Stránka 1 z 1

Lupání SB Audigy na desce ASUS A7V880...

Napsal: pon 10. led 2005, 01:43
od Soundczeck
Prosím poradí mi někdo? už sem zoufalej. Co nastavit v biosu abych to lupání co nejvíc potlačil. Díky za pomoc

PS: Bios sem právě dneska aktualizoval na verzi 1008.

Napsal: pon 10. led 2005, 03:06
od david99
Si si isty ze to je biosom? Moze to byt rusenie od nejakeho komponentu v bedni a koniec koncov to mozu robit aj chybne windowsy, skusal si reinstal? Povodnu integrovanu zvukovku na doske mas vypnutu v biose?

Napsal: pon 10. led 2005, 06:35
od Soundczeck
Nejsem Lama, to se neboj, zkoušel sem všechno, jestliže to na staré desce nedělalo nikdy a až teď s novou deskou to děĺá , logicky že sem onboard zvuk vypnul, kdesi psali že máme zapnout SPREAD SPECTRUM ale s nim je to ještě horší. Spíš mne zajímají zkušenosti a rady těch co s tím mají nebo měli problém taky. Díky :wink:

Napsal: pon 10. led 2005, 11:47
od random
Skus len tak zo strandy prehodit zvukovku do ineho slotu ....., niekedy to pomoze...., ja som tento problem riesil jedine s integrovanou zvukovkou... po prechode na klasicku PCI je to uplne bez problemu.... :)

A

Napsal: pon 10. led 2005, 12:34
od Arcarius
Ahoj je možné ,že máš nějak špinavý slot PCI ,tak ho trochu ofoukej nebo ji strč do jiného slotu. :)

Napsal: pon 10. led 2005, 16:08
od Soundczeck
Už sem ji posunul o slot niz davno nepomohlo to jeste odzkousim ostatni sloty, no sloty spinavy nejsou :) ta deska ma sotwa mesic a v kejsu mam celej rok poradek, staram se o svuj pc ;)

Napsal: pon 10. led 2005, 17:02
od Soundczeck
VERY GUTE ZPRAVA!!!!!!!!!!!!!

LUPANI USTALO, PROBLEM BYL V ONBOARD GIGA LAN

1) KDYZ JE ZAPNUTA A NENI K NI PRIPOJEN KABEL TAK LUPE ZVUK
2) KDYZ JE V ONBOARDU KABEL TAK LUPANI USTANE
3) KDYZ VYPNU ONBOARD GIGA LAN TAK LUPANI USTANE TAKY


DIKY ZA POMOC SNAD TENHLE PRIZPEVEK NEKOMU POMUZE, ME SE TO NAKONEC PO MESICI PODARILO :)))))