Chytré hodinky s Android Wear

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Janosikkája
Nováček
Nováček
Registrován: 13. pro 2017

Chytré hodinky s Android Wear

Příspěvek od Janosikkája »

Ahoj, můžete mi doporučit nějaké fajn hodinky s Android Wear? Měl jsem dřív jedny a ty se hrozně sekaly. Změnilo se to nějak??
Yamwen31
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. pro 2016

Re: Chytré hodinky s Android Wear

Příspěvek od Yamwen31 »

Čau, hlavní bude kolik do nich chceš dát peněz a taky co všechno očekáváš za funkce.
Janosikkája
Nováček
Nováček
Registrován: 13. pro 2017

Re: Chytré hodinky s Android Wear

Příspěvek od Janosikkája »

Asi jen, aby to mohlo měnit ciferníky, zobrazovat notifikace, ovládat hudbu a ještě možná nějaký fitness blbosti okolo. Jsem měl dřív Moto 360 a ty byly prostě hrůza..
hanisz
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. srp 2009
Bydliště: Orlová

Re: Chytré hodinky s Android Wear

Příspěvek od hanisz »

Ja mam par mesicu Ticwatch E a spokojenost za tu cenu.. z nemecka vysli v akci 3250 s dopravou. Gps maji wifi Bt atd. Spotify lze ovladat a nevypadaji ani spatne na ruce. Klasika vydrz tak ten den ale to asi u vsech
PC:i7 8700K@4.7, 48GB DDR4, Z390, RTX 3070ti, RM850x
NTB: HP ZBook Fury G8, i7 11800H, 128GB DDR4, Nvidia RTX A2000, PCIe SSD 1TB
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Chytré hodinky s Android Wear

Příspěvek od Butch »

Mam asi mesic Sony Smartwatch 3 a spokojenost(svitive zelenozlute)
Koupil jsem je v akci CZC jak maji kazdy den neco ve sleve, tak byly z 2999,- na 1999,-
Tak jsem si rikal ze je to presne ta cena za kterou jsem ochoten neco takoveho vyzkouset.

Ciferniky si muzes stahnout pripadne pak dokoupit jake chces, endomondo tam funguje ok i bez mobilu, vzhledem k integrovane gps. Vydrzi 1-3dny podle pouzivani.
Dobijeni pres micro usb, tzn zadna dementni kolibka ale muzes dobit klidne z powerbanky atd...

Ciferniky jsem si koupil asi 4 druhy a pouzivam dva, takze pak muzu neco doporucit pokud by jsis to poridil.

Vyuzivam tez pri prehravani hudby moznost ovladat hlasitost a skladby pres hodinky.
Notifikace hovoru, zprav a dalsich udalosti funguji skvele.
Minutka kdyz neco varim je take fajn.

Do ted jsem pouzival Xiaomi mi band2, coz za ty prachy je super, ale chtel jsem po roce a pul nejakou zmenu.

Hlavne i kvuli gps.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Yamwen31
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. pro 2016

Re: Chytré hodinky s Android Wear

Příspěvek od Yamwen31 »

Já jsme nedávno koupil na zkoušku za cca 2000Kč bml bwatch kappa. Zatím mi připadají v pohodě. Můžeš na ně taky kouknout jestli tě nezaujmou.
Duschek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. čer 2017

Re: Chytré hodinky s Android Wear

Příspěvek od Duschek »

Zdravím, přemýšlím o chytrých hodinkách k mobilu. Docela je mě zaujalo mít právě hodinky s Android Wear. Máte někdo hodinky právě s tímto systémem? Docela se mi zamlouvají Ticwatch Pro.
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“