Cyberpunk 2077

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
skaven321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2014

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od skaven321 »

tak to mi je rpg :roll: dufam ze to opravia. RPG nie je o tom vytvorit jednu spravnu schopnost, ktoru bude hrac do nemoty zneuzivat na zabitie npc. Cyberpunk je zatial trapnost, nie dobra hra.
R7 5800X3D, 32GB DDR4 3200Mhz CL14 G.SKILL FlareX@3600MHz, Sapphire RX 7900 XT GAMING 20GB, ASUS MG279
Woyta
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2004
Bydliště: Hořice

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od Woyta »

Tak secret ending je tak úmyslně navrženej aby nebyl úplně snadný.
Mě to tuhle volbu nenabízí při 90/60/40

System reset je prima na kyberpsychouše. Přebíjení je sakra dlouhé.
Zkrat je prima na nepřátele co jsou blízko u sebe a je možno ho spamovat skoro pořád.
Když to střídám s přehřátím, tak během chvíle vše vyřízeno.

Udělal jsem si radost a koupil si krabičku.
http://www.jenkrabice.cz/product/detail ... punk-2077/
Dvě audio CD s hudbou, mapa pohlednice, nálepky, průvodce.
Naposledy upravil(a) Woyta dne čtv 31. pro 2020, 14:37, celkem upraveno 1 x.
AMD Ryzen 7 3700X, XFX Radeon RX 7900 GRE, Asus TUF Gaming B550, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 256GB SSD Patriot, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 3TB Western Digital, 4TB Western Digital,Creative Sound Blaster Z, Seasonic Focus+ 550W, 34" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)
skaven321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2014

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od skaven321 »

nehovorim, ze ma byt jednoduchy, ale ma byt riesitelny kazdou postavou na vysokom leveli, nie s "jednou" schopnostou. je to zle nadizajnovane
R7 5800X3D, 32GB DDR4 3200Mhz CL14 G.SKILL FlareX@3600MHz, Sapphire RX 7900 XT GAMING 20GB, ASUS MG279
BRUCEF
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. dub 2004
Bydliště: Vysocina- Havlickuv Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od BRUCEF »

Jede někomu ta hra na Win 7 64b stroji? Mám verzi GOG. Po spuštění play ( v gog) nebo spuštění souboru Cyberpunk2077.exe v install adresáři se nic neděje.
Woyta
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2004
Bydliště: Hořice

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od Woyta »

No o jedné vlastnosti to tak úplně není. Spíše to je o tom kam směřuješ perky a upgrady.

Když použiješ na oblečení hromadu pásovců, tak jsi třeba prakticky nezranitelnej. Kyberware druhé srdce? Stačí přežít 2 minuty. Nebo perky a upgrady na sílu kritického poškození.

Z mého průchodu vím, že univerzální postava není úplně nejlepší. Ve finále jsem používal sniperku i jako pušku na střední vzdálenost. :)

BTW Včera jsem si všimnul, že moje sniperka od Panam má asi drobnej bug. Upgrade co má přidat 5 bodů poškození jich pridává skoro 250K. :D
A střelba skrz cokoliv bez nabití.
AMD Ryzen 7 3700X, XFX Radeon RX 7900 GRE, Asus TUF Gaming B550, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 256GB SSD Patriot, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 3TB Western Digital, 4TB Western Digital,Creative Sound Blaster Z, Seasonic Focus+ 550W, 34" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od Delarge »

skaven321 píše:tak to mi je rpg :roll: dufam ze to opravia. RPG nie je o tom vytvorit jednu spravnu schopnost, ktoru bude hrac do nemoty zneuzivat na zabitie npc. Cyberpunk je zatial trapnost, nie dobra hra.
nehovorim, ze ma byt jednoduchy, ale ma byt riesitelny kazdou postavou na vysokom leveli, nie s "jednou" schopnostou. je to zle nadizajnovane
Proboha, bavíme se tady o jednom velice zřídka se objevujícím typu nepřátel a jednom možným způsobu, jak je zneškodnit. I když je na ně značně efektivní, není určitě jedinej možnej a není uplně zadarmo. Která RPG hra podobnýho typu nemá nějaký OP kombinace, který může člověk "zneužívat"? I ten slavnej Witcher 3 měl tak OP buildy, že ta hra byla ke konci k smíchu i na nejtěžší obtížnost a viděl jsem video, kde týpek vysekal celou nilfgaardskou armádu bez jedinýho škrábnutí :-D
Intel Core i7 12700KF + Noctua NH-U12A CB -- Gigabyte Z690 GAMING X DDR4 -- Gainward Phantom RTX 4080 -- G.Skill Ripjaws V 2x16GB@3600CL14 -- WD Black SN850 NVMe 2TB -- Corsair RM750x -- Fractal Design Torrent -- USB DAC EarMen Eagle -- PreSonus Eris 3.5 BT -- Sennheiser HD 560S -- Samsung Odyssey OLED G8 -- Razer BlackWidow V3 Pro + Razer DeathAdder V2 Pro + Xbox Wireless Controller -- WIN 11 Home 23H2
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od TankGeorge »

"RPG" spíchli narychlo asi jako všechno, takže polemizovat o nějakém balancu jednotlivých buildů má fakt smysl. Už první den, když jsem si četl popisky abilit, bylo jasný, že tam jde udělat totálně broken buildy. Stackování Cold Blood s pár modama cyberware z vás udělá nesmrtelný tank, bo armor a rezistence jdou do oblak.

Stejně tak klasika všech RPG na damage - modifikátory crit chance a crit damage, co zdesetinásobí DPS. Aby to nebylo málo, tak modifikátory 3xheadshot damage, 2xdamage from stealth. Power zbraně lze nachargovat třeba na 500%. Jen čekat na video, až někdo udělá crit za miliardu =D

Já mám třeba postavu se 40++ rychlostí pohybu, takže je to jako hrát DOOM Eternal proti obyč zombíkům. Doublejumpem ve sprintu skočím před týpka schovaného na druhém konci tržnice a naperu mu brokovnici do tlamy, zatímco si ani nestihne všimnout, jestli jsem LOS. Jsou tam modifikátory stealthu, zpomalený čas, takže vystřílíte skoro celou místnost, než si vás enemáci vůbec všimnou.
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
stylar
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2014
Bydliště: Bučovice

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od stylar »

Jj, já to hraju jak Mirror Edge, ale s nožíkem, obtížnost jsem měl vysoká, ale musel jsem přepnout na nejvyšší, protože to bylo fakt lehký a po čase by se hodila funkce "zvyšování sil protivníků", aby byli na stejném lvl.
DISPLAY: LG OLED48CX 3840x2160@120Hz 4:4:4 HDR 10bit GPU: MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24GB GDDR6X CPU: AMD Ryzen 7 5800X 3,8GHz@4,7GHz boost CPU COOLER: ARCTIC Liquid Freezer II 420 MB: MSI X470 GAMING PLUS - BIOS 7B79vAM1 - ComboAm4v2PI 1.2.0.A. RAM: Corsair Vengeance RGB RT 64GB (4x16GB) DDR4 3200MHz@CL22 STORAGE: Samsung 970 EVO 1TB@PCIe x4 3.0 (OS), Samsung 980 1TB@PCIe x4 2.0, Crucial MX500 1TB@SATA, Crucial BX500 480GB@SATA, HDD Seagate BarraCuda - 4TB (ST4000DM004) PSU: Corsair RMx Series RM850x (v.2021) - 850W CASE: Corsair iCUE 7000X RGB Black (5x Noctua NF-A14 PWM) KEYBOARD: SilentiumPC Gear GK550 Omnis Kailh Brown RGB MOUSE: Glorious Model D Wireless (+Grip Tape) SPEAKERS: Edifier R1280T (42Watt RMS) OS: Microsoft Windows 11 Pro CZ 64-bit v22H2
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od TankGeorge »

=spoilers OFF=

Tak dohráno na "100%" po pár maratonech v posledních dnech (necelých 120h played). Všechna auta koupená, všechno na minimapě vysbírané, questlog prázdný a telefon vyřízený. Jsou tam asi nějaké skryté questy, protože jsem třeba úplně náhodně někde vypáčil garáž neoznačenou na minimapě a bylo tam auto s questem. Další skrytý quest jsem aktivoval interakcí s plakátem. Hodně questů odstartujete tím, že někomu zavoláte - viz questlog.

Chtěl bych tu bez spoilerů nějak shrnout pouze příběhový aspekt a moc neodbočovat k designu, technickým věcem a nějakému "recenzování", protože to by byla kronika na 10hodin x) Mám rád hlavně "RP" aspekt u těchto her a tu možnost si skrze alterego prožít nějaký zajímavý příběh - taky si rád čtu a jsem duchem děsný nerd, ale shhh x)

Nejvíc mě oslovila možnost role za kariéristického CORPO zmrda =) I když mě během hraní spíše seděla charakteristika nomádů, tak jsem se té prvně zvolené corpo role držel až do konce. Ačkoliv mě celou dobu scénář spíš sral a zklamal, tak se to ve finále přelilo v lehce pozitivní dojem. Zásada dobrého příběhu je mít super finále a tohle se celkem povedlo.
Teda pro pořádek, sobecký survival corpo konec je brutálně depresivní a scénáristi fakt předvedli talent a koule. Za mě je epilog top zážitek ze hry. Stylovější Silvestr a finále "fuckingtwentytwenty" jsem si nemohl přát x)

Zbytek příběhu (95%+) je prostě nefungující nepovedený maglajs. Chaos a nekonzistence designu celé hry se promítá i do scénáře. Hra vůbec neví, co chce být. Příběh je zákonitě vždy lepší, když se píše na specifickou postavu a zde je evidentně příběh psaný na STREETKID. Autoři ale vůbec nejdou do hloubky hlavní postavy. Třeba taková rodina a původ V, kde by mohla hra bodovat, se defacto vůbec neřeší.

Z druhé strany, Corpo a Nomad role vůbec nefungují, protože se to v 99% vystupování postavy vůbec neprojevuje. Corpo V mluví street gangsta slangem... asi jako byste si v GTA SA vybrali, že CJ bude asiatka, ale celá hra je pořád stejná gangsta. Celkově mi přišlo xblití, jak tam každý mluví tím slangem a všechno je GIG a FLATLINED... pomalu jsem čekal, že i manželka kandidáta na starostu mi řekne, že má pro mě GIG na FLATLINED někoho. Fuck off try hard game.
Když corpo hned na začátku hry fňuká jak malá holka, že přišel o práci, za chvíli vzlyká že umírá, a později se rozplývá nad rodinným posezením s dětmi, tak si kvůli nekonzistentnosti k postavě vůbec nevytvoříte vztah.

Origins jsou tedy úplně pointless a streetkid rámec je děsně povrchní. To samé se dá říct i o těch semtam opěvovaných "vedlejšácích". Za prvé, vedlejšáků je minimum a 90%+ "obsahu" tvoří "tady máš modrou ikonku s batohem kterej vylootuj zatímco na tebe do telefonu mluví NCPD dispečer" anebo "tady máš žlutou ikonku kde musíš něco ukrást nebo někoho zabít a přitom můžeš ale nemusíš vystřílet barák zatímco na tebe do telefonu mluví random píčus kterýho jsi nikdy nepotkal".

Ty slavné vedlejšáky jsou víceméně kratičké questchainy s nějakou postavou. Něco je komedie, něco je drama, něco je meme IT vtip a rozptyl dramaturgie je totální schizofrenie. Takže hodinu řešíte temný detektivní případ, ze kterého jde husí kůže a hned na to seberete mluvící pistoli. Nemá to vůbec vkus, směr a nějaký rámec, jaký měl TW3. Ačkoliv TW3 oplýval stejnou pestrostí, pořád si zachovával tón.

Je úplně vidět, jak je celá hra včetně storytellingu poslepovaná bez jakékoliv vize. Sorry jako, ale ani ten "příběh" v CP není dobrý i na poměry videoher. Je teda hra vůbec zábavná? Docela jo. Každopádně se k ní vrátím až za hodně dlouho, až bude GOTY, mody na clean UI, až bude něco na FOV při jízdě autem atd atd. Mohl bych napsat 50xtolik o všem možném, ale CP77 zdar, middlefinger up.

Ze všeho nejvíc bych tuhle hru přirovnal k... TADÁ... DAIKATANA, jako vyšitá. CDPR si ze všech udělal děvky brutálním marketingem a vydal hru, která je pod hromadou problémů jen trochu dobrá.
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od zhor »

Ono udelat realisticky pusobici pribehovou hru z budoucnosti neni jednoduchy, protoze tam jeste nikdo 'nebyl' a tudiz ma kazdej jinou predstavu a nakonec je z toho maglajs. Proto mam radeji hry ze soucasnosti (resp. alternativni soucasnosti) kde se autori muzou lip trefit do reality a hra pusobi uveritelneji.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od Still.Lord »

Nebo prostě lidem chybí imerze.. Jako vcítit se do hry a "domyslet" si tu budoucnost, jaké by to asi bylo :)
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od Delarge »

Jako vydržet u trochu dobrý hry 120 hodin, to je slušnej počin :-D A podle toho, jak kriticky tu cokoliv od TankGeorge vyznívá, tak by to v recenzi nemohlo být víc než 4,5/10.
Intel Core i7 12700KF + Noctua NH-U12A CB -- Gigabyte Z690 GAMING X DDR4 -- Gainward Phantom RTX 4080 -- G.Skill Ripjaws V 2x16GB@3600CL14 -- WD Black SN850 NVMe 2TB -- Corsair RM750x -- Fractal Design Torrent -- USB DAC EarMen Eagle -- PreSonus Eris 3.5 BT -- Sennheiser HD 560S -- Samsung Odyssey OLED G8 -- Razer BlackWidow V3 Pro + Razer DeathAdder V2 Pro + Xbox Wireless Controller -- WIN 11 Home 23H2
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od Still.Lord »

Já to radši ani nekomentoval.... :lol:
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od TankGeorge »

Nějaký hodnocení a recenze fakovat, to ať si každý přebere po svém. Jsou tam (minimálně, ale přesto jsou) 10/10 momenty, ale většinou takt těch 5/10. I těch 120h něco vypovídá o hře... třeba že combat není nuda a jde to hrát hodně stylama. Nebo taky že je konec roku, 2týdny dovolená, lockdown a kdoví, kdy bude další dovolená na takouvouhle big story hru :P

Nic realistickýho domýšlet nemuseli. Mají rozsáhlou knižní předlohu s jasně definovaným retro-scifi světem. Stačilo tam dopsat dobrý příběh s dobrýma postavama a okořenit to RPG větvením. Zaklínač má více větvení a variací charakteru, přestože je striktně omezen na mantinely Geralta. Fuck it, blbý Mass Effekt a jeho paragon/renegade systém je lepší, než tahle slabá polívka s V a opět paradoxně, Mass Effect má striktní mantinely v postavě Sheparda.

V nefunguje jednak jako postava striktně daná nějakým předepsaným charakterem a nafunguje ani jako variabilní postava, kde si hráč vybere styl charakteru, protože hra žádný styly nemá. Vedlejší postavy jsou OK, protože jsou striktně dané, dobře napsané a uvěřitelné.

Imerze je otázka fantazie, ale ta fantazie musí mít nějaká pravidla a logiku, jinak se rozplyne. Hlavní postava prostě nemá charakter a hra ani neumožňuje hráči nějaký charakter vytvářet. To ani nebrousím do vod, že hra je tak rozbitá, kdy se kolikrát divím, jestli se něco má stát tak, jak se stalo, nebo je to bug :/

ED: Když se začne sčítat, co všechno je ve hře rozbité, blbé, nedodělané. Co všechno byl nalháno, klamáno a přeháněno v marketingu, tak to jsou stovky a stovky poznámek...

např tenhle trailer https://www.youtube.com/watch?v=6a8f1TbYb2w

WHAT THE ACTUAL FUCK? Však žaloby už se na ně sypou. Hru jsem koupil za 60€, nelituji ani 60€ ani 120h, ale toho promrdanýho potenciálu, dobrých příběhových her je málo
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od Frostys »

TankGeorge: Mám odehráno asi 15h (z toho hodně proafkováno v menu, uložil jsem to k ledu, čekám na nějaký zázrak ve formě patche), ale i po těch pár hodinách mám ze hry podobný pocit, prostě je to nekonzistenní, neimerzivní, prostě... nedodělané a nedomyšlené.
Jestli někdo hejtí Witchera, ale miluje CP, tak to mi hlava nebere... CP failuje úplně ve všem.
zhor píše:Ono udelat realisticky pusobici pribehovou hru z budoucnosti...
Nikdo nechce realisticky působící příběhovou hru z budoucnosti. Ta hra nemusí být vůbec realistická (ostatně ona není vůbec realisticka, ale to je úplně fuk). TankGeorge to napsal úplně přesně, ta hra je prostě sračka a jediné, co je na ní zajímavého je to, že je ve stylu "cyberpunk" a že ji dělali CD Projekt.
... Jo, combat není úplně nejhorší, ale pořád je co ladit.
Nebo prostě lidem chybí imerze.. Jako vcítit se do hry a "domyslet" si tu budoucnost, jaké by to asi bylo
Co to znamená, že lidem chybí imerze? To se jako musím zákonitě vžít do každé sračky? Jak může fungovat nějaká imerze, když město je jen nefungující kulisa? Když na každém kroku na mě vyskakujou nějaké grafické bugy? Když postavy nejsou konzistentní? Když nezáleží na tom, jakou cestu si zezačátku zvolíš? Když se nemůžu do své postavy vžít, protože o ní nic nevím?
Proč jsem kurva nemohl dostat 10h úvod za nomáda, kde bych dělal nomádské questy a potom bych se teprve dostal do města? To by byla kurva imerze. A ne sakra, že všechno zajímavé proběhne v "trailer" in-game videu na začátku hry.
Do hajzlu, však i ten Jackie mi byl totálně ukradenej.

Zlatej No Man's Sky. Ten byl sice dokurvenej stejně, ale tam si na tu imerzi šlo aspoň hrát.


edit: Samozřejmě, jestli zrovna VÁS tahle hra baví a nic z toho, co TankGeorge popisuje, jste nepocítili, tak vám závidím a přeju vám to. Hru si užijte. Mi se z ní chce momentálně spíše zvracet.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od Still.Lord »

Na hru jsem se těšil fakt hodně, taky jsem zklamaný z výsledku, ale urovna postavy a "příběh" mě u toho drží přes 100 hodin :)
Město je sice krásné, ale je to jek kulisa, to stejně ovládání a AI vozidel a chodců... o policajtech nemluvě.
Z failu na začátku Zaklínače 3 se nepoučily no..
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od Paul »

Já v tom mám 150 hodin a mám to naopak, až na ten občasnej open world jank jsem nadšen. V tom pro mě hlavním, atmosféra, sense of place, scénář postav a dialogů, questy a i samotnej gameplay (gun feel a stealth) je to paráda. Taky mi to za 150 hodin spadlo jen jednou (a po snížení overclocku už pak ne), jede to na stabilních 60fps a vypadá skvěle.

V podstatě bych vytkl jen

- absence detailní simulace open world AI (což mě tolik nesere, Bloodlines to taky nemaj a tahle hra je v podstatě Bloodlines: Open World)

- jo, začátek (min. za nomáda) byl příliš zkratkovitej

- open world jank (občas levitující předměty či NPC, pomalu se loadující textury billboardů atd)

- absence větší customizace (bytu, aut, účesu a vousů), plus je škoda že instalace cyberware má cool animaci jen poprvé u Viktora

- ošklivý screenspace zpracování vody s vypnutým RT
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
djstudio
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od djstudio »

Taky za mně je to perfektní hra nejsem zhýčkanej a pořád to ještě hraji něco kolem 105hodin mám odehráno teď. Kladně hodnotím perky kam je narvat je někdy těžký se rozhodnou prej nejsou tak důležitý ale to bych netvrdil. Hra má chyby ale já to tak do detailu neberu. A čekat až tu hru opraví to je celkem zoufalí zase tak špatný to není.
MB: ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING Bios 2214 CPU: AMD RYZEN 9 7900X + NZXT Kraken X52 240mm GPU: ASRock AMD Radeon RX 7900 XTX Phantom Gaming 24GB OC RAM: 2x16GB - 32GB G.SKILL Trident Z5 NEO DDR5 6000MHz CL30 SSD SYSTEM: SAMSUNG 990 PRO Gen 4 NVMe 2TB SSD DATA A TESTY: KINGSTON RENEGADE, GIGABYTE AORUS Gen 4 NVMe SSD 1TB ZDROJ: FRACTAL DESIGN ION+ 860W PLATINUM Modular CASE: CORSAIR 7000D AIRFLOW Black Bigtower MONITOR: MSI 28" OPTIX IPS FreeSync 4ms - 4K NET: VODAFONE Kabel 500 Mb/s - 30Mb/s SYSTEM: Windows 11 PRO 64BIT Build 23H2 FOTO PC: https://cz.pcpartpicker.com/b/pdvfrH
Woyta
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2004
Bydliště: Hořice

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od Woyta »

Taky si říkám, že vydržet 120h u hry kde je všechno špatně a nudí tě je zajímavej počin. Přiznej se . Ono tě to baví ale nechceš jít proti proudu nadávajících. :D

Teď si dodělávám vedlejšáky a NCPD úkoly mě moc nebaví. Vetšinou to je jen dojdi na místo, zlikviduj pachatele, zachraň rukojmí, přečti si střep proč se to tak stalo. Víc variability by těmhle úkolům prospělo. Někdo by třeba mohl začít utíkat nebo se snažit ujet.

Základ je prima ale je vidět spousta věcí co není dodělaná a nebo zcela chybí. Třeba klakson a sirény. AI zcela ignoruje.
AMD Ryzen 7 3700X, XFX Radeon RX 7900 GRE, Asus TUF Gaming B550, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 256GB SSD Patriot, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 3TB Western Digital, 4TB Western Digital,Creative Sound Blaster Z, Seasonic Focus+ 550W, 34" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)
yuri.cs
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. led 2007
Bydliště: hl.m. piva
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyberpunk 2077

Příspěvek od yuri.cs »

Jen pro pripomenuti, ta hra byla od 2012 do posledniho okamziku marketovana ultimatne komplexni next-gen zazitek.

TL;DR
Ne, neni to ten slibovany ultimatni next-gen shit. Je to Borderlands ve meste, ktere je hezke a hlavne neobvykle nastylovane. Futu open-wordu moc neni, proto je to fakt pritazlive a clovek tam tech 100h stravi. Podobne jako s WW2 MoH a CoD bylo cool, ale pak... Takze cekam na vlnu Assasin's Creed: 2078 a FarCry: Punk.

----

Vynecham bugy, absenci NPC AI, absenci policejniho systemu, absenci miniher (GTA/RDR veci z oficialniho promo (!) jako bary, diskoteky, hrani na kytaru, jidlo, zavody), atd. Takze jen ty veci slibovane od zacatku, jak proklamovano: mnohem komplexnejsi a propracovenejsi mechaniky nez Witcher.

Hlavni super vec mela byt nelinearni vetvici se "storm questu", kdy ho ovlivnovaly jak volby pri tvorbe postavy, rozhodnuti ve questech a postoj k frakcim. To znelo jako fakt cool RPG zazitek - lepsi Fallout?

Frakce mely mit system duvery/neduvery aka reputace - nemely to byt jen NPC v jinak barevnem oblecku. To same good/bad system - nic nenutilo do hrozne tuny questu pro fizly nebo zase pro gangy. Jako wtf, proc tolik hypovali tu skvelou ruznorodost frakci a jejich interakce...

Propracovanejsi questy - volby mely mit dopad na dalsi questy, pokrocilejsi hackovani, pouzitelny braindance, non-lethal dopady, ovladani roboti, znicitelne prostredi, ocni implantaty, nutnost vyporadat se s pisecnou bouri nebo kyselinovym destem, atd.

Mesto melo byt nehomogenni - brutalni slumy bez provozu a policajtu, kde po tobe jdou na potkani vs korpo luxusni gated-communities branene zkorumpovanym NCPD... Ne, je to klasika - jen jinak naskinovane domy.

Marketing smeroval hru na schema vypracovani se z nuly na vladce NC - nakup vybavy, expeni, tuneni aut, baraky, devky, chlast a diskoteka. To vse slibuje napr. dva mesice stary (!) trailer se strelbou z jedouciho auta na pronasledujici policejni drony... Misto toho resite, jak... ehm
It will be amazing in case after 10GHz we will see 20GHz, 30GHz and so on, just like we witnessed the thorny way from 10MHz to 33MHz in the eighties. -xbitlabs.com
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“