Nejde pripojit k Wifi

Vše kolem bezdrátových sítí - WiFi, atd.

Moderátor: Don

Odpovědět
gamerBX
Nováček
Nováček
Registrován: 09. pro 2015

Nejde pripojit k Wifi

Příspěvek od gamerBX »

Dobrý večer prajem : ) v utorok bol veľký výpadok internetu a od vtedy mi nejde pripojiť sa na wifi cez mobil a tablet ... skúšal som použit dns aj cez sietové pripojenia od Google ale nepomohlo .. k nastaveniam routru sa nemôžem dostať pretože ak zadám ip routra tam ma hodí sem . na airos https://www.google.sk/search?q=airos&bi ... vrrq0NM%3A na airos ... aké je meno a heslo neviem a k nastaveniam wifi routra sa nemôžem dostať od kedy nám prerábali internet .. Prosím Vás nejaké rady ako spojazdniť wifi ? na pc cez lan kábel mi internet ide normálne dakujem : )


na mobile som skúšal tiež vymazať proxi aj obnovit ale nepomohlo
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Nejde pripojit k Wifi

Příspěvek od Alfajk »

bez pristupu do routeru stejne nic nenastavis, bud si vzpomen na heslo nebo zavolej providerovi, at to opravi, pripadne at ti to heslo rekne
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
gamerBX
Nováček
Nováček
Registrován: 09. pro 2015

Re: Nejde pripojit k Wifi

Příspěvek od gamerBX »

Tak zavolal som providerovi a už to všetko šľape :)
Odpovědět

Zpět na „Bezdrátové sítě“