Stránka 1 z 1

Overclockers.co.uk zlacnili 980ti!!!

Napsal: stř 29. čer 2016, 17:32
od scootie007
Co poviete na tieto ceny? V prepocte na czk to vychadza lepsie ako bazarove kusky :D

Rozmyslam ze si kupim MSI gaming. Co by ste poradili vy? Ten pomer k 1070 je teraz na strane 980ti

https://www.overclockers.co.uk/pc-compo ... gtx-980-ti

Re: Overclockers.co.uk zlacnili 980ti!!!

Napsal: stř 29. čer 2016, 21:24
od Azentar
No ta karta příjde na +- 12 500,-

Re: Overclockers.co.uk zlacnili 980ti!!!

Napsal: stř 29. čer 2016, 21:26
od scootie007
no ved preto pisem ze teraz sa podla mna oplati kupit 980ti ktora ma rovnaky vykon ako 1070 ale o dost lepsiu cenu. Ved v cz a sk sa za 12k predavaju pouzite kusky 980ti

Re: Overclockers.co.uk zlacnili 980ti!!!

Napsal: stř 29. čer 2016, 21:59
od zigo
A ty bydlíš v UK? Co budeš dělat v případě reklamace?

Re: Overclockers.co.uk zlacnili 980ti!!!

Napsal: stř 29. čer 2016, 22:01
od DOC_ZENITH
scootie007 píše:no ved preto pisem ze teraz sa podla mna oplati kupit 980ti ktora ma rovnaky vykon ako 1070 ale o dost lepsiu cenu. Ved v cz a sk sa za 12k predavaju pouzite kusky 980ti
Pozor na to. 980TI je o chlup po malejší (ok po Oc obouch řešení ne ale pak zas žere +100W) neumí H265 akceleraci, má "jen" 6GB Vram, neumí DP 1.3/1.4 ala HDR ready, bude rychleji stárnout v DX12 protože neumí fast content switching atd. Já bych si na to "hele levná 980TI" dával celkem pozor. Tohle je výprodej, GM200 se už nevyrábí a má to své důvody.

Re: Overclockers.co.uk zlacnili 980ti!!!

Napsal: stř 29. čer 2016, 22:03
od zigo
A nemluvě o to že za 11k se dá už sehnat tady se zárukou...

Re: Overclockers.co.uk zlacnili 980ti!!!

Napsal: stř 29. čer 2016, 22:30
od scootie007
Byvam v UK takze kupovat budem tu. DOC hovoris ze radsej priplatit za 1070? Neponahlam sa takze mozem pockat este par tyzdnov na vyvoj cien ale co som si vsimol tak 1080 isli hore o 10% za par dni.... tu v UK myslim (asi koli brexitu)

Re: Overclockers.co.uk zlacnili 980ti!!!

Napsal: pát 1. črc 2016, 14:06
od DOC_ZENITH
Řikam že záleží za kolik. Z UK s problematickou (a na poštovnym drahou) rozhodně ne. Kdyby byla tady nová se zárukou tak alespoň o 1/4 levnější jak 1070, jinak bych stále raději bral 1070.

Re: Overclockers.co.uk zlacnili 980ti!!!

Napsal: pát 1. črc 2016, 16:37
od scootie007
Byvam v uk takze postovne a zaruka nie su problem. Inak mam fullhd g-synch monitor a na 1440p tak skoro neprejdem. Nakrmi mi 980ti alebo1070 moj procak tie karty?

Re: Overclockers.co.uk zlacnili 980ti!!!

Napsal: úte 5. črc 2016, 21:38
od Azentar
Mimochodem, 980TI je na Alze od 13 600,- s 5% slevou za 12 920 Kč a dostaneš poukaz v hodnotě 1 000 Kč na libovolný nákup.

Re: Overclockers.co.uk zlacnili 980ti!!!

Napsal: stř 6. črc 2016, 14:17
od DOC_ZENITH
Ano já jsem taky jednu vzal (ale z důvodů že já potřebuji VGA) kdyby ne tak 1070 je stále výhodnější kup.