Dying Light 2

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light 2

Příspěvek od python.p »

HEAD píše: pon 7. úno 2022, 17:04
HEAD píše: stř 25. srp 2021, 07:55 To vypada na dalsi gameworks hru.Doufam, ze nezablokujou AMD aby tam dali aspon FSR.
Tak jsem se s tim FSR skoro trefil.Soudruzi tam sice dali FSR, ale nedali tam ultra quality mod(urcite kvuli tucne dotaci od NV) :roll: Takze FSR je prakticky nepouzitelny.Navic se to na AMD ani neda s RT hrat.Klasicka gameworks hra.
Museli dostat zaplaceno od nv fakt hodne, protoze obetovali i konzole kde to beha jen v 1080P/60fps :mrgreen:
Naprosta fraska.
Nevím na jaké konzoly jsi to hrál ty, ale já to z rychlíku zkusil na PS5 a jede to fakt dobře, rozhodně víc jak 60FPS a rozlišení nevím, i těch 1080p na OLED HDR TV z 4 metrů vypadá dobře.

Na kvalitu je to bída, to jede 30 FPS a dělalo se mi z toho zle. Ale nastavení na výkon ? Dá se to úplně v klidu hrát.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light 2

Příspěvek od Delarge »

HEAD píše: pon 7. úno 2022, 17:04
HEAD píše: stř 25. srp 2021, 07:55 To vypada na dalsi gameworks hru.Doufam, ze nezablokujou AMD aby tam dali aspon FSR.
Tak jsem se s tim FSR skoro trefil.Soudruzi tam sice dali FSR, ale nedali tam ultra quality mod(urcite kvuli tucne dotaci od NV) :roll: Takze FSR je prakticky nepouzitelny.Navic se to na AMD ani neda s RT hrat.Klasicka gameworks hra.
Museli dostat zaplaceno od nv fakt hodne, protoze obetovali i konzole kde to beha jen v 1080P/60fps :mrgreen:
Naprosta fraska.
https://www.pcgamer.com/dying-light-2-u ... over-dlss/
Hele, tady týpek si na FSR nestěžuje. Ten musel asi dostat tučně zaplaceno od AMD :-D
Tak jsem to ze zvědavosti zkusil, fakt hodně jsem se zasmál a rychle vrátil zpátky DLSS (balanced asi ideál fps/kvalita).
Plný RT je samozřejmě jenom pro RTX, protože je prostě AMD v RT těžce pozadu. To není žádná novinka a gameworks konspirace. AMD zvládá jakžtakž RT stíny, možná odrazy, ale RTGI ještě fakt nevychytali. Ale na konci roku může být třeba líp :)
Intel Core i7 12700KF + Noctua NH-U12A CB -- Gigabyte Z690 GAMING X DDR4 -- Gainward Phantom RTX 4080 -- G.Skill Ripjaws V 2x16GB@3600CL14 -- WD Black SN850 NVMe 2TB -- Corsair RM750x -- Fractal Design Torrent -- USB DAC EarMen Eagle -- PreSonus Eris 3.5 BT -- Sennheiser HD 560S -- Samsung Odyssey OLED G8 -- Razer BlackWidow V3 Pro + Razer DeathAdder V2 Pro + Xbox Wireless Controller -- WIN 11 Home 23H2
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: Dying Light 2

Příspěvek od Ache »

HEAD píše: pon 7. úno 2022, 17:04
HEAD píše: stř 25. srp 2021, 07:55 To vypada na dalsi gameworks hru.Doufam, ze nezablokujou AMD aby tam dali aspon FSR.
Tak jsem se s tim FSR skoro trefil.Soudruzi tam sice dali FSR, ale nedali tam ultra quality mod(urcite kvuli tucne dotaci od NV) :roll: Takze FSR je prakticky nepouzitelny.
To je problém FSR, že na na quality vypadá hůř než DLSS na Performance :-D Sem koukal na videa a DLSS je tam dobře implementováno (mezi Quality a nativem není rozdíl), takže i na 8GB křápu jako je RTX 3070 díky DLSS B, nebo DLSS P si to snad i s Raytracingem pěkně dám. :)

RDNA 2 prostě není dělaný na masivní raytracing, stačí se podívat na výkon v čistém raytracingu alá 3Dmark, kde RTX 3050 natrhává prdel RX6700XT :D Snad jim to s RDNA 3 vyjde lépe.

Na topinkovačích (PS5) je Raytracing použit jen zlehka aby se neřeklo a to při 30fps režimu, takže bída. 60fps je tam jen v performance mode v 1080p bez RT... jo next gen jak kráva. :-D
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
GamesPeter
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. lis 2011
Bydliště: 393 01

Re: Dying Light 2

Příspěvek od GamesPeter »

Ache píše: pon 7. úno 2022, 20:12
HEAD píše: pon 7. úno 2022, 17:04
Tak jsem se s tim FSR skoro trefil.Soudruzi tam sice dali FSR, ale nedali tam ultra quality mod(urcite kvuli tucne dotaci od NV) :roll: Takze FSR je prakticky nepouzitelny.
To je problém FSR, že na na quality vypadá hůř než DLSS na Performance :-D Sem koukal na videa a DLSS je tam dobře implementováno (mezi Quality a nativem není rozdíl), takže i na 8GB křápu jako je RTX 3070 díky DLSS B, nebo DLSS P si to snad i s Raytracingem pěkně dám. :)
"(mezi Quality a nativem není rozdíl)"

Jo s DLSS na Quality to vypadá jako snad v každé hře kde je DLSS 2.0 implementováno, tak hra vypadá od nativu k nerozeznání nebo i o něco lépe, díky prokresleným liniím, ale to jjenom ve stativu kdy si chcete típnout screeny, ale v pohybu je hra snad jako každá hra kde je DLSS 2.0 pěkná mazanice. Bez DLSS 2.0 mám na Ultra bez RTX na RTX2080 ve 1440p 70+FPS, s DLSS 2.0 na Quality mám 100+FPS, takže bych si mohl dovolit i RTX, ale sorry jako radši ostrý obraz v pohybu než mazanici. Není to tak hrozné jako nezvládnuté TAA ve většině hrách, natož třeba TAA v RDR2, ale za denního světla v Dying Light 2 si lze hned v pohybu všimnout, jak jsou hlavně objekty, kde jsou drobné objekty s tenkými liniemi, jako jsou cihly ve zdích, mech a tašky na střechách, tráva, stromy tak je to pěkně mázlý. Taky jsem měl od začátku DLSS zaplé od prvního setmění až do té noční mise s Hakanem v nemocnici. a obraz jsem si chválil, jak je pěkný, ale po rozednění a proběhnutí se po střeše a když jsem se začal kochat grafikou a pak hýbat, tak nastalo zklamání a musel jsem se vráti k nativu. Dá se s tím hrát, ale nativ je nativ.

Za mě je DLSS 2.0 dobrá technologie, ale pokud je špatně implementována do enginu, nebo to engine nesnese, tak ten obraz je prostě mázlý jak prase viz Battlefield 2042, Cod Warzone, Cold War, Vanguard, Alan Wake Remastered, Chernobylite. Je to prostě chytrý upscaling a ten výsledný obraz je renderován z menšího množství pixelů a dat. Hodně Nvidii v tom fandím, protože rekonstrukce obrazu je díky AI fakt pěkná, tak doufám že jednou bude DLSS tak vyladěné, že nebude způsobovat rozmazaný obraz v pohybu, protože třeba ghosting se jim už docela podařilo v poslední době vyladit + v pohybu je zase odstraněn shimmering oproti nativu, což je velké plus. Hry co jsem hrál s DLSS 2.0 a kde nebylo žádné rozmazání pohybu tak je Cyberbug 2077 a Control. FSR jsem zkoušel a to je fakt pěkná bída oproti DLSS 2.0, tam je hned poznat, že je to renderováno s nižšího rozlišení.

Jinak optimalizace celkem bída jak to vypadá. Vypadá to zcela průměrně a odflákle, prostě trošku upravený port z gondolí. Některé textury jsou fakt hrůza jako kdyby byly z generací gondolí z éry PS3 a XBOX360. Snad se objeví nějaké fan mody s vyšším rozlišením textur. 7 let na tom dělají a vypadá to, jako když to mělo vyjít 3 roky pro prvním díle.

Za mě je hra hodně zábavná a velký pokrok oproti prvnímu dílu, který jsem se rozhodl před rokem znova zahrát s tím, že ho konečně dohraju, ale i tak jsem se do toho musel nutit. To se nedá říci o Dying Light 2, protože ten mě fakt baví a dokáže udržet u monitoru. Příběh, město, postavy, dialogy rozhodně lepší, parkour je luxusní i soundtrack ujde. Dobrá hra, i když to na hru roku zřejmě nebude. Jestli se vyplatilo na to 7 let čekat, tak to ať posoudí každý sám.
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D COOLER: Noctua NH-D14, MB: MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI RAM:, 64GB (2X32GB) Kingston Fury Beast Black 6000MHz CL36 GPU: Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, 1. SSD: Kingston A2000, M.2 1TB, 2. SSD: Crucial MX500 1TB, PSU: ASUS TUF GAMING 850W, CASE: CoolerMaster Cosmos II, LCD: LG 27GL850 27" 1440p @ 144 Hz OS: Microsoft Windows 11 Home 64bit MOUSE: Logitech G502 Lightspeed + Logitech G240 mouse pad, KEYBOARD: Logitech G915 Lightspeed TKL GL Tactile
schali
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. bře 2006

Re: Dying Light 2

Příspěvek od schali »

Tak me to nedalo a zkusil sem to nastavení trošku poštelovat. Nakonec sem skončil takto - DLSS - kvalita, asynch. vypočty - on, ostrost - 55(pomohlo při pohybu, listí vypadá lépe, doporučuji vyzkoušet), zorné pole - 20. Vse na max s RT. Už je to o něco lepši. FPS stabilně nad 60, mam omezovač, takže nevím kolik nad. Bez DLSS to nechtělo nikdy dosáhnout 60fps, rozdíl mezi on/off DLSS v kvalitě obrazu nevidím, krásná práce. Každopádně je velká škoda těch textur, který vypadají z vetší vzdálenosti špatně, nebýt toho ....
i7 12700KF | Asus Prime Z690-A | Kingston 32GB RAM DDR5 5200 Mhz | TUF RTX3060TI-O8G | 2x Samsung 970 EVO PLUS 1TB | Fractal Define S2 | Corsair RM 850x V2 | Logitech G Pro Wireless | Logitech G915 GL Tactile | NOCTUA NH-U12A + 5x NOCTUA NF-A12x25
2 PC - Asus Z97-AR | Xeon E3-1231v3 | 16 GB RAM | MSI 1060 Gaming 6G | MX500 500 GB | MX500 1TB |850 EVO 500GB | Corsair RM 550x | Fractal R4 | Samsung C24FG73
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light 2

Příspěvek od Still.Lord »

Když kouknu na gameplay z E3 2018, tak ta grafika vypadá uplně jinak.. Není tam ten divný nažloutlý filtr.
https://www.youtube.com/watch?v=98oJYDRblLI
Pořád mě sere že vyhodili Chrise Avelloneho, mohl ten příběh být o dost lepší a i hratelnost by asi byla jinde. Kolik toho museli poškrtat?? Ten vývoj se na tom podepsal a je to bohužel vidět.
Ale dohrán za Strážce míru, tak ještě zkusím druhou frakci :)
djstudio
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light 2

Příspěvek od djstudio »

Za mně to hra roku nebude. Pořád něco zbírám a zdržuje to od hraní. Uvod do hry ten je teda pořádně dlouhej. Vedlejší ukoly drsná slátanina. Průzkum v noci mně nebaví. Videosekvence je jich tam taky fůra. No nic jdu zase zabjet to je aspon normálně zpracovaný a zábavný.
MB: ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING Bios 2214 CPU: AMD RYZEN 9 7900X + NZXT Kraken X52 240mm GPU: ASRock AMD Radeon RX 7900 XTX Phantom Gaming 24GB OC RAM: 2x16GB - 32GB G.SKILL Trident Z5 NEO DDR5 6000MHz CL30 SSD SYSTEM: SAMSUNG 990 PRO Gen 4 NVMe 2TB SSD DATA A TESTY: KINGSTON RENEGADE, GIGABYTE AORUS Gen 4 NVMe SSD 1TB ZDROJ: FRACTAL DESIGN ION+ 860W PLATINUM Modular CASE: CORSAIR 7000D AIRFLOW Black Bigtower MONITOR: MSI 28" OPTIX IPS FreeSync 4ms - 4K NET: VODAFONE Kabel 500 Mb/s - 30Mb/s SYSTEM: Windows 11 PRO 64BIT Build 23H2 FOTO PC: https://cz.pcpartpicker.com/b/pdvfrH
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light 2

Příspěvek od Still.Lord »

https://youtu.be/38NXe4uKMrY?t=42
Slušné vykostění na všech frontách... Připomíná mi to Ubisoft a první The Division :-D
Baneshee
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light 2

Příspěvek od Baneshee »

Mě to teda jako downgrade nepřijde, často vypadá finální verze i líp. Ano, je tam jinej post-procesing, ale každej, komu nevyhovuje, si může najít hromadu reshare modů a změnit si to podle sebe.
Ryzen 5800X @ 100W | Noctua C12P SE14 | 2x16GB Crucial Ballistix @ 3466MHz | Zotac RTX3070 8GB | Asus Prime X470-Pro | Samsung 250GB NVMe & Crucial MX500 1TB & WD Green 3TB | Samsung SH-S223Q | FD Define R3 Black | Seasonic Focus Plus 650W | Dell U2715H
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light 2

Příspěvek od HEAD »

CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light 2

Příspěvek od Still.Lord »

Baneshee píše: stř 9. úno 2022, 10:55 Mě to teda jako downgrade nepřijde, často vypadá finální verze i líp. Ano, je tam jinej post-procesing, ale každej, komu nevyhovuje, si může najít hromadu reshare modů a změnit si to podle sebe.
Tak žadným reshadem si nezměním textury a nepřidám ruzné objekty :)
Porovnej si prostředí třeba ve stopíži 4:20.. Stíny, textury vozovky, hromada objektů... Kdežto ve finální verzi není ani jedno. :evil:
Jestli to není downgrade, tak nevím no, asi zajdu k očnímu.
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Dying Light 2

Příspěvek od madPav3L »

HEAD píše: stř 9. úno 2022, 16:45 Na bonuswebu jen 65% https://www.idnes.cz/hry/recenze/dying- ... w-xboxx_oz
Mám odehráno 35 hodin a dal bych tomu tak 6/10, prostě lehký nadprůměr.
Bugů je tam strašně moc, to i Cyberpunk byl v tomto mnohem lepší na PC. Dialogy jsou naprosto otřesné, takže ani ty nezachrání repetitivní úkoly přines tamto nebo zachraň tamtoho. Combat ok, ale je to strašně lehké, i na nejtěžší obtížnost je to prostě procházka růžovým sadem, jak ve dne tak v noci. Parkour začne být ok později s odemknutím skillů k tomu určeným.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
schali
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. bře 2006

Re: Dying Light 2

Příspěvek od schali »

HEAD píše: stř 9. úno 2022, 16:45 Na bonuswebu jen 65% https://www.idnes.cz/hry/recenze/dying- ... w-xboxx_oz
Nevěř jim, ve světle dnešních hodnocení her je to jasná 90tková hra. Je chytlavá, zábavná a frenetická a to nemluvím o velmi solidní atmosféře, všechno dneska docela vzácné. Na games.cz kdysi dali DL1 60%, víc mimo to už nešlo, jasná nekompetence a ztráta důvěry.:)
i7 12700KF | Asus Prime Z690-A | Kingston 32GB RAM DDR5 5200 Mhz | TUF RTX3060TI-O8G | 2x Samsung 970 EVO PLUS 1TB | Fractal Define S2 | Corsair RM 850x V2 | Logitech G Pro Wireless | Logitech G915 GL Tactile | NOCTUA NH-U12A + 5x NOCTUA NF-A12x25
2 PC - Asus Z97-AR | Xeon E3-1231v3 | 16 GB RAM | MSI 1060 Gaming 6G | MX500 500 GB | MX500 1TB |850 EVO 500GB | Corsair RM 550x | Fractal R4 | Samsung C24FG73
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Dying Light 2

Příspěvek od heroik »

Já s tím taky nesouhlasím. Letmo jsem koukl na recenzi Far Cry 6, tomu dali 80% a DL2 jen 65%? To bych viděl spíš naopak a nebál by se tomu dát i víc. Na bugy jsem nenarazil, párkrát nějaká problikávající textura apod. jinak nic velkého.
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Dying Light 2

Příspěvek od madPav3L »

Tak já tu vypíšu několik věcí co se mně děje.
- Nemohu prodat cca 95% zbraní a brnění, prostě se v obchodě neobjeví https://www.youtube.com/watch?v=SuBEgDH0c3E
- Neustále se mně resetuje pozice pro doplněk do stavu, kdy nemám nic vybráno (cca každých 5 minut). Mám vybrané házecí nože a najednou nemám vybráno nic.
- Resetuje se mně úkol. Splním ho a po vypnutí zapnutí hry ho mohu splnit znovu... byl to chain quest a je to jeho poslední část.
- Ve hře je sice možnost si přenastavit klávesy, ale poté nefungují skilly, které byly na ty základní klávesy přiřazené. Např. nastavím si kop na ctrl místo E a skill při kterém se teď musí mačkat ctrl nefunguje, kopání na ctrl funguje.
- Kulaté značky v UI, které označují novou věc k přečtení, se mně neustále resetují v deníku úkolů.
- Když jsem se dostal do centrální části, tak mně na mapě zůstali značky z nesplněných úkolů. V deníku se odškrtly jako splněné, ale značky na mapě zůstaly a teď se tam pletou.
- Při přeskakování překážek už jsem se několikrát zaseknul mezi objekty, takže exit a nahrát znovu nebo fast travel, teď když už ho mám.
To je asi tak to hlavní co mně sere nejvíc, ale je toho víc.
To, že mrtvoly propadávají texturami nebo že když je zombie na zemi, já jí seknu a ona odletí 10m někam do pryč neřeším...
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light 2

Příspěvek od Paul »

Mám v tom 32 hodin (PC verze, hraju na max včetně RT, 1440p s DLSS performance), teď jsem se dostal do druhý části města s Rozárkou Dawsonů.

Bugy:

- jedna mrtvá zombie po smrti stála jak zaživa
- quest double time se mi objevil v questlogu po splnění znovu, ale po pár dalších questech se zase sám splnil

To je vše.

Jinak za mě dobrý pokračování, zatím bych to viděl na 80-85. Je trochu poznat že to hodně předělávali a všelijak lepili, ale tyhle AAA open world hry jsou prostě obtížný. A oni si k tomu ještě přikousli RPG prvky a interaktivní dialogy.

Jo jedna věc která se děje se zaplým RT a nechápu - takovej podivnej flicker vegetace, hlavně večer a v noci. Máte to tam taky?
Samozřejmě, osvětlení vypadá s RT mnohem lépe, takže to mám i tak zaplý.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
schali
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. bře 2006

Re: Dying Light 2

Příspěvek od schali »

heroik píše: stř 9. úno 2022, 22:31 Já s tím taky nesouhlasím. Letmo jsem koukl na recenzi Far Cry 6, tomu dali 80% a DL2 jen 65%? To bych viděl spíš naopak a nebál by se tomu dát i víc. Na bugy jsem nenarazil, párkrát nějaká problikávající textura apod. jinak nic velkého.
K tomu už fakt není co říct, FC6 je bezpochyby horší hra jak DL2, mám obě zakoupené a neváhal bych ani sekundu co je lepší a proč. Osobně si myslím, že vývojáři z východní Evropy moc nemažou a tak to prostě nejede. Každopádně je to na hození ručníku do ringu, protože podobná hodnocení mají nulovou vypovídací hodnotu. Za starých časů by se to nestalo, hry hodnotili skuteční hráči.
i7 12700KF | Asus Prime Z690-A | Kingston 32GB RAM DDR5 5200 Mhz | TUF RTX3060TI-O8G | 2x Samsung 970 EVO PLUS 1TB | Fractal Define S2 | Corsair RM 850x V2 | Logitech G Pro Wireless | Logitech G915 GL Tactile | NOCTUA NH-U12A + 5x NOCTUA NF-A12x25
2 PC - Asus Z97-AR | Xeon E3-1231v3 | 16 GB RAM | MSI 1060 Gaming 6G | MX500 500 GB | MX500 1TB |850 EVO 500GB | Corsair RM 550x | Fractal R4 | Samsung C24FG73
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Dying Light 2

Příspěvek od Sobo »

On jeste nekdo v dnesni dobe veri hernim urinalistum?? Mainstreamova media uz ani objektivni byt nemuzou, protoze kdyz nedas suprove hodnoceni velke hre, tak ti zavola predstavitel producenta, ze proc si jejich hre dal tak malo etc.
Osobne mam vybranych par lidi, kterim celkem verim, jako treba Skillup nebo ACG, to ma pro me nejakou relevanci. Pak samozrejme recenze uzivatelu, akorat clovek musi odfiltrovat ty zaujate nebo vylozene dementni.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light 2

Příspěvek od Paul »

Nahrál jsem ten problém s vegetací večer a v noci:

https://www.youtube.com/watch?v=SZNR4xHEXGE

Dělá vám to taky, vy co máte RTX nebo nový radeony?
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
GamesPeter
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. lis 2011
Bydliště: 393 01

Re: Dying Light 2

Příspěvek od GamesPeter »

Paul píše: čtv 10. úno 2022, 19:18 Nahrál jsem ten problém s vegetací večer a v noci:

https://www.youtube.com/watch?v=SZNR4xHEXGE

Dělá vám to taky, vy co máte RTX nebo nový radeony?
Jo, je to nějaká raytracing bug, říkej tomu, že to jsou třeba světlušky :D rozebírali to i v DigitalFoundry tady:
https://www.youtube.com/watch?v=HnAn5TR ... talFoundry (čas 15:23)
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D COOLER: Noctua NH-D14, MB: MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI RAM:, 64GB (2X32GB) Kingston Fury Beast Black 6000MHz CL36 GPU: Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, 1. SSD: Kingston A2000, M.2 1TB, 2. SSD: Crucial MX500 1TB, PSU: ASUS TUF GAMING 850W, CASE: CoolerMaster Cosmos II, LCD: LG 27GL850 27" 1440p @ 144 Hz OS: Microsoft Windows 11 Home 64bit MOUSE: Logitech G502 Lightspeed + Logitech G240 mouse pad, KEYBOARD: Logitech G915 Lightspeed TKL GL Tactile
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“