Dualshock 4 - PC

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
krpy31
Nováček
Nováček
Registrován: 02. čer 2015
Bydliště: Větrná 1057, 67531 Jemnice

Dualshock 4 - PC

Příspěvek od krpy31 »

Zdravím, mám propojen gamepad dualshock 4 s PC USB kabelem. Zkoušel jsem ho přes program ds4 to Xinput mapper zapojit, aby fungoval tak jak má. Ve hře FIFA 17 demo mi ovšem hra ukazuje 2 gamepady (když kliknu jednou, udělá to vlastně 2x, protože jsou zobrazené 2 gamepady. Možná jsem udělal tu chybu, že jsem gamepad prvně připojil a pak jsem začal pracovat s tím programem. Moje teorie je taková, že bych měl něco smazat v registrech, ale nejsem si jist co. Koukal jsem na netu, ale moc z toho moudrej nejsem. Díky za odpovědi.
Migl
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. bře 2015
Bydliště: City of Pilsen beer

Re: Dualshock 4 - PC

Příspěvek od Migl »

Abych nezakládal nové téma napíšu sem.

Potřebuji poradit jak rozchodit dualshock 4 ve hře Control. Xone joypad fungoval výborně ale přestalo fungovat tlačítko RB. K dualshocku mám dalkovej pc adaptér a např. v Divison 2 funguje skvěle i se správným rozhraním (ve většině her se ukazuje rozhraní xboxove) ale v Controlu ani ťuk.. Pouze klávesnice nebo rozbitý xone ovladač.
Diky za každou radu/postřeh
BQ Silent Base 601w / B450 Tomahawk MAX / Ryzen5 3600 + nzxt X62 / HyperX FuryRGB 32GB DDR4 3466MHz / XPG GAMMIX M2 Pro 1tb /
MSI RTX 2070 super gaming X trio
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“