Stránka 1 z 1

Herní myš na dlouho

Napsal: stř 6. črc 2016, 21:29
od whatever
Zdravím, nejsem zrovna hardcore gamer, nicméně mi moje hýčkaná razer lachesis pomalu odchází do věčných lovišť a hrát na bezdrátový macovský myši je přece jen trochu mimo, takže bych si chtěl pořídit něco nového. Zkusil jsem koupit v datartu potkana za čtyři stovky a po třech použitích skončil v šuplíku jako nouzové řešení, na lepší se zvyká snadno.

Budget stanovený nemám, samozřejmě bych to rád levně (spíš než kolik stojí jde o to, jestli za ty peníze stojí, krom toho předpokládám že nepůjde o krátkodobou investici). Problémem je, že v nepřeberné nabídce se mi těžko rozhoduje a proto bych velmi ocenil radu zkušenějších a problematiky znalejších. Naprosto zásadní otázkou pro mě je, jestli seženu bezdrát, u nějž bude latence tak přijatelná, že nepoznám rozdíl od klasické drátové myši (používám výhradně notebook a jakkoli je ten magic krám k ničemu a nepohodlný, přítomnost jediného kabelu, coby nabíječky notebooku je super komfortní).

Při hledání na internetu jsem se nadchl pro Razer Mamba 2015 a Logitech G900 Chaos Spectrum. Jejich cenovka je ale hodně vysoko a vůbec nevím, jestli to za to stojí (krom toho radost z kamaráda za takovouhle cenu bude ponížena tím, že by za ty peníze vlastně mohl být pěkný výlet do Vídně na víkend). Hodně se mi líbí Logitech 502 a její cena pod 2k je příjemná, nicméně kabel to dost kazí. Prosím poraďte, mám z toho už trochu bolehlav.

Re: Herní myš na dlouho

Napsal: stř 6. črc 2016, 23:59
od Bez_n1ck
Koukal bych spíše po Logitech G700s a Gigabyte Aivia Uranium. Obojí jsou to skvělé myši bez kompromisů i v bezdrátovém módu. Odpovídá tomu samozřejmě výdrž baterek.

Re: Herní myš na dlouho

Napsal: čtv 7. črc 2016, 05:41
od tmaven
g502 a mouse bungee (na ebay za par korun)... uz to tak mam rok a nemuzu si stezovat. Paradni myska co se tyce nataveni a "vykonu".

Re: Herní myš na dlouho

Napsal: čtv 7. črc 2016, 07:38
od racecar
G700s by som nekupoval.

-nekvalitny plast (vysuchana pod palcami)
-tuhy, hruby kabel
-mala vydrz baterie

G502 ma zase hlucne koliesko ale inac som spokojny.

Nemozem si pomoct, ale mamba vyzera ako plastova svietiaca hracka pre deti. Tu by som nezvazoval ani za 1/2 ceny :D

Re: Herní myš na dlouho

Napsal: čtv 7. črc 2016, 10:40
od whatever
G700s se mi strašně nelíbí, takže ta je pro mě out, ta věc od gigabyte je docela pěkná, ale jak jsem to pochopil, tak k tomu musím mít zapojenou tu obrovskou základnu, takže samotný fakt, že je wireless je tatam... Možná jsem to na začátku nevyjádřil moc srozumitelně - Hodně rád bych si pořídil myš bezdrátovou, abych do portu v notebooku hodil jenom nějakej malej usb konektor a neležely mi všude kabely. Byl jsem si dnes šáhnout na g900 a nic moc, takže ty peníze se mi za ni moc dávat nechce... Nemáte někdo zkušenost s jinýma bezdrátama které nemají nutnost připojení docku?

Edit:
Nějaký věci na správu kabelů nechci, hraju tak nějak kde se mi zrovna chce a ne na jednom vyhrazeném místě, takže přenášet to by byl jen opruz navíc...