Adobe Lightroom Plná verze upřesnění

Foťáky, kamery, DVD a DivX přehrávače, TV karet, web kamery, satelity a dalších.

Moderátoři: CageJ, Dzin

Odpovědět
ThomasVT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. říj 2006
Bydliště: Jih

Adobe Lightroom Plná verze upřesnění

Příspěvek od ThomasVT »

Dobrý den/ahoj, mám dotaz ohledně téhle verze Adobe lightroomu https://grafika-design.heureka.cz/adobe ... e/#section Nějak mě mate, jestli se jedná o verzi která zůstává "na furt" když uvádí (plná verze), nebo je to jen nějaké roční předplatné? Pokud je to verze plná, proč nejde objednat přímo na adobe stránkách, kde je k dostání pouze předplatné měsíční/roční?

Pokud vím, tahle verze nelze aktualizovat (zdarma), což jako nutnost nepovažuji, jde mi pouze o užívání funkcí lightroomu co jsou na aktuální verzi.

Za odpověď díky.
Ryzen 5 1600@default,ASUS Expedition GTX 1050Ti 4GB@default, 2x8GB Kingston HyperX 3200MHz,ASUS RoG Strix B350-F, Samsung 850 SSD 250GB, Seasonic Focus plus GOLD 550W
Natural
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 21. srp 2010
Bydliště: Diváky
Kontaktovat uživatele:

Re: Adobe Lightroom Plná verze upřesnění

Příspěvek od Natural »

Pokud se neproklikneš, tak ji máš opravdu na furt. Adobe velmi chce, aby měli všichni uživatelé předplatné, takže si na to jen dávej pozor.
ThomasVT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. říj 2006
Bydliště: Jih

Re: Adobe Lightroom Plná verze upřesnění

Příspěvek od ThomasVT »

Natural píše:Pokud se neproklikneš, tak ji máš opravdu na furt. Adobe velmi chce, aby měli všichni uživatelé předplatné, takže si na to jen dávej pozor.
Díky za info, tím proklikem je myšleno co? Jako potom že jde nějak přejít z té plné verze na předplatné nebo tak něco?
Ryzen 5 1600@default,ASUS Expedition GTX 1050Ti 4GB@default, 2x8GB Kingston HyperX 3200MHz,ASUS RoG Strix B350-F, Samsung 850 SSD 250GB, Seasonic Focus plus GOLD 550W
Odpovědět

Zpět na „Digitální foto a video“