Escape from Tarkov

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

r1pper
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. kvě 2006

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od r1pper »

KDO mi odebral moji zlutou kartu
r1pper
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. kvě 2006

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od r1pper »

KDO mi odebral moji zlutou kartu
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od Octopuss »

A vyjde to vůbec někdy?
Platit plnou cenu za nějakou betu, to je dost bizár.
slaava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Praha 11 - Chodov / Praha 4 - Braník :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od slaava »

No bizar bylo/je, kolik lidi si koupilo v alphe/bete PUBG... :mrgreen:
amd 5800x3d, gigabyte x570 aorus pro, gainward rtx 4090 phantom gs, g.skill 64gb 3600mhz ddr4, corsair mp510 1gb, corsair rm750x, fractal design define 7 compact, win11pro 64bit, samsung odyssey oled g8.
r1pper
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. kvě 2006

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od r1pper »

Vecer zase zacnou 25%slevy https://www.escapefromtarkov.com/news/id/222?lang=en
i kdyz tady na foru je ta hra spise nedocenena.
KDO mi odebral moji zlutou kartu
Laura008
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. pro 2021

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od Laura008 »

Tato hra jde rychlým tempem navrch a to ještě ani není hotová. Žádná podobná totiž není, přitáhne spoustu lidí
GamesPeter
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. lis 2011
Bydliště: 393 01

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od GamesPeter »

Ahoj, jestli někdo shání parťáka na hraní, tak si mě kdyžtak může přidat "GamesPeterSTR". Jsem sice zatím lv. 21, hraji to cca 3 měsíce, takže bych uvítal i nějakou pomoc a rady do začátku. Hra je to dobrá, i když nechápu proč je to retardovaně uděláno, že hráči s lv. I,II,II,III hrají společně na jednom serveru a co úroveň výše, tak to lepší a rychlejší schopnosti, snazší ovládání zbraně, lepší vybavení, lepší munice, která člověka vypne na 3 rány, když má nižší ze 4 levelů. Fakt nefér vůči těm, co to začnou hrát pozdě po wipu. Ty lobby by měly být rozděleny podle levelů, aby to bylo fér, jinak člověk ze začátku furt zkape. :D
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D COOLER: Noctua NH-D14, MB: MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI RAM:, 64GB (2X32GB) Kingston Fury Beast Black 6000MHz CL36 GPU: Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, 1. SSD: Kingston A2000, M.2 1TB, 2. SSD: Crucial MX500 1TB, PSU: ASUS TUF GAMING 850W, CASE: CoolerMaster Cosmos II, LCD: LG 27GL850 27" 1440p @ 144 Hz OS: Microsoft Windows 11 Home 64bit MOUSE: Logitech G502 Lightspeed + Logitech G240 mouse pad, KEYBOARD: Logitech G915 Lightspeed TKL GL Tactile
r1pper
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. kvě 2006

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od r1pper »

Tarkov je nefer hra ktera nejspis nikdy nebude mit skill ani lvl based MM. A ono vlastne ani az tak moc nezalezi na tvem lvlu a co mas u obchodniku odemkly, protoze od lvlu 15 mas flea. Za to je hodne dobry znat mapy a loot na nich. Napr https://mapgenie.io/tarkov/maps/customs
KDO mi odebral moji zlutou kartu
GamesPeter
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. lis 2011
Bydliště: 393 01

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od GamesPeter »

r1pper píše: pon 20. čer 2022, 15:47 Tarkov je nefer hra ktera nejspis nikdy nebude mit skill ani lvl based MM. A ono vlastne ani az tak moc nezalezi na tvem lvlu a co mas u obchodniku odemkly, protoze od lvlu 15 mas flea. Za to je hodne dobry znat mapy a loot na nich. Napr https://mapgenie.io/tarkov/maps/customs
Jo FLEA je dobrý, ale kupovat jeden M80 náboj třeba za 600 rublů, tak to je fakt síla, protože když nejsi level III nebo koruna, tak ho u obchodníků nekoupíš. Hráč, který má schopnosti vylevlované na maximum, tak se mu třeba také rychleji pohybuje, udrží zpětný ráz lépe než začátečníci a to je fakt nefér, když nováčky vezmou do lobby s veterány, který mají top schopnosti a přístup k prvotřídnímu gearu. O FLEA to vůbec není. Stejně se ty nejlepší věci na FLEA neprodávají, protože si je hráči nechávají pro sebe.
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D COOLER: Noctua NH-D14, MB: MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI RAM:, 64GB (2X32GB) Kingston Fury Beast Black 6000MHz CL36 GPU: Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, 1. SSD: Kingston A2000, M.2 1TB, 2. SSD: Crucial MX500 1TB, PSU: ASUS TUF GAMING 850W, CASE: CoolerMaster Cosmos II, LCD: LG 27GL850 27" 1440p @ 144 Hz OS: Microsoft Windows 11 Home 64bit MOUSE: Logitech G502 Lightspeed + Logitech G240 mouse pad, KEYBOARD: Logitech G915 Lightspeed TKL GL Tactile
r1pper
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. kvě 2006

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od r1pper »

Kdyz je to drahy tak hrej scav runy. inter v noci byva 50-300k bez nejake vetsi snahy A do hry si treba neber 7 zasobniku top naboju ale jen jeden. M80 mam hromady found in raid takze je muzes najit ruzne po mape nebo z mrtvoly.
KDO mi odebral moji zlutou kartu
GamesPeter
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. lis 2011
Bydliště: 393 01

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od GamesPeter »

V pohodě, vím co myslíš, za SCAVY taky chodím a prodávám kořist a z mrtvol jdou získat samozřejmě lepší náboje a gear, ale to pak musíš jako krysa uklidit ten bordel v bunkru na Reserve nebo přežít raid proti CHADŮM, kteří mají BS a lepší munici do Kalacha + Gazelu, zatímco ty máš jen průměrné PS a armor třídy 4. :D
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D COOLER: Noctua NH-D14, MB: MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI RAM:, 64GB (2X32GB) Kingston Fury Beast Black 6000MHz CL36 GPU: Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, 1. SSD: Kingston A2000, M.2 1TB, 2. SSD: Crucial MX500 1TB, PSU: ASUS TUF GAMING 850W, CASE: CoolerMaster Cosmos II, LCD: LG 27GL850 27" 1440p @ 144 Hz OS: Microsoft Windows 11 Home 64bit MOUSE: Logitech G502 Lightspeed + Logitech G240 mouse pad, KEYBOARD: Logitech G915 Lightspeed TKL GL Tactile
r1pper
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. kvě 2006

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od r1pper »

Dneska by mel byt wipe takze mas sanci chvili hrat proti lidem co maji odemkly obchodniky stejne jako ty. Pokud teda pani z BSG neco zas neposerou :lol:
KDO mi odebral moji zlutou kartu
Howkey
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. srp 2003
Bydliště: Nový Bor, Liberec

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od Howkey »

Kdo z vas to jeste pari? :D Shanim partaka abych nejel jen solo :)
AMD R7 5800X FCLK 1866Mhz + SCYTHE FUMA 2 | MSI MEG B550 UNIFY | 2x8GB 3733Mhz CL15 G.SKill TridentZ | ASRock 6800XT 16GB | INTEL SSD 120GB | SAMSUNG SSD 256GB | 27" LG ultragear 27GL83A-B | EVGA SuperNOVA 750 G2, 80+ Gold750W | Thermaltake Core P5 | WIN 10 64bit

See my build online https://builds.gg/builds/open-air-build-25179
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od Octopuss »

Tuhle hru jsem nikdy nepochopil.
Vždycky když jsem otevřel nějakej Twitch stream, týpek se plazil po nějaký mapě, kde aboslutně nikdo nebyl, a občas zastřelil zcela zjevnýho bota s naprosto zoufalou AI.
Může mi někdo v kostce vysvětlit, o co tam jde? :D
Vždycky jsem si myslel, že to má být něco jako realističtější Battlefield.
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od Sobo »

Nikdy jsem to nehral, ale z videi mi to prislo jako vicemene walking simulator, kde se clovek pul hodiny plouzi po mape, aby ho u exitu nekdo strelil do zadku s Mosinem a sebral mu vsechen gear. :lol:
Na druhou stranu to nekteri muzou brat jako extra challenge, protoze to vypada, ze snad kazdej druhej v te hre cheatuje :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=p5LfGcDB7Ek
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
GamesPeter
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. lis 2011
Bydliště: 393 01

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od GamesPeter »

Octopuss píše: pon 6. bře 2023, 19:29 Tuhle hru jsem nikdy nepochopil.
Vždycky když jsem otevřel nějakej Twitch stream, týpek se plazil po nějaký mapě, kde aboslutně nikdo nebyl, a občas zastřelil zcela zjevnýho bota s naprosto zoufalou AI.
Může mi někdo v kostce vysvětlit, o co tam jde? :D
Vždycky jsem si myslel, že to má být něco jako realističtější Battlefield.
Hele ta AI je na velmi vysoký úrovni. Spíše ta AI cheatuje, protože vývojáři jsou retardovaní rusáci a SCAVOVÉ tě vidí i přes zdi, ví kde je přesně tvoje pozice, neomylní střelci, z brokovnice, tě zabijí na dálku, na kterou ty potřebuješ odstřelovací pušku s pořádným přiblížením, ale když je pak zabiješ, tak zjistíš, že ti prdel nakopali na tu dálku i obyčejnou pistolí a další kuriozity má tato hra. Nejhorší jsou zalagované servery a ta hra je wipe co wipe horší, mě např. nejde dostat se na tu novou mapu Streets of Tarkova a Lighthouse. Hra pořád padá, nějaké hráče to vykopává ze serverů, takže když se logneš znova, tak tě někdo zabije jen tak a přijdeš o celý gear, cheateři, kterým když střelíš do hlavy 10 kulek z kalacha, tak žijou, pohybují se po mapě jak Sonic, vidí přes zdi, auto aim atd.

Hraj je MMO, takže když ji nevěnuješ veškerý svůj volný čas, tak nikdy nesplníš dost úkolů, které plníš na mapě, kde se střetáváš s jinými hráči a NPC (SCAVS) a pak musíš včas provést extrakci, aby jsi se mohl posunout o level dál a měl tradery na vyšších levelech a prodávali ti lepší munici, zaměřovače a kevlary. Zároveň provádíš level postavy. Zase ten kdo hru hraje déle, tak má např. větší šanci, že nebude těžce krvácet a potřebovat škrtidlo, nezlomí se mu noha, zbraň mu tolik nekope, běhá daleko rychleji než ty, skáče výše a dále, takže udělej si hezký příklad. Na mapu jsi vypuštěn ty např. lvl. 10 a potkáš týpka, lvl. 40. Ty máš armor 3 třídy a PS náboje, on má armor 5 třídy, který i celý zásobník, kdyby jsi mu vystřílel do hrudi, tak mu ho jen zrujnuje a trochu polechtá, navíc, ti ta zbraň bude kopat, takže kromě blízkosti 5m se nevyplatí automatem moc střílet, ale borec lvl. 40 po tobě vypálí 3-5 BT nábojů ze stejného kalacha co máš ty, ale ty, protože máš armor 3 třídy, tak budeš velmi těžce raněnej, nebo rovnou uvidíš Game is Over.

Je to prostě zasrané MMO, které na první pohled na youtube vypadá jako super střílečka typu DAY-Z, která je o skillu, ale na menší mapě s úkoly a tradery. Hned jak ji spustíš, tak brzy zjistíš o čem je, není to o skillu, je to o vyšším lvl. a gearu. A normálně se v té hře umírá, to je běžné, ale záleží jakým způsobem umřeš. Většinou se campuje ve frekventovaných oblastí a objektů, kam musíš jít splnit úkol nebo prostě máš smůlu a když ti někdo jde z blízkého spamu do zad, tak to máš spočítané. Hra je to zábavná, ale budeš jí proklínat, jako mnoho hráčů, že raidy nejsou rozděleny podle lvl. a nepotkáváš hráče, co mají stejnou výbavu jako ty i lvl, postavy. Buď ji budeš hrát po wipu, kdy všichni začínají od začátku a rychle se dostaneš na patřičný lvl. a pak udržíš krok, tak to ještě nějak jde, ale stejně samý campeři, extract campeři, velmi často potkáš cheatery, hra se ti uprostřed přestřelky lagne, ale protihráči ne, zabije tě overpowered AI z dálky atd. Chce to ale vyzkoušet, třeba tě hra chytne, já jsem jí hrál dva wipy, ale prostě nemám čas hrát jen hry, na to ještě jeden typ a technický stav této hry je bída, optimalizace a i stav serverů.
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D COOLER: Noctua NH-D14, MB: MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI RAM:, 64GB (2X32GB) Kingston Fury Beast Black 6000MHz CL36 GPU: Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, 1. SSD: Kingston A2000, M.2 1TB, 2. SSD: Crucial MX500 1TB, PSU: ASUS TUF GAMING 850W, CASE: CoolerMaster Cosmos II, LCD: LG 27GL850 27" 1440p @ 144 Hz OS: Microsoft Windows 11 Home 64bit MOUSE: Logitech G502 Lightspeed + Logitech G240 mouse pad, KEYBOARD: Logitech G915 Lightspeed TKL GL Tactile
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od Octopuss »

Tvl to je solidní sračka, která o vybalancovanosti neslyšela ani z rychlíku :D
r1pper
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. kvě 2006

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od r1pper »

GamesPeter píše: pon 6. bře 2023, 21:21 Hele ta AI je na velmi vysoký úrovni. Spíše ta AI cheatuje, protože vývojáři jsou retardovaní rusáci a SCAVOVÉ tě vidí i přes zdi, ví kde je přesně tvoje pozice, neomylní střelci, z brokovnice, tě zabijí na dálku, na kterou ty potřebuješ odstřelovací pušku s pořádným přiblížením, ale když je pak zabiješ, tak zjistíš, že ti prdel nakopali na tu dálku i obyčejnou pistolí a další kuriozity má tato hra.
AI je tady nekdy pekne retardovana ale to co pises platilo spise drive. Ted uz je to lepsi.
GamesPeter píše: pon 6. bře 2023, 21:21 Nejhorší jsou zalagované servery a ta hra je wipe co wipe horší, mě např. nejde dostat se na tu novou mapu Streets of Tarkova a Lighthouse. Hra pořád padá, nějaké hráče to vykopává ze serverů, takže když se logneš znova, tak tě někdo zabije jen tak a přijdeš o celý gear, cheateři, kterým když střelíš do hlavy 10 kulek z kalacha, tak žijou, pohybují se po mapě jak Sonic, vidí přes zdi, auto aim atd.
Tak si vyfiltruj servery at nehrajes s cinanama. Wipe co wipe horsi? No poslednich par wipu se celkem povedlo, byly daleko horsi. Streets samotny v offline me berou prez 16 giga ram tak jestli nebude problem tam. Cheateri umi dokonce i letat. Stesti ze ty nesmrtelny a moc rychly nijak nepotkavam a vetsina mych smrti se da vysvetlit i jinak.

GamesPeter píše: pon 6. bře 2023, 21:21 Hraj je MMO, takže když ji nevěnuješ veškerý svůj volný čas, tak nikdy nesplníš dost úkolů, které plníš na mapě, kde se střetáváš s jinými hráči a NPC (SCAVS) a pak musíš včas provést extrakci, aby jsi se mohl posunout o level dál a měl tradery na vyšších levelech a prodávali ti lepší munici, zaměřovače a kevlary. Zároveň provádíš level postavy. Zase ten kdo hru hraje déle, tak má např. větší šanci, že nebude těžce krvácet a potřebovat škrtidlo, nezlomí se mu noha, zbraň mu tolik nekope, běhá daleko rychleji než ty, skáče výše a dále, takže udělej si hezký příklad. Na mapu jsi vypuštěn ty např. lvl. 10 a potkáš týpka, lvl. 40. Ty máš armor 3 třídy a PS náboje, on má armor 5 třídy, který i celý zásobník, kdyby jsi mu vystřílel do hrudi, tak mu ho jen zrujnuje a trochu polechtá, navíc, ti ta zbraň bude kopat, takže kromě blízkosti 5m se nevyplatí automatem moc střílet, ale borec lvl. 40 po tobě vypálí 3-5 BT nábojů ze stejného kalacha co máš ty, ale ty, protože máš armor 3 třídy, tak budeš velmi těžce raněnej, nebo rovnou uvidíš Game is Over.
No hraju to s kamaradem obcas o vykendu nebo kdyz se nahodou oba potkame. Dohromady lvl 50+. Ty skill bonusy jsou jen v jednotkach az nizsich desitkach %, pokud nemas ten skill namaxovanej a aspon je to dalsi prvek kterej to odlisuje od napr. CS atd. Na mapu jsi vypuštěn ty např. lvl. 10 a potkáš týpka, lvl. 40. Kdo koho zabije zalezi na situaci. A tech tady muze nastat cela rada. A taky na skillu a to hodne.
GamesPeter píše: pon 6. bře 2023, 21:21 Je to prostě zasrané MMO, které na první pohled na youtube vypadá jako super střílečka typu DAY-Z, která je o skillu, ale na menší mapě s úkoly a tradery. Hned jak ji spustíš, tak brzy zjistíš o čem je, není to o skillu, je to o vyšším lvl. a gearu. A normálně se v té hře umírá, to je běžné, ale záleží jakým způsobem umřeš. Většinou se campuje ve frekventovaných oblastí a objektů, kam musíš jít splnit úkol nebo prostě máš smůlu a když ti někdo jde z blízkého spamu do zad, tak to máš spočítané. Hra je to zábavná, ale budeš jí proklínat, jako mnoho hráčů, že raidy nejsou rozděleny podle lvl. a nepotkáváš hráče, co mají stejnou výbavu jako ty i lvl, postavy. Buď ji budeš hrát po wipu, kdy všichni začínají od začátku a rychle se dostaneš na patřičný lvl. a pak udržíš krok, tak to ještě nějak jde, ale stejně samý campeři, extract campeři, velmi často potkáš cheatery, hra se ti uprostřed přestřelky lagne, ale protihráči ne, zabije tě overpowered AI z dálky atd. Chce to ale vyzkoušet, třeba tě hra chytne, já jsem jí hrál dva wipy, ale prostě nemám čas hrát jen hry, na to ještě jeden typ a technický stav této hry je bída, optimalizace a i stav serverů.
Kdyby byly raidy rozdeleny podle vybavy tak by hatchet runy vypadaly jako chivalry :onfire:

A zapomel jsi na zvuk.. Zvukovej engine je totalni anomalie.
Nekdo holt strka ud do krajecky okurek a nekdo hraje tarkov. :twisted: :roll:

Octopuss, jestli hledas vybalancovanou sracku tak tohle pro tebe nebude.
KDO mi odebral moji zlutou kartu
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od python.p »

Hraje se to, teď budu jeden komp upgradovat a druhej stavět a úkol zněl jasně. Chceme hrát Tarkov na 150FPS + :D Tak jsem je posadil zpět na zem, řekl že 7950X3D + 4090 je max co se tam dá smysluplně dostat a pak se děj vůle Bujanova...

AD RAM, jojo je to nenažraná mrcha co neví kolik by toho chtěla. Na Lighthousu ve 4k je prej schopný si alokovat i víc jak 30GB RAM. (nevím, slyšel jsem, ještě jsem to nezkoušel)

Ale jedno léto jsem to hrál, v betě. :D Ten byl dobrej... :D Docela mě to bavilo, ale chtělo to fakt hromadu času abys tam k něčemu byl. Takhle si radši zapnu WZ 2.0, pustím ranked, dám 5 her a jdu spát. (až opraví ty pííííp brokovince, tak resurgence a hotove).
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
GamesPeter
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. lis 2011
Bydliště: 393 01

Re: Escape from Tarkov

Příspěvek od GamesPeter »

r1pper píše: úte 7. bře 2023, 00:13 No hraju to s kamaradem obcas o vykendu nebo kdyz se nahodou oba potkame. Dohromady lvl 50+. Ty skill bonusy jsou jen v jednotkach az nizsich desitkach %, pokud nemas ten skill namaxovanej a aspon je to dalsi prvek kterej to odlisuje od napr. CS atd. Na mapu jsi vypuštěn ty např. lvl. 10 a potkáš týpka, lvl. 40. Kdo koho zabije zalezi na situaci. A tech tady muze nastat cela rada. A taky na skillu a to hodne.
O skillu to není v situaci, když potkáš týpka a ve stejnou chvíli na sebe zamíříte a vystřelíte např. do hrudníku a on má tu lepší výbavu a ty daleko horší, tak kdo vyhraje, když mu ty nižší lvl. nedáš díky např. skillu hlavu, jako, že ovladatelnost zbraně máš díky nižšímu lvl. mizernou než ten lvl. 40? A to se ti zdá jako spravedlivý a vybalancovaný, když potkáš ty lvl. 10 z armorem 3 PS nábojema do AK-47 týpka co má lvl. 40 s armorem 5 a BT nábojema do AK-47 a potká te se ve stejnou chvíli, stojíte naproti sobě, vypálíte oba dva ve stejnou chvíli, tak kdo asi vyhraje? To už asi víš, že vyhraje ten, který má BT náboje, protože ten armor 3 prorazí pár střelama a je konec, jako když na sobě nic nemáš, navíc ten lvl. 40, kdyby vypálil 30 nábojů full auto, tak mu ta zbraň narozdíl od tebe lvl. 10 nebude skoro kopat a všechno půjde do tebe, ale to ani nemusí, protože stačí se mu trefit 3-5 do armoru 3 třídy a jsi mrtvý, takže i kdyby jsi vypálil dříve full auto ty PS náboje, tak většina střel půjde, díky tomu, že ti zbraň kope jako prase vedle a i kdyby jsi ho zasáhl dříve, tak ty zasra*ý PS jsou jako airsoft kuličky a ten jeho armor 5 třídy mu jen trochu poškodí, ani ho snad nezraní nebo jenom lehce. Tohle si fakt nelze obhájit, jinak než zamindrákovaní vývojáři chtějí, aby se loosers, co hrají jenom hry a věnují této hře 10 hodin denně, cítili spokojeně, když zabijí někoho, kdo nemá díky nižší výbavě a nižšímu lvl. šanci je kromě přesně mířené do hlavy zabít v přímém fightu a šikanovali tak hráče, co mohou hrát třeba jen 1-2h Tarkov denně nebo i méně. Hra je prostě nevybalancovaná a v přímém fightu vyhraje vždy ten, kdo má lepší armor, munici, kterou ty jako nižší lvl. nemůžeš si jen tak koupit nebo běžně najít.

Dobrý pocit je ale, když jsme to hráli s bráchou a potkali duo s podobnou, nebo i lepší výbavou a v přímém fightu jsme je dokázali zabít v rámci pěkné přestřelky, tak ten pocit ze hry je daleko lepší než v nějakém Warzone, ale v tom je alespoň méně cheaterů, Activision se s tím snaží něco dělat a hra se tak nelaguje, jako v tarkově a je vzhledem k vizuálu dobře optimalizovaná. Jinak hraju na EU serverech díky snad nejnižšímu pingu a cheaerů jsem potkal hodně a to pak nasere, když týpek přežije hozený granát vedle něj, nebo leží a střílíš mu na 20m 5x do hlavy sice s helmou, ale víš že by měl chcípnout a on se zvedne a jde dál, nebo když vidíš jak jsou na křižovatce na Customs k dormům 2 hráči a najednou glitchnou během 2 vteřin k mostu, kde je UN truck. Fakt skvělý. :D

A ta AI SCAVŮ je kapitola sama o sobě. Na Shoreline, tě tretí s brokovnicí, ve které mají broky z ostrova u té zrezlé lodě, když ty jsi na skále a aby jsi je vůbec mohl zaměřit a dát jim headu tak potřebuješ pořádnou optiku? Nebo když jsou neomylní střelci a dají ti hlavu, když je supresuješ a do konce jim dáváš zásahy. A co pak Raideři a Rogues, kteří jsou schopni se spamnout za tebou v budově a pak jsi hned mrtvý? Jo alespoň to nejsou cheateři a krysy. :-D Jako ta hra má něco do sebe, může zabavit, ale jinak je silně nevyvážená a technický stav je fakt bída. Musí si to každý vyzkoušet a pak uvidí. Ale třeba v takových 4 hráčích musí být fakt zábava toulat se po mapě a plnit úkoly, kdo má možnost hrát v quadech, tak to musí být fakt zábava.
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D COOLER: Noctua NH-D14, MB: MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI RAM:, 64GB (2X32GB) Kingston Fury Beast Black 6000MHz CL36 GPU: Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, 1. SSD: Kingston A2000, M.2 1TB, 2. SSD: Crucial MX500 1TB, PSU: ASUS TUF GAMING 850W, CASE: CoolerMaster Cosmos II, LCD: LG 27GL850 27" 1440p @ 144 Hz OS: Microsoft Windows 11 Home 64bit MOUSE: Logitech G502 Lightspeed + Logitech G240 mouse pad, KEYBOARD: Logitech G915 Lightspeed TKL GL Tactile
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“