Návrh změn v sekci bazar

Zde čtěte zprávy od administrátorů a hlašte problémy nebo návrhy na vylepšení + pravidla fóra.
Pravidelně sledujte tuto sekci.
Odpovědět
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od Wilik »

No, sice to vubec "naprosto zjevne" neni - sam jsem uz nekolikrat nabizel neco az na zaklade zdejsi poptavky a jinde jsem to neinzeroval...

Kazdopadne, kdyz se podivate i do navrzenych pravidel, tak je tam uvedeno, ze: "vychazi z toho, ze by se K: podsekce anonymizovala na uzamcene poptavky a vse by se resilo jen a pouze v P: podsekci" - tzn. tento "problem" se vyresi sam.
Cocroach
Černá karta
Černá karta
Registrován: 26. pro 2012
Bydliště: Vyškov

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od Cocroach »

Navrhoval bych do šablony pro prodej za dvojtečkama přidat mezeru, protože dost expertů za tou dvojtečkou mezeru nenapíše a tak se nevytvoří odkaz a pokud se někdo na ten odkaz chce podívat, tak ho musí manuálně kopírovat jak šulda.

Kód: Vybrat vše

Ukázka: místo "[b]Odkaz[/b]:" bych volil "[b]Odkaz[/b]: "
bubanek
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: /dev/null (aka Brno)
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od bubanek »

Od toho je tu funkce NÁHLED, aby si inzerující svůj výtvor mohl prohlídnout před tím, než ho definitivně vypustí do světa. Pak už je jenom na něm, jestli inzerát upraví tak, aby se dal přečíst. A u odkazů nejlépe tak, že použije

Kód: Vybrat vše

[url]...[/url]
Jakože můžu to do šablony přidat, ale připadám si jako v mateřské školce.


Osobně, pokud vidím prasácky napsanej inzerát, automaticky si od daného člověka nic nekoupím.
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od *obelix* »

jako upřímě v dnešní době, sbazarů ,bazošů a kdo ví čeho mi nějaký nastavování pravidel přijde zcestný, lidi píšou do inzerátů naprostý dementnosti i na webech zaměřený jen na bazar, takže vše je jen vlastně o ctění zdejších adminů a jejich pravidel. A ano máte právo nastavovat cokoliv kdykoliv a jakkoliv, dle slov pana Špačka - "neznalost neomlouvá" a to se týká i zdejších pravidel.. to je jen tak jedna filozofická. Na druhou stranu pokud by existovalo jen pravidlo zařazení do správné sekce pak by se teprve vidělo, jak je kdo velký čuně při psaní inzerátu... Samozřejmě dnešní bazarové weby mají pro přehlednost inzerátu jednoduchou šablonu kde prostě každej blb napíše do příslušně kolonky co je třeba a pak dá jen potvrď a - buď mu to červeně vypíše co nevyplnil a inzerát se tak neaktivuje a nebo prostě projde... = pořádek je ale obsah může být klidně pedofilně nacistický a stejně projde :-)

PS: neřikám, že to dobře ale dnešní "klick klack" doba si to zjevně vyžaduje ... jinak by to přeci všade takhle neměli :-)
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
BRUCEF
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. dub 2004
Bydliště: Vysocina- Havlickuv Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od BRUCEF »

Je tu jiz nejak prepravidlovano panove...


Chodim sem 11 let, ale posledni dobou se tady z toho stava stranka zakazu, prikazu a pravidel.
Reknete mi, kdo vymysli takovato pravidla? To vymyslis jen ty Wiliku? Nebo vas je vice? Nebo to mas snad narizene zezhora tu tahle prudit?


Na bazosi hodim inzerat behem 1 minuty a tady mi to trva x minut a jeste si to po sobe budu muset 3x precist, abych nahodou neco neporusil, protoze 1. inzerat bude presunut do smetiste nebo 2. dostanu nejaky postih.

Takze ja jsem, za to, ze jsem "neukoncil" svuj inzerat ve vasem bazaru dostal 14 denni zakaz pristupu do sekce bazar + prispivani do smetiste. K tomu navic mam krasnou zlutou kartu v profilu jako nejaky ulicnik.
A to vse jen za to, ze muj inzerat visel v bazaru moc dlouho. A ja jsem nenapsal zadnou reakci. :!: :?: :idea: :evil:
Podle mne by bylo lepsi prispevky bez odpovedi smazat automaticky po 2 mesicich a je to.

Misto abyste pridali karmu uzivatelu nebo "feedback" obchodu jako je napr. na aukru pripadne v bazosi, tak tu budete davat zluty karty.
Jdete proti proudu... :angry2:
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od Wilik »

1) kdyz chces zalozit inzerat, tak se ti objevi predpripravene polozky, ktere doplnis - je jich celkem 9, coz je min nez na jinych inzertnich serverech. Vycet je udelan na zaklade toho, co se nejcasteji ptali uzivatele v inzeratech, tzn. kdyz jim prodejce "odpovi" dopredu, usetri se prace vsem... navic je to vyrazne prehlednejsi nez souvisly text.

Pokud ti to zabere vic nez minutu, tak neni chyba na nasi strane.

2) bylo by dobre cist a nelhat, trest jsi nedostal za neukonceny inzerat, ale "za prodej mimo inzertni tema bazaru bez oznameni o prodeji jinde"

3) karma a pod. se tu diskutovala nekolikrat, obecne s ni nesouhlasime a nevidime v ni zadny prinos (coz se ostatne ukazalo i ze zkusenosti obdobnych diskuznich serveru), fakt ze ma nekdo X uspesnych prodeju neznamena, ze X+1 nedopadne spatne (coz se take nekolikrat stalo) - takze zadne "dekuji za obchod" v tomto take nepomuze - NAVIC, jednak bazar neni stezejnim obsahem fora a druhak nechceme modifikace kodu fora (dela to problemy)

Karty dostavaji ti, kteri porusuji pravidla - neporusuj je, nedostanes kartu. A mj. nevidim tu zadny navrh na zmenu, tak jak rika nazev tematu, takze i timto svym prispevkem jsi porusil pravidla.
bubanek
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: /dev/null (aka Brno)
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od bubanek »

BRUCEF píše:Misto abyste pridali karmu uzivatelu nebo "feedback" obchodu jako je napr. na aukru pripadne v bazosi, tak tu budete davat zluty karty.
Jdete proti proudu... :angry2:
Představuješ si to jako Hurvínek válku. Oba weby mají profit z toho, co dělají. Tady není reklama ani nám nic neplatíš z prodeje věcí. A přesto je tu slíbena právní pomoc v případě, že tě někdo podvede apod. Jediné co se chce, je dodržování pár primitivních pravidel. A i přesto tu lidi pravidelně brečí, jak je to strašně nefér.
N_o_c_l_a_f
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2005

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od N_o_c_l_a_f »

Me by hlavne zajimalo, kdy se provedou slibene upravy pravidel.
Na kazdou stiznost je odpoved, ze mame navrhnout zmeny a ty se projednaji - uz tady o tom bylo nekolik vlaken a pokazdy uplny prd a pravidla jsou porad stejne tupy. Jediny k cemu jste se zmohli je novy postih za neukonceni prodeje -> zatimco vlakno s kartama je bez prehaneni plny "za prodej mimo inzertni tema bazaru bez oznameni o prodeji jinde", coz je tak pravidlo jehoz nejasnost tu kritizovalo pomerne dost uzivatelu.
Naposledy upravil(a) N_o_c_l_a_f dne pon 11. kvě 2015, 09:27, celkem upraveno 1 x.
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od *obelix* »

já nechci aby to vyznělo nějak špatně ale je tu nějaký konkrétní příklad právní pomoci, jen mě zajímá co ta "právní pomoc" v reálu znamená ... díky za objasnění
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od Don »

N_o_c_l_a_f píše:Me by hlavne zajimalo, kdy se provedou slibene upravy pravidel.
Na kazdou stiznost je odpoved, ze mame navrhnout zmeny a ty se projednaji - uz tady o tom bylo nekolik vlaken a pokazdy uplny prd a pravidla jsou porad stejne tupy. Jediny k cemu jste se zmohli je novy postih za neukonceni prodeje -> zatimco vlakno s kartama je bez prehaneni plny "za prodej mimo inzertni tema bazaru bez oznameni o prodeji jinde", coz je tak pravidlo jehoz nejasnost tu kritizovalo pomerne dost uzivatelu.
Upravy pro osetreni "Prodeje mimo..." jsou osetrene od ledna po velkem placi, narikani a slovickareni z lonska. Jak vidno nemelo to zadny efekt a je zcela zrejme, ze uzivatele proste pravidla nectou. Je to ted vyjadreno jak pro male deti a stejne je to zbytecne. Znenim pravidel to neni.
*obelix* píše:já nechci aby to vyznělo nějak špatně ale je tu nějaký konkrétní příklad právní pomoci, jen mě zajímá co ta "právní pomoc" v reálu znamená ... díky za objasnění
Prave diky pravidlu obchodovani mimo je sance pro pomoc uzivatelum. SZ lze mazat, upravovat apod. Naproti tomu v tematu nelze upravovat a mazat nic. Dalsi benefit je jasna chronologie obchodu. A ano nekolik pripadu rocne resime a z toho je urcite velke procento neresitelne prave diky obchodu po SZ.
CPU:i3-10105; MB:Gigabyte B560M D3H; RAM:HyperX 2x8GB DDR4; HDD: SSD Samsung Pro 1TB, WD 1TB Greenline; PS:Corsair HX650W; Case:SilverStone GD09B Grandia; Monitor:Panasonic VX-P50VT50E; Mouse:Logitech MX Performance; Keyboard:Logitech Wireless Illuminated K800
Audio: Asus Xonar Essence ST, NAD C375BEE, VMA-II S
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od Wilik »

N_o_c_l_a_f píše:Me by hlavne zajimalo, kdy se provedou slibene upravy pravidel.
2/3 zmen v pravidlech vychazeji z toho, co uzivatele pozadovali. Bohuzel nektere zmeny jsou na stavajicim systemu nemozne, takze se s nimi ceka na novejsi verzi phpBB.

Co se tyka Bazaru, tak je v planu automaticka kontrola doby od registrace a nebo navrat pozadavku minimalniho poctu prispevku (opet hlidano systemem), zjednodusenim pro vsechny bude moznost, aby si uzivatele sami zamykali sve inzeraty - k cemuz smerovala posledni zmena s pozadavkem na uvadeni komu bylo prodano.

2 *obelix* - doplnil bych jeste spolupraci s policii
N_o_c_l_a_f
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2005

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od N_o_c_l_a_f »

A ta slavna lednova zmena je ta poznamka mene vyraznym pismem "(třeba po SZ)"? No gratuluju!

Z meho pohledu by pravidlum bazaru propselo zasadni prepsani. Ted je to neprehledny moloch ktery vy akorat obhajujete a zbytek si tuka na celo. Procistete to na : "musite" / "nesmite" / "pokud chcete nasi podporu v pripade problemu, musite udelat jeste tohle".

Neni duvod nekomu davat ZK kdyz neco proda pres SZ. Jen dejte do pravidel ze pak neni zadna podpora z vasi strany.
Stejne tak nechapu postih za neoznameni vysledku - no tak proste dejte do pravidel ze inzeraty 4 mesice bez prispevku pujdou automaticky pryc. Usetrite si praci a bude to logictejsi. Nebo si uzivate kontrolovat kdo vam neoznamil prodej, abyste mu mohli dat kartsitku a on absolvovali potom jeste proces s odkartickovanim? :roll:
-------------
EDIT
Samozamykani dava trochu vetsi smysl. Nechapu ovsem proc se s tim pravidlem jednoduse nepockalo na nove phpBB. Upgradovat system a zaroven s tim uvest nove prepracovane pravidla.
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od Wilik »

N_o_c_l_a_f píše:A ta slavna lednova zmena je ta poznamka mene vyraznym pismem "(třeba po SZ)"? No gratuluju!
Nevim jestli je tak slavna, ale je to cela jina formulace, jak bylo pozadovano a uvedeno - staci si precist par stranek zpet. Opet jsme jen vysli vstric pozadavku, nic vic...
N_o_c_l_a_f píše:Z meho pohledu by pravidlum bazaru propselo zasadni prepsani. Ted je to neprehledny moloch ktery vy akorat obhajujete a zbytek si tuka na celo. Procistete to na : "musite" / "nesmite" / "pokud chcete nasi podporu v pripade problemu, musite udelat jeste tohle".
To jde, ale ma to 3 hacky.
1) filozofie pravidel ma byt takova, aby obecne popsala spravne/dovolene/ocekavane/... chovani s tim, ze upozorni na specifika - ne rigidne vypsat "vsechny" moznost,
2) uz z toho duvodu, ze "vsechno" se vypsat neda, by se opet objevili taci, kteri by se dohadovali, ze to co udelali neni v rozporu s pravidly (mam krasny priklad z posledniho mesice)...
3) kdyz jsem si sepsal vsechno co me napadlo, co "musite", "nesmite", "pokud...", atd. - pravidla byla asi 3x tak dlouha - tj. jeste mene prehledna... pochybuju, ze to by nekdo chtel.
N_o_c_l_a_f píše:Neni duvod nekomu davat ZK kdyz neco proda pres SZ.
Ale za to nikdy nikdo ZK nedostal... klidne at po SZ prodava - nejlepe vsichni, my s tim pak nebudeme mit zadne starosti (a ani nechceme s tim mit zadne starosti). Uplne idealni at vsichni prodavaji po SZ a muzeme klidne celou bazar sekci zrusit.
N_o_c_l_a_f píše:Stejne tak nechapu postih za neoznameni vysledku - no tak proste dejte do pravidel ze inzeraty 4 mesice bez prispevku pujdou automaticky pryc. Usetrite si praci a bude to logictejsi.
Duvod jsem napsal v prispevku vyse.
Jinak pozadavek na uvadeni komu bylo prodano platil i dosud (predchazi to drivejsim desitkam stiznosti na prodej nekomu jinemu nez v tematu nabizejicimu), jen nekteri obchazeli pravidla tim, ze prodali nekde jinde a prestali reagovat a nechali tema automaticky smazat (a opet prichazeli stiznosti od tech, kteri nabizeli - mnohdy v nejakem stadiu domluvy a pak najednou "bez reakce" ikdyz si dotycni zpravy cetli a vesele "obchodovali" v dalsich tematech).
N_o_c_l_a_f píše:Nebo si uzivate kontrolovat kdo vam neoznamil prodej, abyste mu mohli dat kartsitku a on absolvovali potom jeste proces s odkartickovanim?
Idealni je stav, kdy za cely den neni absolutne potreba nic resit... stava se tak 3x do roka :wink:
N_o_c_l_a_f píše:Nechapu ovsem proc se s tim pravidlem jednoduse nepockalo na nove phpBB.
Protoze je lepsi, kdyz si nejdriv "vsichni" zvyknou na to uvadet potrebne info a az pote se jim da moznost si zamykat sami.
N_o_c_l_a_f
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2005

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od N_o_c_l_a_f »

Urcite, vsichni milujou kdyz se misto zmen v jeden cas ty zmeny postupne trousi po case...
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od *obelix* »

no takhle za tu dobu co dělám admina a spravuju nejrůznější úložiště/weby/fóra jak v osobnim "koníčkovém životě" tak v práci, jsem zjistil tohle: nikdy ale vážně nikdy nedocílíš pořádku pokud lidem nedáš jasnou volbu např. roletovacího menu , pokud tam maj něco napsat sami bude to co řádek to prasopes a rozhodně nikdy nikomu nedávat žádný nadstadartní práva, vymstí se ti to! Jinak zákazy a příkazy nikdo nikdy nečte fakt nikdy! A když řeknete že neznalost nemlouvá či něco v tom stylu, jste z odpuštěnim ČŮ*ÁK, trest za to jen podnítí tos tát se Extračů*ákem (třeba když jsem sebral někomu práva na mazání protože byl extra prase). Ve výsledku něketrý individia napáchaj po upozornění a i potrestání tolik chyb, že je občas lepší jim nic neřikat a udělat to sám (úděl správců/adminů/domovníků a vedoucích v kauflandu :-) .... )

prostě tady bych to viděl na přednastavení nějakýho výběru tzn. třeba
typ inzerátu:prodám/koupím/aukce
stav: nepoužité(nové)/použité/lehce poškozené/poškozené či nekompletní
záruka: v záruce, po záruce, jen osobní záruka
cena:dohoda/číselná hodnota zadaná uživatelem
doručení:pošta/osobně/kurýr/elektronicky
odkaz: tady bych nechal jedinej řádek kde někdo bude vypisovat texové znaky

zaškrtávací tlačítka - prodávám jinde a vyhrazuji si právo neprodat

u akcí začátek a konec aukce + vyvolávací cena (ideálně roletovací kalendářík aby nebyly zadávány paskvilné tvary data)

osobně nevidim využití v položce:
info - vše by měl člověk napsat do textu zprávy co prodává
koupeno - to bych uváděj jen do textu, většina inzerátů je podávána mimo záruku takže je fakt jedno kde je to koupený...

přesná délka záruky apod. je taky předmětem přímého textu inzerátu, resp. ten kdo to kupuje by se měl na tohle zeptat, nehledě na to že je mnohem častější chybně udaná doba záruky případně se jedná o časté "já se stěhoval a určitě to záruku má ale nevim kde, ale v aceru ti to vezmou naprosto bez problému a ještě budou nadšený že tu záruku nemáš"... (ironie)

vzhledem k pár počtům inzerátů bych rozdhodně nedělal žádně rozdělení do podtypů (hardware/grafické karty/nvidia/FX5XXX apod.)
nehledě na multiultraprodejní mixy až o 40 položkách .. kdo stojí o 40 samostatnejch inzerátů - nikdo
... teď mě zpětně nenapadá jak by se to řešilo pomocí roletovacího menu aby byly záruky/stavy apod. zohledněné ke každé položce ale asi by se přepnulo na prodej (více položek) a to by mělo svoji fazónu... těžko říct

co se týká hlídání inzerátů... kdo si má pamatovat kam dával inzerát, když prodáváte dáte to na 100 stránek a odpoledne je to prodaný, nikdo to nemaže a když je to chyba systému, tohle maj dělat stroje, né lidi... a někde to dokonce neřešej ani tak (a to je chyba), a inzeráty na PS1 a scháním práci už tam visí od roku 2000 :-)

jako prostě v tomhle souhlasim, že neaktivní inzerát (stačí měsíc) se sám uzavře a hodí do sekce "ukončené" nebo podobně, ideální řešení pro všechny. Osobně si myslim, že hlídat jestli už tam nějakej blbeček konečně něco prodal nebo neprodal a jestli ten co si to koupil je spokojenej a pochrochrává si, nebo remcá a budem sledovat jestli teda "jako že jo a nebo ne" aby sme to mohli uzavřít je trestem hlavně pro Administrátory (+ty karty za to, že neřek že jo nebo ne což ej další práce navíc). Pokud to jde změnit za stávajích sofwarových dispozic a obětujete tomu sice moře času ale dvě moře si časem ušetříte.. tak naco čekat (pokud to teda jde)

asi celkově nepodstatnej příspěvek ale nemoch jsem si pomoct :-)
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
komancero
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2008
Bydliště: Holešov

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od komancero »

ono to tak je protoze podle me bylo zamerem aby vse vypadalo jako forum a primarne jako forum slouzilo , ale po techto zmenach uz by to byl regulerni komercni bazar a mozna ze casem by se forum stalo pouze priveskem k bazaru a ne jak je to doted ,ze bazar je pouze takovym bonusem/priveskem na foru :)
7700k (4,7/4,5 1,296v),noctua nh-d15,asus IX hero,gskill tridentz 3,6 cl16,gigabyte 1080 aorus 2050/12000,samsung 850evo 500gb,toshiba p300 2tb,evga sup. p2 750w,be quiet! pro900,logitech g510s,g500s,logitech z906,hyperx cloud II,msi optix
i5 4690k (4,5ghz 1,165v),noctua nh-d14,asus z97-pro,seasonic platinum 660w,fractal r4,g.skill 2x4gb,intel 530 480gb,3xhdd (9tb),sony bdrw
(ulozenka:i7 3770k (4,6ghz 1,240v),noctua nh-d14,sapphire hd 7950 1050/6300,asus-p8z77-v pro,seasonic platinum 860w,g.skill 1866mhz (2x8gb),cm stacker 830,samsung 840 pro 256gb,plantronics gamecom 777)
bubanek
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: /dev/null (aka Brno)
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od bubanek »

*obelix* píše:... teď mě zpětně nenapadá jak by se to řešilo pomocí roletovacího menu aby byly záruky/stavy apod. zohledněné ke každé položce ale asi by se přepnulo na prodej (více položek) a to by mělo svoji fazónu... těžko říct
Mě nenapadá, jak by se udělalo cokoliv z toho, co jsi tu napsal...
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od Wilik »

2 N_o_c_l_a_f - nikdo presne nevi kdy to bude a az to bude, bude to pozitivni zmena, myslim, ze si vsichni radi zvyknou
*obelix* píše:...
Rozdelim odpoved na 2 casti:
1) ten bazar - to co pises mam v grafickem navrhu asi od zacatku roku 2008, jeste nez se preslo na stavajici verzi phpBB3 - nikdy se to neimplementovalo, protoze a) nebyl cas, b) nebyl kdo a c) byl by to zasah do kodu fora (coz s ohledem na a) a b) a potrebu obcasnych naslednych updatu je mrtve).

2) pristup - a) kvanta veci delaji admini a modi bez upozorneni presto, ze by na to upozornovat meli...
b) nikdy tu nebyl a asi ani nebude naprosty poradek - ale to nikou nevadi
c) pokud to nekdo prezene, tak ten trest dostane, at si mysli co chce...
pbjun
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. srp 2012
Bydliště: Dolní Domaslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od pbjun »

Já bych měl taky jeden návrh. Bylo by možno přidat povinnost uvádět, že je prodáváný HW z kuřácké domácnosti? Myslím, že by to ocenilo více lidí co nekouří, když člověk koupí něco co je docela cítit tak trvá týdny než to vyvane...
Hlavní PC: Core i7 13700K, Asus TUF Z790-PLUS D4 , 128GB DDR4, RX 7900 XTX 24GB, Gigabyte Aorus 500GB NVME, Samsung 2TB NVME, LCD Dell 34"
Garáž PC: Ryzen 9 3900x, 32GB DDR4, RTX 3070 8GB, 1TB NVME Samsung
Xnovic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. zář 2007
Bydliště: Plzeň

Re: Návrh změn v sekci bazar

Příspěvek od Xnovic »

Tohle bych taky jistě ocenil.. Ale přijde mi to zbytečné dávat jako povinné.. Vždy se můžeš zeptat..
CPU:Ryzen 7 5800xMB:ASUS ROG Strix X570 - F GamingChladič:Noctua NH-D14 RAM:Kingston HyperX Black 2x16Gb 3600MHzVGA:Asus RTX 3080 TUFCase:ASUS ROG Strix HeliosHDD:Samsung 960 Evo 500GB+2TB WD Red+2TB SSD AData+4TB Seagate Zdroj:EVGA Supernova P2 1000W
Odpovědět

Zpět na „Zprávy od a pro administrátory“