Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od HEAD »

Potreboval bych replay z aktualni verze hry.Nakou narocnou mapu.Nema nekdo neco?
Replay by meli byt tady:
C:\Users\"your user"\AppData\Local\TslGame\Saved\Demos
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od RiCK »

Mrtěkrát restartovanej lobby, restartovaná hra, nic. Jebu na to, jenom mi to místo zaberá na disku.
Obrázek
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od RiCK »

Po 3/4 roku alebo jak dlho som to nehral prvá hra a hľa, čikn dinr :mrgreen:
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od python.p »

Gratuluji! Hned se mi bude lépe spát, když to vím. :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
slaava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Praha 11 - Chodov / Praha 4 - Braník :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od slaava »

Mne se spis libi, jak po trech tydnech mezi jeho prispevky napise, ze to nehral 3/4 roku :roll:
amd 5800x3d, gigabyte x570 aorus pro, gainward rtx 4090 phantom gs, g.skill 64gb 3600mhz ddr4, corsair mp510 1gb, corsair rm750x, fractal design define 7 compact, win11pro 64bit, samsung odyssey oled g8.
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od RiCK »

Nekazte mi radosť z čikn dinru :mrgreen: A 3/4 roku som to verabože nehral, pposlední pokus (viz. můj předchozí post) zústal při matchmakingu :roll:
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
TimTaylor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. pro 2006
Bydliště: východní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od TimTaylor »

hraje to ještě někdo? Novej patch a nová mapa se sopkou....?
CPU: Core i7 4790K@4,5GHz + chladič Cooler Master Hyper 212EVO, 24GB RAM (DDRIII Kingston HyperX Beast Series), deska GIGABYTE Z97-D3H, grafika Nvidia GeForce ASUS 2070S, SSD Samsung 970 EVO 1TB + 4TB WD 7200 ot, zvukovka Sound Blaster Z, myš Logitech G903 + klávesnice Logitech G910, repráky 2+1 Logitech Z-537, sluchátka Logitech G230, case ZALMAN Z11 Plus + zdroj Seasonic Focus 650W modular,
monitor ASUS ROG SWIFT PG279Q 144Hz, systém Win 10 Pro,
Ulas
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. črc 2008

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Ulas »

Hraju nějak tak pravidelně a včera jsem zkusil novou mapu. Vypadá to, že je bez botů, dobrej loot a celkem těžký.
Case: SilentiumPC Gladius M35, Základní deska:Gigabyte GA-P67A-D3-B3, Procesor: I5-2500K 4,5Ghz., Chladič: SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2, Grafická karta:Radeon™ RX 480 G1 Gaming 8G , RAM: 4x Corsair Vengeance 4 GB DDR3-1333 DDR3, SSD:ADATA Ultimate SU800-256GB
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Broxik »

To uz je tam tak malo hracu ze to tam nahrazuji boty? Ptam se bo uvazuju ze bych s kamosem zas sem tam dal, ale proti botum hrat nechci.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Frostys »

Boti tam prý už jsou docela dlouho mám pocit. Imho ta hra beztak brzo umře celá.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Ulas
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. črc 2008

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Ulas »

Boti tam jsou. Na nové mapě ne a předtím to bylo rozdělené na normální hru a ranked hru, kde v rankedu boti nebyly. Ale po tom update nevím, jestli to je rozdělené stále. Mě hra stále baví a ve squadu s kámošema je to zábava, sám to nehraju. A kromě FIFY/PROEVA a strongholdu :D nic jiného nehraju.
Case: SilentiumPC Gladius M35, Základní deska:Gigabyte GA-P67A-D3-B3, Procesor: I5-2500K 4,5Ghz., Chladič: SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2, Grafická karta:Radeon™ RX 480 G1 Gaming 8G , RAM: 4x Corsair Vengeance 4 GB DDR3-1333 DDR3, SSD:ADATA Ultimate SU800-256GB
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od python.p »

Boti tam jsou tak půl roku. Herní mechanika se mi líbí. Nemusíš mít vystřílený a vyladěný kvéry, každej začíná se stejně holou prdelí.

Ale když jsem to zapl po X měsicích WarZone, tak jsem si přišel jak v medu... strašně pomalé a takové nezáživné. A že jsem u toho přopařil X desítek, možná i stovek hodin. Ale ne, zpět už to nejde.

PS: Bavíme se o případu kdy tam mám stabilně 120FPS....
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
_vuLva_
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. bře 2017

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od _vuLva_ »

PUBG jsem měl fakt rád, mám tam nahráno přes 2k hodin, ale už nás s kámošema přestalo bavit jak tu hru pořád dojeb*vali, tak jsme to přestali hrát. Já skončil u Tarkovu. :D Zbytek Warzone a Valorant.

Včera jsem to z prdele zapnul a netrefil jsem ani vrata. :D
Fractal Design Define R6 TG - AMD Ryzen 9 7950X3D - Gigabyte X670E AORUS MASTER - 64GB Kingston Fury Beast DDR5 6000Mhz CL30 - Gigabyte RTX 4090 24GB Gaming OC - Kingston KC3000 1TB - ADATA SX8200 PRO 2TB - Seasonic Vertex GX-1200 - 32" MSI MPG 321URX @ 240Hz (QD-OLED) - 24" AOC Q24P2Q @ 75Hz
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od python.p »

Tarkov dobrý, ale to bych u toho musel sefět každej den aspoň 2h možná spíš 3h abych to dostal do ruky a naučil se to pořádně. To není na takový to běžný zabíjení aka čištění hlavy jako WarZone. :)

Ta mechanika je prostě jiná. Není to taky arkáda jak WarZone. Dobře WarZone není úplně arkáda, ale simulace jako Tarkov rozhodně ne.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
_vuLva_
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. bře 2017

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od _vuLva_ »

Jak říkáš. Na Tarkov potřebuješ čas. Hodně času. A hlavně trpělivost a nervy. :D Jak se to naučíš a vyděláš money, tak je to fajn. :) Ale na takový to oddychový hraní to moc není no.
Fractal Design Define R6 TG - AMD Ryzen 9 7950X3D - Gigabyte X670E AORUS MASTER - 64GB Kingston Fury Beast DDR5 6000Mhz CL30 - Gigabyte RTX 4090 24GB Gaming OC - Kingston KC3000 1TB - ADATA SX8200 PRO 2TB - Seasonic Vertex GX-1200 - 32" MSI MPG 321URX @ 240Hz (QD-OLED) - 24" AOC Q24P2Q @ 75Hz
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od ŠakaL »

Ja se k tomuhle dostal teprve par dni zpet a musim rict ze me to bavi dost.Ze zacatku sem byl uplne marnej nez sem to trochu nastavil a dostal do ruky ..no jeste to chvili potrva :). Uz sem se dostal v solu na 1v1 ,byl krasne nahitovanej a totalne sem to zfailil :lol: Me u tehle her vzdycky odrazuje absence nejakyho HC rezimu kde clovek nemusi sypat do panaka 30 naboju aby ho slozil ale asi si tady zvyknu. Klidne bych s nekym zahral a neco se priucil jestli jste uz vsichni nevodpadli,steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198016191221/
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od ŠakaL »

Rikal sem si ze grafika trochu pokulhava pak sem si vsimnul ze je tam render scale posuvnik defaultne na 70 dal sem max a je to parada navic jako kdyby si to tim sedlo a jede to jak po masle uz sem se do toho i dostal a řežu je parchanty :-D
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od HEAD »

Narazil jsi na cheatery?Kolik to hraje lidi?
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od python.p »

No minimálně jeden, vlastně dva, Broxík říkal, že hraje taky. :D
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od ŠakaL »

HEAD píše:Narazil jsi na cheatery?Kolik to hraje lidi?
Za nejakejch 40h sem narazil minimalne na jednoho z*** co mel aimbota,bohuzel.. kolik hraje lidi nevim, hraju hlavne solo - casto se mi stavalo ze se nekdo v tymu odpoji.Ve hre sem hned do minuty do dvou a je to plny.Vcera sem mel takovej divnej pocit kua jestli nehraju nahodou proti botům :) vim ze takle ty vysadky predtim nevypadali,vsichni jako by otvirali padak nejak brzo a leteli stejnym smerem ve stejny vysce tak doufam ze se pletu.Co sem koukal na nicky co sem pokosil tak to na boty nevypadalo.
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“