Stránka 1 z 1

Remote desktop přes lan nebo WiFi do notebooku nebo telefonu

Napsal: sob 6. srp 2016, 12:04
od ryo2
Zdravím.

Velmi rád bych chtěl zprovoznit hraní her pomoci remote desktop z hlavního pc do notebooku nebo smartphonu a to buď pc -> kabel->WiFi router ->kabel->notebook

Nebo pc-> kabel->notebook

Nebo pc-> kabel->WIFI->smartphone ( tady jsem se neúspěšně snažil pomocí splashtop 2 a kinoni. V obou případech obraz dost lagoval a snímkování bylo velmi malé- přes 5ghz wifi )

Nenašel by se někdo kdo by detailněji poradil jak na to? Popřípadě nějaký odkaz na kvalitní návod? Hledal jsem a zkoušel jsem propojit pc s notebookem,ale zatím neúspěšně. Toto propojování moc nezvládám.

U propojení PC a smartphonu se obávám že není dostatečná rychlost u WiFi, i když na netu jsem viděl pohodové a plynulé hraní přes splashtop - nechápu jak toho docílili.

Jedná se o propojení na operačním systému win7

Za pripadné rady předem dekuji