Hunt Showdown - od Crytek

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od blaho »

blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od blaho »

Gameplay ukážka z Crytek titulu Hunt: Showdown
http://www.sector.sk/novinka/141680/gam ... owdown.htm
Nerdis
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2011

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od Nerdis »

Předvčerem mi přišel klíč, dnes jsem až na to přišel.
Po zapnutí mě hned překvapilo, že hra má zajímavej systém - bez grafického nastavení. Prve jsem si myslel, že se svou gtx 960 2GB to bude prezentace na téma bažiny, ale opak byl pravdou.
Ten systém si automaticky nastavuje grafiku při hraní. Takže "v jednu chvíli vypadaj stromy a textury nedorenderovaně a v jinou chvíli vypadaj dobře." Každopádně s r7 1700 a gtx 960 mi to jelo celou dobu 40-60fps.
Co jsem viděl u nejsledovanějších streamerů, tak jim to jede na hezčí grafiku, ale pořád 40-60 fps a mně se to nestalo, ale měli občas dropy do 3 fps.
Je to hodně hodně early (doufám pevně), hra má zajímavej koncept, ale potřebuje toho ještě strašně moc dodělat. V tuto chvíli tam jsou 2 bounty, obě rozdělené na den a noc, takže "4".
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od Frostys »

Já koukal pár minut na streamy a ta grafika mi přišla docela hnusná. Ale možná jsem měl prostě po traileru větší očekávání.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
ondra91
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2013
Bydliště: Litoměřice

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od ondra91 »

Škoda, že z toho není only singl ... to prostředí je podle mě zajímavé ... a udělat nějakou dobrodružnou hororovku by bylo myslím fajn. Takhle fakt zájem nemám :)
rosta
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2017
Bydliště: Ustí nad Orlicí

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od rosta »

hraju to treti den a je to hodne zabavne, pres den .. kdyz se jde v noci tak je to k posrani :D .. nechce nekdo zahrat ?? jelikoz me bavi L4D tak tohle je pro me jasna koupe.
Neví nekdo v kolika tymech po 2 lidech se hraje na jedne mape ? Ke konci jdu jako posranej a on tam treba uz nikdo neni ...
CPU: Intel core i9 13900K MB: Asus z790 hero RAM: G.Skill 32gb ddr5 @7800mhz cl36 HDD: 2TB Seagate SSD: Corsair Force Series MP510 960GB, Samsung 960 PRO 1TB GPU: TUF 4090 PSU: Corsair HX1200i ostatní: NZXT internal usb hub, aquaero 6, BT 4.0 nano usb tp-link ub400 Vodní chlazení: dva okruhy, dvě pumpy, 5 chladičů a spousta trubek Monitor: Samsung Odyssey G9
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od stoRmjE »

Já jsem dal pár her, zatim jen ty noční, tam se mi strašně libí grafika, textury asi nejsou uplně ostry, ale celkove to vypada moc pekně, ale nasralo mě, že jsme si vybral solo a na konci me zabili 2 hráči kteří teamovali, což nevim jestli se může..
Nerdis
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2011

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od Nerdis »

Jedna mapa má myslím vždy 10 lidí. Takže duo by bylo 5x2?

Tak je ve hře push to talk, takže jako klidně si dokážu teamování představit, kor když tam je excavation point a vyhrát může "teoreticky každej".
Nerdis
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2011

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od Nerdis »

Dal jsem pár dalších her a taky mě to začíná dosti chytat.
Jednu hru jsem lovil spíš lovce a bavilo mě to o dost víc, protože si nedávali pozor a já je sejmul těsně před koncem a pak jsem akorát vzal bounty a odevzdal.

Mimochodem kdyby jste někdo měl zájem si zahrát, tak bych tu měl klíč navíc (aktivuje se na steamu).
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od Shaquille »

pokud bych mohl poprosim o klic do SZ, byl bych moc rad.
Diky
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od stoRmjE »

Jak vám dlouho načítá mapa, u mě se z toho stal Loading simulator
Nerdis
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2011

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od Nerdis »

Mám na ssd a načítá to chvilku (kolem půl minuty max) ale čeká se i na ostatní, takže když je to dýl, tak to svádím na jejich "wooden pc".

Ale to je tehdy, když neběží nic moc jiného na pozadí. Pokud jo, tak to je na dlouho.

Ale přijde mi, že mi to běží graficky líp při stejných fps, něco optimalizovali, ale nečekal jsem, že už nebude téměř žádný delší dorenderování scény jak jsem psal vejš.
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od stoRmjE »

hraje to někdo v coopu? ja když chci někoho pozvat, tak to hodí chybu nějakej cloud a když mě pozve kámoš, tak mě to po sekunde kickne z party
Jack3Lic
Nováček
Nováček
Registrován: 15. úno 2018

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od Jack3Lic »

Zdravím. Mám takový problém při zpuštění mi hra začne načítat a v tu chvíli se mi restartuje počítač. Neví někdo co by s tím mohlo být? Po případě stalo se někumu něco podobného a něják to vyřešil? předem Díky
Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od Sir_-_Death »

Musim rict, ze prostredi se mi moc libi. Hratelne je to docela zajimave "pomala" hra. Z BF1 jsem zvyklejsi na rychlejsi pohyb, ale nevadi mi to.
Herní PC: i7 9700k + Lian-li Galahad 360; MSI Meg Z390 Ace; Corsair Vengeance RGB Pro SL White 4x8GB 3200 MHz; MSI GeForce RTX 3080 Gaming Z Trio; SSD: Crucial MX500 - 250GB + Kingston A1000 240GB NVMe; HDD: WD Blue - 1TB; Corsair RM850X White 850W, NZXT H7 Flow Black&White
R0cky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. črc 2005
Bydliště: Praha

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od R0cky »

Dostal jsem klíč do closed-alpha a nakonec koupil i za 30 éček early access.

Dobrej video tutoriál se základními mechanismy hry: https://www.youtube.com/watch?v=Ocb3yTS7KkA

Zatím je k dispozici jedna mapa s více možnostmi (1/2 bossové, den/noc).
Můžete hrát solo nebo v týmu ve ve dvojici. (max. na mapě by mělo být 10 lidí)
Hrajete za huntera, kterýho koupíte a při smrti o něj na dobro příjdete. (dražší hunter -> lepší vybavení, víc života apod.)

Ze začátku jsem to jel docela rush styl -> nevyplácí se :-D, ale když člověk 2-3x přežije a trošku vylepší "huntera", tak už si rozmyslí jestli půjde na bosse nebo mu bude stačit jen pár zabitých zombáků. Lepší určitě hrát s někým ve dvojici a v noci kvůli lepší atmosféře. Celkově spíš pro hráče který prochází s opatrností a v tichosti, než nějaký rambo styl. Projdete kolem vran ty při odletu udělaj bordel a podobně "prozrazující" situace.

Jednou jsem v solo hře "zakempil" v křoví asi na 15 minut před budovou s bossem a jen koukal na příchozí. Napřed se tam vystříleli navzájem 4 týpci, s pomocí zombáků nikdo nepřežil :-D. Pak dorazil tým který si podala jedna větší zombie. Nakonec přes "moje" křoví chtěj projít jeden hunter, toho jsme zastřelil, prozradil se a do půl minuty mě někdo sundal :)

Nějaký screeny:
http://imgbox.com/ggLo0Zjt
http://imgbox.com/s4kchnS6
http://imgbox.com/afCdr5JJ
http://imgbox.com/cHxrofhZ
http://imgbox.com/bsk8pQAm
http://imgbox.com/S0IDNUlp
Sheppix
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. dub 2006
Bydliště: Beroun, Praha

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od Sheppix »

Je tam i možnost luku? :-D
iOioo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2011
Kontaktovat uživatele:

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od iOioo »

Zatiaľ nie, ale plánujú to pravdepodobne v budúcnosti https://www.huntshowdown.com/roadmap
Ďalší patch by mal byť optimalizačný, tak som celkom zvedavý, inak hra veľmi chytľavá, keď sa človek do toho dostane :D
Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BENQ XL2411P | ROCCAT® Kave XTD 5.1 + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Stike Pro mx red
-IRONHIDE-
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. lis 2012
Bydliště: Valhalla

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od -IRONHIDE- »

po dluhe dobe zajimava hra prakticky nehraju nic inaciho snad to dotahnu do konca

tu optimalizacu to chce
Intel Core i7-4770K, CRUCIAL Ballistix Tactical (4x4GB) DDR3 1600 LP, SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 580 Special Edition METAL BLUE, GIGABYTE GA-Z97X-Gaming 3 - Intel Z97, SEASONIC S12II-620W 80PLUS BRONZE RETAIL, Noctua NH-D14, LG Flatron W2343T-PF 23"Piano Black, GIGABYTE Aivia KRYPTON
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Hunt Showdown - od Crytek

Příspěvek od stoRmjE »

R0cky píše:Můžete hrát solo nebo v týmu ve ve dvojici. (max. na mapě by mělo být 10 lidí)
No jestli něco nezměnili, tak když si vybereš solo, tak nehraješ jen proti solistům, ale i proti duům, pouze ty sis potvrdil solo :)

Ja jsem hrál taky chvili closed alphu, ale to nastaveni sola mě tam vadilo, defakto si musel kempit, jinak tam prišla dvojice a při přebijení tě sejmula u bose, nebo z toho byl loading simulator a nebo nešli servery a to jsem se na tu hru těšil, bohužel to nehraje tolik lidí..
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“