Tablet se stylusem a velkým úložištěm

Sekce věnovaná tabletům.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Maor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2010

Tablet se stylusem a velkým úložištěm

Příspěvek od Maor »

Vybírám tablet s použitelným stylusem.

Sloužit bude hlavně na web, kreslení do pdf a koukání na video a prezentace.
Příležitostně Matlab, Netbeans, Corel, Blender atp. Když zrovna nebude po ruce desktop.
Požadavky jsou
10" a větší
Vyměnitelné úložiště, aby šlo přidat místo... min. pro mne je 256GB (jsem pro ssd, ale jestli bude dávat smysl SD karta, tak ok)
Windows
Přesný stylus
Normální usb, ideálně víc jak 1
Výstup hdmi nebo alternativa.
Cena okolo 10K

Narazil jsem akorát na Surface, ale ty jsou přehnaně drahý.
Dál jsem narazil na Teclast X2/X3 pro. Na X3 se mi líbí 8GB RAM a ještě je to za rozumnou cenu.
Slyšel jsem o Chuwi hi12 stylus, ale to má emmc a neví se, kdy bude dostupný. Cube i9 stylus ještě ani neohlásili.

Jsou ještě nějaký další možnosti?
Maor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2010

Re: Tablet se stylusem a velkým úložištěm

Příspěvek od Maor »

kdyby se o to někdo zajímal, tak Chuwi HI12 s dualbootem má už podporu stylusu. Stylus je Hi Pen a narazil jsem na to jen v obchodech bez anglického překladu.

Případně se nabízí jít ještě do univerzálního stylusu adonit dash nebo jestli existuje nějaká obdoba, ale na stylus od výrobce to asi mít nebude.
Kengram
Nováček
Nováček
Registrován: 16. říj 2017

Re: Tablet se stylusem a velkým úložištěm

Příspěvek od Kengram »

Nechci protestovat, že gadget je dobrý, dokonce i velmi. :-D Ale aby bylo dosaženo marže, dvojnásobku ceny trhů - to je absurdní. Ano, za tuto cenu tuto tabletu nekoupíte! :? :x
Kromě toho existují gadgety, které překračují své vlastnosti, a sotvetstvenno jsou o něco dražší. Ale ne dvakrát dražší, víte? :wink: :roll:
Já sám mám Chuwi H12 a jsem spokojen s výkonem a procesorem. Ale fotoaparát .. Mohl bys to udělat lépe. :lol:
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Tablety“