Titanfall 2

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Titanfall 2

Příspěvek od Alfajk »

a nahodou nejakej tip, jak vypnout DOF a film grain? je to source engine, tak jsem doufal, ze pujde zeditovat nejakej soubor, ale google nic neporadil
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Titanfall 2

Příspěvek od Alfajk »

tak zatim jsem zjistil jen to, ze hra s parametrem +filmgrain 0 to sice vypne, nicmene vzdycky po naloadovani do hry spadne :-D
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Titanfall 2

Příspěvek od Sobo »

Tak to by te mozna mohl zajimat obsah noveho patche, specificky tenhle bod:
  • Added Film Grain Slider
Datum releasu zatim neni zname, full changelog zde: https://forums.titanfall.com/en-us/disc ... ire-update
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
zaxxon
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. zář 2007

Re: Titanfall 2

Příspěvek od zaxxon »

Chtěl bych se zeptat, zda nevíte, jak je Titanfall 2 náročný na CPU. Mám už letité core i5 2500 na 3.3Ghz a při zpuštění mise v multiplayeru se mi chvilku sekal zvuk a pak i často během hraní, při větší zátěži, kdy se to tam hodně mele:-). Zkusil jsem teda vypnout zvuk z desky a pustil jsem ho přes grafiku do hdmi a vypadá to, že to úplně přestalo a je to v poho. Může to být tím, že procesor už prostě nestíhá?? Zkoušel jsem pak během hry skočit do win a mrknout na vytížení procesoru, ale tam to zase vypadalo, že zas tak moc vytížený není. Jinak ram mám 16gb a grafiku 1070ti s 8Gb a hraju to na 4k, ale to na to asi vliv nemám, nevím... dík za názor
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Titanfall 2

Příspěvek od Sobo »

Na CPU to narocne neni, kdyz udajne i AMD FX tam davaji pres 100 FPS. Nicmene 1070Ti na 4K je malo - nema sanci se dostat ani na prumernych 60FPS v tehle hre. https://www.techspot.com/review/1271-ti ... page2.html

K tomu zvuku: Nemas nahoudou nejake virtualni 7.1 sluchatka? Na USB? Zkus zakazat vsechny ostatni zvukova zarizeni a nastavit to na obycejne 2.1 a frekvenci maximalne 48000Hz. Mozna by stalo za pokus vymazat vsechny soubory ve vpk slozce a pak to nechat opravit skrze Origin: C:\Program Files (x86)\Origin Games\Titanfall2\vpk
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
zaxxon
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. zář 2007

Re: Titanfall 2

Příspěvek od zaxxon »

Ahoj, tak nevím, nechal jsem projet comp nějakým prográmkem na optimalizaci disku a čištění registru, bylo vidět že si to tam hrálo právě s těmi soubory ve vpk, ale vymazat jsem to zatím nezkoušel.
Jinak to jsi mě zarazil s tou grafikou, měřil jsem to schválně teď frapsem a běhá mi to ve 4K mezi 55 - 70fps, nejmíň to spadlo během hry asi na 52, ale v průměru to běží pořád mezi 60 - 70fps a to mám skoro všechno na high, nebo max, takže úplně v poho, nezaregistroval jsem nikdy ani žádný cukání. Ten benchmark je z října 2016 a byl asi dělanej ještě se starýma ovladačema, nebo před nějakou aktualizací, teď to každopádně běhá s 1070ti úplně super a na velký 4k televizi je to paráda.
A zvuk už je taky ok:-), dík
JHeadman
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. bře 2007

Re: Titanfall 2

Příspěvek od JHeadman »

Za me tf2 super dal sem si singl kterej mohl bejt delsi.... Graficky v pohodě... Hratelnost mi přišla dobrá hlavne to skakani a titani to ještě oživují to samé vložka ze singularity s vrácením času byla super zpestření...
CPU Ryzen R5 1600 @3.8GHz 1.35V, MB MSI B350 PC MATE, Ram Crucial Ballistix sport 2400@3200 1.36V GPU Zotac GTX 1070 AMP! Extreme 8GB GDDR5 , SSD 120GB OCZ trion , HDD WD750GB, PSU Zalman ZM600LX, custom watercoooled
zaxxon
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. zář 2007

Re: Titanfall 2

Příspěvek od zaxxon »

jj, singl není špatnej, ale tahle hra stojí silně na multiplayeru, ten singl jí spíš jen obohacuje. Já ten singl mám rozehraný už asi rok a nějak nestíhám dohrát. Škoda že není podobných her více. Takhle dobrý akční hry umí dnes už asi jen Vince Zampella se svým týmem, dnes pod Respawn entertainment a dřív pod Infinity ward, když pustili do světa před lety CoD MW, to bylo taky perfektně zpracovaný a nemělo konkurenci. Ten zábavnej akční styl, perfektně odladěná hratelnost, barevnost atd..to mi připomíná starý pecky od Konami a Capcomu:_)
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Titanfall 2

Příspěvek od jakubom »

Oživuju staré téma, na Psku je právě v PS+, nic jsem od toho nečekal, ale takhle dobrý pocit ze střílečky jsem měl naposled u MP BF3 a potom Overwatche (na kterém mám stovky hodin). Tak celkem příjemná změna a doporučju zkusit, dokonce i na tom gamepadu někoho zabiju :-D
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Titanfall 2

Příspěvek od Alfajk »

je to suprova strilecka, i kampan se povedla, nevim, kdy me naposledy dojal robot :-D

netrpelive ocekavam vydani na steamu, na originu je multiplayer mrtvej, zbyly jen hodne naskilleny hraci a cheateri, takze MMR je uplne broken, doufam ze priliv hracu ze steamu to zase nakopne
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Titanfall 2

Příspěvek od zhor »

Hru jsem ted koupil ve vanocnim vyprodeji na Steamu za pouhych 4.79e. Skvela SP kampan, pomerne dlouha a vyzivna s obstojnou AI, klidne bych prirovnal k Doomu, akorat misto pekelnych realii sci-fi, bohuzel vcetne toho stupidniho hopsani. Jeste jsem si neuzil tolik herni zabavy za tak malo penez.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Laura008
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2021

Re: Titanfall 2

Příspěvek od Laura008 »

Jak je to teď s MP? Hraje to ještě někdo?
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Titanfall 2

Příspěvek od Alfajk »

na steamu je to OK, multak se pusti do 5 minut
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Laura008
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2021

Re: Titanfall 2

Příspěvek od Laura008 »

a jde si tam vybrat ze všech módů? Protože jak už to moc lidí nehraje, tak se nabízel jen jeden
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Titanfall 2

Příspěvek od Alfajk »

některé mody se hrajou malo, treba coop hraci proti botum na vysokou obtiznost se zapinaji treba 15 minut, ale pvp je v pohode
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Laura008
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2021

Re: Titanfall 2

Příspěvek od Laura008 »

ono to vypadaá, že se hraje jeden max dva módy, protože těch hráčů je málo
fobos
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006

Re: Titanfall 2

Příspěvek od fobos »

Vie mi niekto poradit ako prejst ku koncu hry cca toho robota lietajuceho ked letite na tej lodi ? Ktorou zbranou ? Ja som takuto frustrujucu cast hry nehral ani nepamatam. Snad len Doom Eternal tiez ku koncu ked taky s kridlami boss tam bol. Rovno som to odinstaloval, neznasam vsetko lietajuce :evil:

Mozno na PC by som to dal ale Xku s tymi klobucikmi to je nad moje sily tie jeho manevre vykryvat :evil: strasne dobra hra to je ale s tou pasazou ma strasne nasrali
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Titanfall 2

Příspěvek od Alfajk »

tak dej easy obtiznost a aim asist na maximum, na kompu jsem si ani nevsiml, ze tam byl boss, nenapadlo by me, ze pri dnesni obtiznosti videoher s tim nekdo muze byt problem :lol:

musis bojovat tim, cim ti to vyhovuje, pro inspiraci ho tady jedna lopata s gamepadem taky nakonec ustrili https://www.youtube.com/watch?v=dhvyzQMl93w
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
fobos
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006

Re: Titanfall 2

Příspěvek od fobos »

Tohto bosa som presiel na easy ale co som sa unadaval :evil:

Ostatok na regular.

Hra bola super. Uz som to presiel cele. SP odporucam :thumbsup:
Laura008
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2021

Re: Titanfall 2

Příspěvek od Laura008 »

Ale šak MP byl taky hodně super, bohuže už to skoro nikdo nehraje :(
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“