RSS

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
Alenn
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 29. kvě 2009

RSS

Příspěvek od Alenn »

Zdravím, chtěl bych se v první řadě zeptat zda neplánujete nějaký přívětivější vzhled stánek i fora.
Hlavním problémem jsou pro mě RSS odkazy, šlo by nějakým způsobem odebrat z každého nadpisu slovo: Novinka a Článek atd. vzhledem k tomu že se v RSS orientuji stylem rychločtení tyto slova mě začali iritovat =)

Děkuji za odpověď.


//edit Wilik - presun ze zprav pro adminy
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: RSS

Příspěvek od Wlkus »

Zdravím,
ty slova jsme tam přidávali proto, aby na první pohled bylo možné odlišit článek od novinky. Docela dost čtenářů to před lety vyžadovalo, protože podle titulku to často poznat nejde...
PCT BOSS
Alenn
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 29. kvě 2009

Re: RSS

Příspěvek od Alenn »

Rozumím, co mi zbývá =) No možná požádat o oddělené RSS feedy aby byli všichni spokojeni :D Ale to je jen návrh :wink:
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: RSS

Příspěvek od Wlkus »

Bohužel je to nabastlené do modulu pro RSS natvrdo, takže sice můžu vytvořit jiný RSS feed s odlišnými parametry, ale protože ten modul co to generuje je upravený, tak to tam bude taky. Zkusím ještě mrknout jestli v systému není nějaký jiný generátor RSS - a není :-/

Ono ta Joomla na které jedeme je 9 let stará a jsem rád, že to funguje a nechci do toho úplně šťourat, protože peníze na programátora, aby to upgradoval, nám asi v nejbližší době nedají...
PCT BOSS
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“