Rozbité LCD + Touch - kde koupit a jak na zálohu dat?

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Rozbité LCD + Touch - kde koupit a jak na zálohu dat?

Příspěvek od Hexik21 »

Ahoj,
povedlo se mi upustit si Samsung J5 2017 model SM-J530F/DS na zem. Bohužel to odnesl display tak moc špatně, že není nic viděta na dotek nereaguje .Záloha dat nejde udělat, protože prvně je potřeba na mobilu odklepnout hlášku pro přístup data a USB Debugging není zapnutý. Vzhledem k tomu, že mám všechna data v telefonu ( vím není to chytrý) tak jsem v pasti. Chtěl jsem si koupit LCD + Touch rameček nový a opravit si to ale nedaří se mi vybrat takový typ, který by byl vhodný a fungoval jako původní tkzv. aby šlo snižovat i JAS. Víc jak za 1000,- do toho nechci jít protože cena mobilu je tak 4K. Nemáte tedy někdo tip nebo známost na někoho kdo by mohl sehnat display s Touchem levněji?
Jey
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2011
Bydliště: Praha

Re: Rozbité LCD + Touch - kde koupit a jak na zálohu dat?

Příspěvek od Jey »

Taky se mi stala podobná věc u mobilu za 4k a displej z Číny mě s montáží v ČR vyšel na 2k. Jedině se informovat u servisu, zda jsou schopní zálohovat data. Mě je rovnou smazali protože flashnuli mobil na tovární firmware. Přestože to nebylo potřeba, a data jsem měl, tak mě to zrovna nepotěšilo.
Maor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2010

Re: Rozbité LCD + Touch - kde koupit a jak na zálohu dat?

Příspěvek od Maor »

můžeš zkusit bazoš, jestli tam někdo nebude prodávat stejný model s funkčním dotykem a prohodit jen PCB.

nebo to prostě kup od číňana
odkaz
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“