[Scratch Build] Projekt: Aurora

Hotové nebo rozdělané projekty - úpravy a modifikace počítačových skříní krok za krokem.
V této sekci se nezapočítají příspěvky.

Moderátor: L4mka

racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: [Scratch Build] Projekt: Aurora

Příspěvek od racecar »

Dolej vodu. Inac dobry chaos. Milion kolienok, fitiniek, spojky, ventil hore a dole, expa s pumpou oddelena a “az” 1 blok chladiaci CPU.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Neeo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. říj 2009

Re: [Scratch Build] Projekt: Aurora

Příspěvek od Neeo »

Obrázek
Obrázek
End of story
Zdravím Vás priatelia. Tým to oficiálne ukončujem projekt. Už viac nepridám a keď, tak iba v novom projekte, ale momentálne o žiadnom neuvažujem. Koncepciu síce mám hotovú aj na nový, ale čakajú ma iné práce ktoré chcem realizovať. Plánujem postaviť CNC frézku ale táto téma sem nepatrí.
V každom prípade ďakujem všetkým ktorí túto tému sledovali a vydržali. Trvalo to trošku dlhšie ako som plánoval, ale ako sa hovorí "čo funguje nerozoberaj" a keď že pc už nejakú dobu frčalo na plné pecky aj keď len na vzduch, venoval som sa moddingu iba postupne.
Pridávam sem obrázky a screeny a plus aj celkové náklady za prácu. Podarilo sa mi zaznamenať aj screen z biosu, keď ešte počítač pracoval na vzduchu. Môžete si všimnúť dosť výrazný pokles.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Screen biosu prevádzky na vzduchu
Obrázek
Obrázek

Súčasné screeny prevadzky aquasuite a CPUZ
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Koniec a zvonec
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: [Scratch Build] Projekt: Aurora

Příspěvek od Shaquille »

tomuhle projektu jsem fandil, ale nepovedlo se... 7500 + 1060 za temer 3000€ je ulet. Sorry.
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Neeo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. říj 2009

Re: [Scratch Build] Projekt: Aurora

Příspěvek od Neeo »

Mne konfigurácia plne postačuje, ale to neznamená, že to tak ostane. Je to v pláne vymeniť. :-D
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: [Scratch Build] Projekt: Aurora

Příspěvek od Shaquille »

nafot jeste komplet skrin, nejen detaily, diky.
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Neeo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. říj 2009

Re: [Scratch Build] Projekt: Aurora

Příspěvek od Neeo »

Plánujem zobrať to k fotografovi do štúdia. Moja zrkadlovka je staršieho dáta a nemám na to dobré podmienky. Tie zábery, čo som sem dával už dávnejšie boli robené na rýchlo mobilom. Skúsim niečo vymyslieť.
flanker
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 13. pro 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Scratch Build] Projekt: Aurora

Příspěvek od flanker »

Muselo to dát strašné práce, co koukám od počátku!
ROG Power PC1:AMD Ryzen 7 5700X, Crosshair VII Hero, ROG Ryuo II 360, 512GB NVMe+500GB Samsung SSD, 2x 16GB GSkill TridentZ Neo RGB 3600 MHz, Dual RTX 2060,CM V750, Lian Li O11 Dynamic XL. PC2:AMD FX-8370, Silentium Fera, Asus 970 Pro Gaming/Aura, 240GB SSD HyperX 3K, R9-270X OC, 2x 4GB GSkill RipjawsX 2400 MHz, Corsair AX750, Bitfenix Pandora
Neeo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. říj 2009

Re: [Scratch Build] Projekt: Aurora

Příspěvek od Neeo »

Nejaký čas som tu nebol tak až teraz.
Ano, roboty až nad hlavu a hlavne učenie sa za pochodu. Keby bolo pc do pracovne, tak zoberiem niečo z eshopu, ale bedňa je umiestnená v obývačke a chcel som niečo jedinečné.
Mimochodom zostavu som menil asi 3x a na koniec som ostal pri prvej. Grafické karty som už tiež menil a dal som tam pôvodnú 1060 ktorej som zhodil chladič a namontoval vodný blok.
Ak to zhrniem začal som pri 1060, potom 1070, nejaký ten mesiac som mal 1080 a na koniec znova pôvodnú 1060. Chaos jak vyšitý, ale experimentovaním som zistil, že mi stačí a na občasné hrajkanie plná spokojenosť. Aktuálne zábery zostavy urobím.
Čo je však dôležité, ostali mi súbory pre rezací ploter a s miernými úpravami sa dajú použiť na výrobu novej pc skrine. :D :D
Odpovědět

Zpět na „Projekty“