js/php,... knihovna pro tvoření interaktivního průvodce

Vývojová prostředí, aplikace, skripty, http://www... síťové programy, internet, sdílení...
Odpovědět
Václav Sedlář
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. dub 2006
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

js/php,... knihovna pro tvoření interaktivního průvodce

Příspěvek od Václav Sedlář »

Ahoj, potřebujeme na webu udělat takového interaktivního průvodce který bude obsahovat i formuláře a na základě odpovědí uživatele (zaškrtnutí checkboxů) se bude určovat cesta v průvodci resp který další slajd se zobrazí.

Celé to taky musí být responzivní aby to šlo zobrazit jak na mobilu tak na pc... Obsah slajdů bude jak text tak třeba i video

Bylo by taky dobrý aby tvoření obsahu bylo nějak uživatelsky přívětivé a nemuselo se vše datlovat v nějakém kódu, tedy aby obsah mohl tvořit člověk neprogramátor.

Existuje na to nějaký softwere/knihovna (klidně placená). Web bude běžet na php+js

Díky za pomoc

Edit: Koukal jsem totiž na web zatím jsem našel jen klasické wizardy kde jsou kroky pevně nastavené, ale já právě potřebuji nějakou stormovou strukturu a na základě odpovědí ve formu se určí větev atd...
hranicarrr
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Zlín

Re: js/php,... knihovna pro tvoření interaktivního průvodce

Příspěvek od hranicarrr »

Ahoj,
pokud to chápu správně chceš CMS systém, který by ti tvořil bloky ve kterých by byl "text, obrázky, formuláře, atd..." a zároveň by navazoval podle potřeby na jiné bloky tak, aby tvořili například příběh ?

Vcelku zajímavé a docela se mi nápad zamlouvá, existuje stránka https://prezi.com/
ale nevím jak se tam řeší například formuláře.

Mám trochu zkušeností s tvořením CMS systému, ale já vidím velký problém ve formulářích (nevím jak ostatní), není problém je dostat na výstup monitoru, ale jejich chování co se s nimi má dít.

Rozponzivitu bych moc neřešil, první bych vyřešil Jak má všechno fungovat ?

Určitě to jde, ale záleží jak by vapadali jednotlivé bloky a co si od nich slibuješ.

P.S. Samozřejmě taková, věc jde udělat nejjednodušeji v powerpointu :-D :-D
Václav Sedlář
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. dub 2006
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: js/php,... knihovna pro tvoření interaktivního průvodce

Příspěvek od Václav Sedlář »

ahoj, už je to staré téma... nakonec se to celé udělalo jinak - vzniklo tam tolik požadavků že se to celé prostě vymyslelo jinak a to jsem původně potřeboval se pak vůbec nedělalo..

Nicméně to co jsem chtěl udělat se mi +- dařilo dělat v nějakém nástroji od Adobe, ale zaboha si už nemohu vzpomenout jak se to jmenovalo protože jsem to už vše smazal :-(
Odpovědět

Zpět na „Programování a web“