Návrh změn v sekci bazar

Zde čtěte zprávy od administrátorů a hlašte problémy nebo návrhy na vylepšení + pravidla fóra.
Pravidelně sledujte tuto sekci.
Odpovědět
Boin
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2004
Bydliště: Havlíčkův Brod

Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od Boin »

Napadlo mě (asi ne jen mě :) ), možná se na tom už pracuje, že by se mohlo v sekci bazar zavést něco jako černá listina uživatelů se kterými byly nějaké problémy. Ušetřily by se případné další možné potíže.
Taky by se dalo udělat něco na způsob dobře proběhlých obchodů.
Fungovalo by to tak, že ten kdo si od někoho něco koupí a bude spokojen, tak bude moci prodávajícímu udělit něco jakoby bod...no a kdo by měl více takových bodů (dobře uzvařených obchodů) tak by byl důvěryhodnější.
Možná je to zbytečné, možná se to už řešilo, ale možná bych mohl začít se zápisem do black listu :(
Jak to tedy vidíte?
Dr Meduza
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr Meduza »

No ja nevim podle me to je asi zbytecny delat naky body
Ale ten black list by se tam mozna moh dat
Máte-li zájem o levnou laserovou operaci očí, přiložte bulvy k obrazovce
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Ústí n. L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaWa »

blacklist bude, jakmile bude první adept, který by se tam mohl napsat :wink:

ty bodíky (karma) budou standardně v phpBB 2.2, které slibují už od dubna... :roll:
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
NoTHX
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 24. lis 2004
Bydliště: Budvar City

Příspěvek od NoTHX »

ted vazne, byly uz nejaky problemy s obchodniky v sekci Bazar?
K!ll3r
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. zář 2003

Příspěvek od K!ll3r »

mensi ano :wink:
R2D2
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2003
Bydliště: u Brna

Příspěvek od R2D2 »

jj taky jsem už problémy měl někteří lidi by potřebovali spíš :box: :devil: než nějakej blacklist ale jsem pro něj :)
AMD ryzen 5 5600x / Asus B550-plus / Gskill flareX 16Gb 3600Mhz cl16 / Rx 6700 XT nitro+ / Kingston A2000 m2 1Tb / Asus GT 501
Boin
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2004
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek od Boin »

Myslim že z preventivních a výstražných důvodů by black list byl docela dobrej, třeba ikdyby měl být ze začátku čistý, ale na druhou stranu by to chtělo nějak zabezpečit proti bezdůvodnému a nepravdivému udání.
Boin
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2004
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek od Boin »

Děkuji za vyslyšení a za zavedení černé listiny.
-HoNY-
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -HoNY- »

Jestě by bylo dobrý kdyby se zavedla minimální poviná záruka. Např týden od převzetí (nevztahovalo by se to ale na vraceni funkćních věcí, pouze na vadné a nestabilní)
Já bych všechny ty pisálky, co se opravdové práce bojí, nahnal do Mišelinky tahat gumy.
HADES
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HADES »

Takovou záruku vám může poskytnout jedině prodávající a záleží čistě na vašich schopnostech, jestli si ji vyjednáte. Na tento požadavek nemůže mít forum žádný vliv


//edit Wilik - ano, timto je receno vse... promazano
Intel Core2Duo E8200 @3GHz / Gigabyte EP35-DS3 / PowerColor ATI HD 6850 1GB DDR5/ Patriot 2x2GB DDR2 800MHz 5-5-5-12 / Kingston V+ 64GB SNVP325 / Samsung Spinpoint F1 HD320HJ / WD1001FALS / WD5000AAKS / Samsung S203P / SB X-Fi X-Treme Gamer / Genius SW5.1HT / Speedlink Medusa Home / Logitech MX518 Gaming Grade / LOGITECH Deluxe 250 / Dragonlord PC-K58 / Scythe Mugen / Samsung 226BW / Windows 7 Home Premium 64bit
jaluvkap
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. lis 2003
Bydliště: Koprivnice

Příspěvek od jaluvkap »

Nechci zakladat novy thread, tak pisu do tohodle ... muzete mi nekdo zduvodnit, proc neni mozne v Bazaru mazat posledni post? Co se tyce editace, tak to chapu, ale todle mi proste furt hloda v hlave ... kdyz neco napisu, a seknu se, tak musim psat novy post, coz je pjekne na ho..o ... a nerikejte, ze si mam poradne promyslet co pisu, protoze jak vetsina lidi vi, vetsinou jde o co nejrychlejsi reakci, protoze u nekterych druhu zbozi jde o vteriny
K!ll3r
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. zář 2003

Příspěvek od K!ll3r »

jaluvkap píše:Nechci zakladat novy thread, tak pisu do tohodle ... muzete mi nekdo zduvodnit, proc neni mozne v Bazaru mazat posledni post? Co se tyce editace, tak to chapu, ale todle mi proste furt hloda v hlave ... kdyz neco napisu, a seknu se, tak musim psat novy post, coz je pjekne na ho..o ... a nerikejte, ze si mam poradne promyslet co pisu, protoze jak vetsina lidi vi, vetsinou jde o co nejrychlejsi reakci, protoze u nekterych druhu zbozi jde o vteriny
jde o podvody ruznych useru , dost se stavalo , ze mel user moznost smazat onen posledni prispevek a pak se tezko dokazovalo co tam psal , ci tvrdil a tak dal , proto bylo toto pravidlo zavedeno
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

Když jsem prodával Ramky tak jsem měl domluvenou schůzku s jedním nejmenovaným userem jel jsem tam "do Prahy" 200km všechny ostatní jsem odřekl a když jsem tam dorazil tak dotyčnej vůbec nebral telefon, čekal jsem tam půl dne a nakonec znechucen odjel. Ten člověk mě totálně vytočil........... :x
Takže takovej black list uvítám!
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
K!ll3r
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. zář 2003

Příspěvek od K!ll3r »

Dzin píše:Když jsem prodával Ramky tak jsem měl domluvenou schůzku s jedním nejmenovaným userem jel jsem tam "do Prahy" 200km všechny ostatní jsem odřekl a když jsem tam dorazil tak dotyčnej vůbec nebral telefon, čekal jsem tam půl dne a nakonec znechucen odjel. Ten člověk mě totálně vytočil........... :x
Takže takovej black list uvítám!
uz tam je .... napis mi PM
spodli
Nováček
Nováček
Registrován: 01. črc 2005

Příspěvek od spodli »

jsem tady novej tak nevím jestli to tady bylo, ale jak jsem si listoval v sekci bazar tak mě docela rozčílilo jak je to blbě zpracovaný - nešlo by oddělit zvlášť položky prodám a koupím, takhle je v tom docela dobrej bordel nic ve zlim 8-)
Coololooser
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Coololooser »

spodli píše:jsem tady novej tak nevím jestli to tady bylo, ale jak jsem si listoval v sekci bazar tak mě docela rozčílilo jak je to blbě zpracovaný - nešlo by oddělit zvlášť položky prodám a koupím, takhle je v tom docela dobrej bordel nic ve zlim 8-)
imho nedalo, k tomu tam slouzi ty znacky P:(prodam) K:(koupim) A:(aukce) I:(informace
0118 999 881 999 119 7253
spodli
Nováček
Nováček
Registrován: 01. črc 2005

Příspěvek od spodli »

no myslel jsem něco takovýho jak je to v sekci inzerce :http://www.tuning-forum.org/index.php
Skodik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 14. lis 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skodik »

az budou subsekce tak to pujde, ale zatim ne.. nebojte sak oni budou :D
Káva, mlýnky na kávu, moka konvice https://www.gourmetkava.cz
JanHavlicek
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 23. srp 2003
Bydliště: Praha, Jindřichův Hradec

Příspěvek od JanHavlicek »

spodli píše:no myslel jsem něco takovýho jak je to v sekci inzerce :http://www.tuning-forum.org/index.php
Samozřejmě, že takhle by to šlo, musela by se vytvořit nová sekce např. Bazar - Prodám a Bazar - Koupím, nemusej bejt ani subsekce, phpBB 2.2 je stejně daleko, ale takhle to myslím vyhovuje
Dell Inspiron 6400, HP mini 5103, Nokia E71, Nokia E75, HTC HD2
shadow
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: HK

Příspěvek od shadow »

Updatuji tento thread a tímto navrhuji:

Bazar přesunout z "Ostatní" a vytvořit ho jako novou skupinu "Bazar". Ten rozdělit na sekce "Nákup" a "Prodej" , ke zvážení navrhuji i sekci "Informace - ocenění" nebo něco v tom smyslu.

Současně stav je VELICE nepřehledný. Když mě zajímá jen nabídka, musím očima přeskakovat poptávku, "íčka" a naopak, což vše velice zdržuje a vůbec to vše působí chaoticky.

Bazar měl být rozdělen už dávno. Co vy na to?
Odpovědět

Zpět na „Zprávy od a pro administrátory“