Stránka 1 z 1

Jakou grafiku?

Napsal: úte 28. črc 2015, 00:18
od joanyt
Zdravím, chtěl bych poradit jakou nejvýkonější GK na sestavu:
Phenom x4 9650 @ 2.8Ghz
4GB vitesta
Corsair 450w
díky

Re: Jakou grafiku?

Napsal: úte 28. črc 2015, 02:35
od nrtatsumi
Radil bych GTX 660.

Re: Jakou grafiku?

Napsal: úte 28. črc 2015, 07:55
od Mr Lucas
GTX 660 jedině bazarovou, pokud novou, volil bych http://www.czc.cz/gigabyte-gtx750-ti-ul ... 57/produkt za 3,3k Kč