MB ebay - alliexpres -??

Vše ohledně rad s nákupem a srovnání desek - libovolný výrobce, socket i čipset.

Moderátoři: Eddward, PKBO

Odpovědět
Pepe3dx
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. kvě 2012
Bydliště: MB

MB ebay - alliexpres -??

Příspěvek od Pepe3dx »

Ahoj,
chci se zeptat zda někdo nekupoval základní desku na ebay nebo alliexpresu.

Sháním soc. 1155 s Z77 je tam dost desek v nabídce.

Tak jestli někdo má zkušenost s nákupem, nebo prodejcem z těchto shopů.

Budu rád za jakýkoli tip.


//edit Wilik - presun z bazaru
MB: Asus CH6E CPU: Ryzen 3700X Cooler: Be Quiet! D.R.P. 4 RAM: Ballistix Sport LT 2x16GB @ 3800Mhz CL 16 GPU: Geforce GTX 1080ti Gaming X PSU : Seasonic F.P. Gold 850 FX SSD: Corsair Force MP510 960 GB HDDs: Seagate BarraCuda 7200 2+3TB + 2+2TB ext. Case: Phanteks Evolve X (5x140 fans) LCD: Acer 32" @ 144Hz Mouse+Keyb : Logitech G900 / Corsair K70 LP (red) Sound: Creative Stage 2.1 + HyperX Cloud Flight Sys: Win 10 Pro
zsdx
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. srp 2017
Bydliště: na Pankraci

Re: MB ebay - alliexpres -??

Příspěvek od zsdx »

Ber z ebay pres PayPal, ciste pro klid duse.
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: MB ebay - alliexpres -??

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Z ebaye jsem kupoval tunu věcí a vše ok, Ebay tě jistí, to je ta výhoda. Ala když tě někdo povede vytřískáš z toho peníze, nemusíš se bát. Zase kdy tam prodáváš berou si tučnou provizi. Sám teď něco řešim, poprvý jsem koupil něco co je KO a prodejce se dušoval že je to OK, jednoho Xeona, tak uvidim jak celá anabáze dopadne.

Boardy jsem z Ebaye kupoval na X99, teď zorvna jednoho Asrocks X99 Extreme 4 co byl deklarovanej jako novej nerozbalenej a opravdu byl. A taky ty čínský x79 boardy všechny mi fungovaly. Obecně Ebay je o reputaci, koukni na hodnocení prodejce a uvidíš.

Aliexpress je už větší meh, to je taková přímá brána do číny, neni to tam filtorvaný, prodávaj se tam ty fake grafiky a pod.
Pepe3dx
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. kvě 2012
Bydliště: MB

Re: MB ebay - alliexpres -??

Příspěvek od Pepe3dx »

Dej pak vědět jak to dopadlo jen tak pro zajimavost..a jinak už jsem dnes koupil Gigabyte Z77X-UD3H

tady v ČR tak uvidíme co z ní vytáhnu.. :roll:
MB: Asus CH6E CPU: Ryzen 3700X Cooler: Be Quiet! D.R.P. 4 RAM: Ballistix Sport LT 2x16GB @ 3800Mhz CL 16 GPU: Geforce GTX 1080ti Gaming X PSU : Seasonic F.P. Gold 850 FX SSD: Corsair Force MP510 960 GB HDDs: Seagate BarraCuda 7200 2+3TB + 2+2TB ext. Case: Phanteks Evolve X (5x140 fans) LCD: Acer 32" @ 144Hz Mouse+Keyb : Logitech G900 / Corsair K70 LP (red) Sound: Creative Stage 2.1 + HyperX Cloud Flight Sys: Win 10 Pro
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“