako active dektop. A tam som to vypol a zmazal.

Napsal: ned 28. lis 2004, 02:03
od DewiL
Mel sem ten stejnej problem a pomohlo me, ze sem dal ovl. panely, system a optimalizovat pro vzhled :wink:

Napsal: ned 28. lis 2004, 12:10
od nanuk
start/spustit/gpedit.msc/User Configuration/ Administrative Templates/ Desktop/Active Desktop

Napsal: ned 28. lis 2004, 20:41
od vivalin
nanuk :start/spustit/gpedit.msc/User Configuration/ Administrative Templates/ Desktop/Active Desktop

Nejde to.

Ja na to hodil bobek . Mam zalohu N.Ghost. Za 20.min je vše Ok. Mam vypnuto bod obnovení .

Napsal: pon 29. lis 2004, 16:08
od nanuk
vivalin píše:nanuk :start/spustit/gpedit.msc/User Configuration/ Administrative Templates/ Desktop/Active Desktop

Nejde to.

Ja na to hodil bobek . Mam zalohu N.Ghost. Za 20.min je vše Ok. Mam vypnuto bod obnovení .
nejde vypnut active desktop?