winsxs

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 7.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
petr84
Nováček
Nováček
Registrován: 14. črc 2017

winsxs

Příspěvek od petr84 »

Zdravím, mám takový problém složka winsxs ve windowsech mi zabírá přes 80giga místa na disku. Potřeboval bych poradit jestli je nejaký způsob jak ji bezpečně promazat jestli to vůbec nějak jde nebo musím winy rovnou přeinstalovat... mam windows 7 64bit SP1... PS: Zkoušel jsem to přes příkazový řádek přes příkaz Dism.exe /online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup /ResetBase ale to funguje asi jen u Win 8.1 co jsem vygooglil... Děkuji za každou radu...
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: winsxs

Příspěvek od zombux »

ve Windows 7 funguje

Kód: Vybrat vše

DISM /online /Cleanup-Image /SpSuperseded
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
petr84
Nováček
Nováček
Registrován: 14. črc 2017

Re: winsxs

Příspěvek od petr84 »

Tenhle příkaz už jsem zkoušel vždy mi to napíše : Vyčištění aktualizace Service Pack nemůže pokračovat: Nebyly nalezeny žádné záložní soubory aktualizace Service Pack.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: winsxs

Příspěvek od zombux »

jo, tím pádem už tam není co čistit :) winsxs každopádně ručně nejde "promazat", ono se to stejně zaplní samo. takže jestli ti velikost hodně vadí, tak to nejspíš bude na reinstal :|
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „Windows 7“