Jakou grafiku?
Napsal: úte 28. črc 2015, 00:18
Zdravím, chtěl bych poradit jakou nejvýkonější GK na sestavu:
Phenom x4 9650 @ 2.8Ghz
4GB vitesta
Corsair 450w
díky
Phenom x4 9650 @ 2.8Ghz
4GB vitesta
Corsair 450w
díky
Diskuze o hardware, software a overclockingu
https://forum.pctuning.cz/